302
Kaland Játék Kockázat (lapozgatós könyvek)
  • Penya
    #1
    Hi

    Ezt a topicot azért hoztam létre mert régebben (4-5éve) nagydivatja volt ezeknek a lapozgatós könyveknek, és én most szeretném megszerezni az egész sorozatot, és megkérnék mindenkit arra akinek van belölük akár egy is és nincs szüksége rá hogy emailbe irja meg az cimét és hogy mennyit kér érte. Eik.
    Penya
  • Penya
    #3
    Geronimo! Fogadok hogy te nem adsz el egyet sem! :( vagy igen?
  • Penya
    #6
    Hehe

    Nem olyannokat keresek akik NEM adják el!
    :)
  • Waterhorse
    #7
    Vegyél újakat,azok is jók,csak a harc egy kicsit meg van változtatva.
    A régiekekkel meg még nővérem is játszott anno 90-ben.Jobbak a régiek mert az egyik ilyen újat tíz lapozásból megoldottam,szóval gyorsan be lehet fejezni.
  • Penya
    #11
    Hát igen, én is utálom ezeket a futurisztikus szarokat.
  • Waterhorse
    #12
    Ezek a sci-fik is régiek.Nekem van belőle egy pár Van hagyományos történet is belőle Az országút harcosa,ami egy kicsit engem a Mad Maxre emlékeztetett.De van egy 10 részes sorozat is a "Fantázia harcos".Ezt ugyanaz a két iró,Steve Jackson és Jan Livingstone írta.
    Ami viszont új,amiket ma kapni én azokról beszéltem,na azok ugyanúgy a kalandorok korában játszódnak.
  • Penya
    #16
    Nekem:

    Steve Jackson & Ian Livingstone: Elátkozott ház
    Baknokok próbája, Pusztítás maszkjai, Hóboszorkány Barlajngjai, Varázsló kiriptája
  • speed
    #20
    jah az eidos 1ik alapitoja steve jackson volt
  • Waterhorse
    #21
    A Skorpió mocsarára gondolsz?
  • Waterhorse
    #22
    Te ugyanarról beszélsz,de én úgy tudom 10 része volt,ide van beleírva:
    1.Űr-orgyilkosok
    2.A mélység rabszolgái
    3.A ketheri maffia
    4.Robot kommandó
    5.Égi fejedelem
    6.Találkozás F.E.A.R.-el
    7.Lázadók bolygója
    8.Országúti harcos
    9.A csillaghajó
    10.Csillagközö fejvadász
  • Waterhorse
    #23
    Nekem meg a kedvencem Steve Jacksontól a Káosz fellegvára.vagy hatezerszer elolvastam.
  • Laalee
    #26
    jahh arra gondoltam...

    amugy a kaosz dolognak a veget el linkeltek :) hiaba csinaltad jol a rossz helyre mutatott a könyv :)) mikre emlexek hihetetlen :)))
  • Penya
    #27
    Nekem megvan a végzet erdeje html-ben magyarul
    ha kell valakinek szoljon
  • Waterhorse
    #28
    Én szólok.
  • Waterhorse
    #29
    Jaja a Calcormnál történik ez a dolog amikor ki akarsz jutni a cellából,nálam legalábbis.
  • Penya
    #30
    Majd küldöm. Egyelöre még meg kell keresnem. :)
  • Laalee
    #32
    na erre mar nem emlexek :))))
  • Waterhorse
    #33
    Én is csak azért tudom mert utánanéztem.
  • Waterhorse
    #35
    Nekem meg van egy olyan,hogy A lovagkirály birodalmában,na ezt egy magyar írta,és egy létező magyar királyról szól.Nem tudom hogy hívják,de az a muksó aki páncélostól esett a folyóba.
    A könyv arról szólt,hogy kalandozhattál a királlyal,meg megismerhetted a kor szokásait,embereit.
    Nekem nem nem tetszett,túl történelem szagú volt,mintha egy tankönyv átirata lenne.
  • Penya
    #37
    ááááááááááááá
  • Penya
    #39
    Hát az a baj hogy senki nem akar megválni tölük!
    De nekem keeeeeeeeel! :))
  • Waterhorse
    #41
    Penya: Elküldted már a végzet erdejét,mert új címem van:
    [email protected] ,majd erre küld.

