5570
Teszt eredmények különbözö konfigokon, és tapasztalatok
  • KBB
    #745
    Méér jó kártya az :), de komolyan, a képminősége vetekszik a TNT 2-kel, meg a Voodoo 3-makkal...

    by kbb
  • Pheel
    #744
    Hanem? Savage 3D? :))))))
  • Anee
    #743
    .....fíreg
    akkor nem fanta lenne benne
  • KBB
    #742
    Miért? Az egy jó gép. :) Nekem is pont ilyen volt, csak 128 rammal, és a Savage 4-emmel 400 pontot ki tudtam belőle préselni :)

    by kbb
  • Pheel
    #741
    Hat ja. Meg lehet rajta tesztelni Max Payne-t :)
  • Anee
    #740
    oldalszerkesztésre megfelel az is...
  • Pheel
    #739
    Esetleg vegyél egy gépet... :))))
  • Anee
    #737
    Ja a cerkád fogja vissza...
    De a fillrate MT már így is jobb mint az enyém
  • Bilux
    #736
    Huhh az kerály...:)
    De nem duronom van...:(
  • Anee
    #735
    ja már utolérted az SDRt:))))
  • Bilux
    #734
    Ez már jobb nem Anee??
  • Bilux
    #733
    RESULTS
    3DMark Score 2867
    Game 1 - Car Chase - Low Detail 50.0 fps
    Game 1 - Car Chase - High Detail 15.5 fps
    Game 2 - Dragothic - Low Detail 47.6 fps
    Game 2 - Dragothic - High Detail 23.8 fps
    Game 3 - Lobby - Low Detail 56.7 fps
    Game 3 - Lobby - High Detail 26.9 fps
    Game 4 - Nature N/A
    Fill Rate (Single-Texturing) 288.8 MTexels/s
    Fill Rate (Multi-Texturing) 818.9 MTexels/s
    High Polygon Count (1 Light) 5.1 MTriangles/s
    High Polygon Count (8 Lights) 2.2 MTriangles/s
    Environment Bump Mapping 80.6 fps
    DOT3 Bump Mapping 50.6 fps
    Vertex Shader 18.4 fps
    CEll633@1050
    256ram
  • John Rambo
    #732
    Tudom hogy gond lehet valamivel, epp ezert irtam. Szedtem le most egy tweaker progit, az produkalt egy par hibauzenetet, gep ujraindul, es csodak csodaja, az Info irja hogy hoppsz most 4x -es az AGP. Aztan meg kiprobaltam par Tweakert, de azok meg jol elkurtak a registrymet, sztem mar olyan mint a szita. Szal nemsokra reinstall lesz ugyerzem..
  • Anee
    #731
    de ha nem jolnap jelentenék be ne engem hibáztassatok:))))))))))
  • Anee
    #730
    erre nem tok válaszolni
    OverClockersen bejelentették "nvidia közeli forrásokból" s várjuk
    szerintem 45 körül lesz a kezdőára
    Ez a válasz az R200ra
  • narumon
    #729
    "erre egy nvidiás nem képes azt beláthatod"

