15
Nightmare child
  • abonyitomz
    #15
    Honnan lehetne letölteni a FULLt ?????

    PLZ HELP valaki!
  • kowajano
    #14
    Shep
    na jo belegázoltál a lelki világomba ezért volt a lama megjegyzés :) elsö felindulásomban elöbb szoltam mint kellett volna. azért én nyomom éjjel nappal

    Skorpio7
    nem mondod hogy van internet? :)
    egyébbként kiforgattad a szavaimat nem azt mondtam hogy megvetted hanem azt hogy "honnan veszed" irhattam volna ugyis "honnan gondolod" szavakkal. venni kétértelmü szó :1 valamit megvásárolni készpénzért, 2 ill. cselekvést magyarázo szo pl. "elvenni a polcrol a tejet" de a te esetedben letölteni a polcrol a tejet :))
    A trailert nem töltöm le ,képeket láttam a doom3rol grafika nem rossz de a grafika nem jelent mindent attol még a hangulat lehet fulll szar. Találkoztam már olyan játékkal aminek a grafikája nagyon jo volt de hangulat.játszhatoság 0 Azért inkább szeretném a kezembe látni és ugy itélkezni rola minthogy egy trailerröl mondjak valamit
  • tohi
    #12
    Egy jo kis fansite-ot szeretnek bejelenteni...
    www.geocities.com/murgaro/ra2.html
    Itt hireket kaphatsz a legnagyobb magyar mod es a magyarositasrol...
    Van szavazas, vendegkonyv, letoltesek, hetkepek, leiras es meg sok minden ami egy jo fansitehoz tartoznia kell...
    A magyar modrol kepeket talalhatsz.....uj egysegek kepei...uj grafikak...uj zenek stb...... Ide le van irva hogy hogyan kell masolt cd-vel neten jaccani....
    Izelitonek ennyi eleg....
  • skorpio7
    #10
    Kedves kowajano !
    Nos a játékot nem vettem meg.
    Ha még nem hallottál volna róla , akkor van egy internet nevű média , ahol olyannyira működik a szabadság , a cenzúrálatlanság , hogy az ember
    ( persze ha csak van hozzá való esze ?? )
    , akkor bármit meg tud szerezni.
    Nos miből gondoltad hogy megvettem ,amikor le is tölthettem ?
    DOOM3 - Mielőtt erről is idő előtt nyilvánítottál véleményt ajánlom figyelmedbe a www.hcgamer.hu honlapot, ahonnan letölthetsz egy DOOM3 trailert.Ha ezeket megemésztetted ,akkor talán majd újra írhatsz ide.
    Aludj egyet azért rá !
  • kowajano
    #9
    Shep lamer vagy mi a reteknek szerezted meg a játékot ha nem tetszett? Vagy minden szart megveszel csak hogy utána leszolhasd? Szerintem akkor is tuti ráadásul még csak nem is hasonlit se a játék stilusában se hangulatában a Kvakkra ugyhogy ösze sem vethetö
  • kowajano
    #8
    Honnan veszed hogy a Doom3 anyira jo game lesz? szerintem már nem lesz olyan mint a régi mint ahogy a többi feldolgozásos játéknál.
  • skorpio7
    #7
    Persze én is láttam az újgenerációs DOOM-ot és kenterbe veri a jelenlegi legjobb FPS-t az Undying-et hangulatban.Csak persze még meg kell élni , hogy megjelenjen.
    Quake3 ?!? Mi az ?
    Az Unreal Tournament az már igen ! :))
  • skorpio7
    #5
    Shep !
    Csak annyi a hozzáfűzni valóm a véleményedhez, hogyha nem szeretnéd hogy álmatlan éjszakáid legyenek meg se nézd és még csak véletlenségből se töltsd le a Winthorp Mansion-t.Az én gépemena teljes játék 10 perc-nél sem volt tovább , annyira megdöbbentett.Olyan , mintha visszamennél vagy kb.8 évet az időben a Doom korszakba azzal a különbséggel , hogy a Doom klasszisokkal jobb játék volt ennél.
    Csak ennyi.
  • Anee
    #4
    jha az télleg...
    Amúgy annyira nem szar a KISS de a WM gagyi grafik,nyomi minden
    576:27%
  • Anee
    #2
    Korrekt game nekem is teccet
    Főleg a célkeresztes men:)
  • kowajano
    #1
    Ismeri valaki ezt a játékot? szerintem az utobbi idök leg cuulabb játéka. Kicsit Doom os misztikus oriási a hangulata, szinte kiélem magam a pokok kaszálásában. Szuper grafika bár az ellenfelek kicsit buták lehettek volna kicsit keményebbek is. Bár nem mondom az Arachno és a Tiberius elég kemény . Már végig vittem starbearert,és Beastkinget most Celestra val vagyok és a pokok meg a gasbagok mindjárt az elsö pályán kinyirnak :). Nem baj holnap egész nap irtani fogom öket! Iszonyatosan király a játék közbeni zene dinamikus dallamos bár a Kiss együtteshez semmi köze a zenének./Ami nem is baj /