    DEzekről az új "harcos képzelet" könyvekről senki se ír.pedig szerintem jók.Nem a legjobbak,de jobbak a semminél.A harc rendszere egy kicsit más,de mindig lehet varázsolni.
  • Waterhorse
    #45
    Hát ha én is leírnám akkor hosszú lista lenne.
  • The Fallen God
    #46
    Nekem is eléggé foghíjas a sorozat :(
    De valamelyik nap láttam a könyvesboltban egy Ian Livingstonet! Rögtön meg is vettem :))
  • Geronimo
    #48
    ez az a negyreszes, amiben asszem a harmadik reszben ilyen kigyokat kell megpusztitani?.....nekem megvan akkor a negyedik is, ott 800-at lehet lapozgatni.......

    a tuzhegy varazslojaval az volt a baj, hogy elirtak, es egy-ket helyen a lapozas hulyeseghez ert...........ez eleinte idegelo volt
  • Waterhorse
    #49
    Nem kell begépelni elég ha be scanneli valaki! Az se két perc de lényegesen könnyebb.
  • Waterhorse
    #50
    Én már sok ilyennel talékoztam, hogy el volt írva és rossz helyre irányított.
    Hát ilyenkor nincs más mint végigolvasni az összes pontot és amelyik a történetetbe vág azt megkeresni. Az még bosszantóbb viszont ha becsukódik a könyv és nem tudod hanyason voltál.
  • Waterhorse
    #51
    Egyébként itt korábban Penya hangoztatta, hogy megvan neki A Végzet erdeje html-ben. De majd utánanézek én ennek a neten hátha valahol van ilyen.
  • Waterhorse
    #53
    ha elküldöd nekem emailben én megcsinálhatom, bár most sokat dolgozom az oldalamon. nem tudom, holnapra ígérni de még a jövo hétre se biztosra. egyébként nem is egy napus munka lenne, teljes erobedobással se.
  • Geronimo
    #54
    ilyen recognita-szeru programmal fel lehetne ismertetni a beszkennelt szoveget, nem?
    de en arra gondoltam, hogy programban is igen egyszeru lenne megirni, pl. az altalam istenien utalt turbo piszkal jo lehet ra.........if then parancsokkal lehetne lepkedni, meg par plusz parancs, szin, hang......azt jolvan....a harcot pedig veletlen szamgeneralassal szinten meg lehetne oldani, akarcsak a kezdeti ertekek meghatarozasat.........csak otlet....de igy humibb lenne...........es nem lehetne "visszalapozni" amikor Kalandod itt most rohadtul veget ert. :))
  • Waterhorse
    #55
    Ez engem már a Commodore-os Bosszúra emlékeztet.
  • mateos
    #56
    ??
  • Geronimo
    #57
    azt is elvittem addig a tukros reszig, amikor valami kodszeruseget kellett beirni /na azt a kodot sohasem tudtam.../, az elso kod a "var" volt......de az idoregeszt vegigvittem
  • Aquli
    #58
    nekem ez van meg:
    Arcnélküliek
    A jégmező harcosa
    Boszorkány Úrnő
    na jo ez eleg keves, meg ez nem Kaland Játék Kockázat, hanem Harcos Képzelet sorozat.
    ja és az arcnélküliek meg a boszorkány urno nem tudom, de a Jégmezo harcosa az a Káosz világán (worluk asszem) jatszodik.
  • Korbac
    #59
    aquli, az arcnélküliek cimu könyv hibás, annyit kell szerencsétpróbálni legspórolóbb esetben is, hogy nem marad 1 pontod se a végére, és pont ott van az, hogy lelonek ha nincs szerencséd :(
  • Waterhorse
    #60
    Nem tudom, énnekem egyszer sem fogyott el a szerencsém, mert a játék során mindíg nyertem is.
  • Waterhorse
    #61
    Azt nem tudja valaki melyikben van az a gyuru ami fixen tartja a szerencsédet?
  • Waterhorse
    #63
    Kell, hozzá egy program. Nem tom mi a neve. Egyszer hallottam róla, valami scannerhez járt, ami felismeri a bevitt képen a betuket. De szerintem a neten bárhol lehet ilyet találni.
  • Aquli
    #64
    recognita a prog neve. de amikor hasznaltuk csinalta ilyet hogy szinte minden "ó" betu helyett "6"-ot ismert fel, igy egy kicsit javitani kellett, de azert egesz hasznalhato.
  • Penya
    #65
    Hi again.

    Eleg sokaig nem latogattam ezt a forumot. De latom hogy most ujraeledt. Ennek orulok. Tenyleg jolenne vmi online KJK-t csinalni.