    TNT2mhöz 5.33-as drivert használok. Ez a legjobb driver szerintem hozzá és nincs is vele gondom..
  • Shep
    #728
    DE volt mindkettő net is meg driver is, de mégis maradtam annál ami volt mert megbízható és gyors volt És mennyi lesz az alapára?
  • Anee
    #727
    Pénnteken jelentik be a GF3 MXet..hogy egy hírrel is szolgáljak
  • Anee
    #726
    mert vagy nem volt neted vagy nem jelent meg driver..:)))
  • Shep
    #725
    Dehogynem a mikor TNTm volt több mint egy évig nrm cseréltem drivert.
  • Shep
    #724
    Hát én momentán már vagy 1 hónapja mióta GF van használom ezt
  • Anee
    #723
    és nem álnak meg mondjuk annál....
    én radeonon voltr hogy 3 hónapig nem cseréltem drivert...erre egy nvidiás nem képes azt beláthatod
  • Anee
    #722
    lehet de ez ragályos sajnos
    és nem mindenki áll meg valaki örül ha 1 hétig használ 1 drivert
  • Shep
    #721
    Bocs elirtam a neved, szerintem a törvény nem tiltja hogy akárhány drivert töltsek le, egyébként meg miért baj az ha mindíg a legoptimálisabbra törekszik az ember, ezért van fenn most a 12.90es mert ez gyors és stabil.
  • Anee
    #720
    jó de leszedem mindig a legujabb drivert az igaz..
    meg nvidiások mindig egyből 6000000000tesztet lefuttatok mit gyorsul aztán közlitek lasabb lett....amikor lehet benne van hogy CSAK hibát javít....
  • Shep
    #719
    Anne olvasd már el megint mit írtam és ha találsz benne olyan részt amiben én a driverről azt állítom hogy szar akkor vendégem vagy egy rágóra, én ugyanis csak azt írtam hogy a 3Dmarkban lassab ez azonban csak a tények közlése volt nem pedig a driver megszégyenítése, úgyhogy erről asszem ennyit.
  • Mathias
    #718
    Én az inno 3d-re gondoltam, és különben is én azt irtam hogy az MX400 nem GTS, na ebbe köss bele.
  • Nyiri
    #717
    Mathias: Az ASUS 7700 AZ GTS nezz utana, ha nem hiszed!
  • Mathias
    #716
    Csak az MX 400 nem GTS.:))
  • Nyiri
    #715
    John Rambo!

    Mit akrasz ??? 90Fps nem eleg, ne a 3dmark 2001-el foglalkozz!!! Azzal játszol? Ha nem akkor meg mit akarsz! Amugy tilleg lehet ott gond valamivel, mert nekem egy Inno3d Geforce 2 MX 400 64Mram -os Cel633@950 1850 pont ugy hogy huzva sincs és meg gyari hibas a kartya! (ezt azt jelenti hogy 60%-t megy kb). Nem kamu mert beszeltem olyannal akinek ugyanez a kartyaja és 2400 pontja van! Es 1800 egy GTS-tol keves vazze!
  • mekkmester
    #713
    No meg ez?"Tip T211: System BIOS : BIOS is flash-able and socketed so it can be upgraded when needed.".??????
  • mekkmester
    #712
    Helló!A Sandra ezt írja:"Notice N224: SMBIOS/DMI information may be inaccurate."
    Ez mit jelent?
  • John Rambo
    #711
    Elfelejtettem az eredmenyt: ha jol emlekszem olyan 1800 pont volt 1024-ben 32 biten. Ez kb egy TNT-s kartya szintje :) Lehet hogy megis a protcko a gyengusz a cuccoshoz?
  • John Rambo
    #710
    12.60-as ASUS drivert hasznalok, egy ASUS7700 PRO 64 Mb ddr-es kartyan. A driver infoja szerint az AGP max 4x-est bir, de a current rate is OFF !!!!
    Szoval mintha nem muxana rendesen valami. Quake3-ban atlag 90fps, na de ez a 3DMArk 2001...es ez az current rate is OFF..szal itt valami buzlik. Mi lehet az? Hja proci meg egy 800-as Cerka 1Gbon :) (AMD vs. Intel hozzaszolasok kimeljenek, arra van masik hely:)
  • Anee
    #709
    Látom te már Nvidia betegségbe szenvedsz..
    1 kurva pontért képes vagy akár lehordani egy drivert...amikor lehet nem is speedre irták..
    De már az hogy hetente egy drájver jelenik meg intő jel:)))
  • Shep
    #708
    Ja én igen a 3Dmarkban lassabb, gameban nem tudom
  • Borg
    #707
    Próbáltam ezt a 12.41 whql-nek titulált verzióját (amiben azonban ennek semmi nyoma), és kb 50 pontot esett az átlagos érték, észrevehető változás azonban nincs 12.00 whql-hez képest.
    Ezeket a 14.xx-eket próbálta már valaki?
  • narumon
    #706
    Duron 850@850
    Abit KT7A
    256MB 133Mhz
    Asus V3800 (TNT2)

    3DMArk2001 - default 1310-1318
  • Shep
    #704
    Nem zudja vki mikorra várható az Nvidia 4es detonátor?
  • Shep
    #703
    FL a mail úgy hétfő kedd körüli. Az 1063 pont meg jó hány MHZ es is a géped?