21
  • havercsotány
    #21
    paff
  • CSOCSO
    #13
    jah igen amugy a világon több a gameboy mint a ps1 és ps2 összevéve!!!!!
  • CSOCSO
    #12
    Hm...nekem nem egy két videom van a GBA ra..nagyon szép simát tud annyit mint a snes talán egy kicsit többet is...és olyat FMV videot láttam mármint a Silnet HIll 2 nek láttam az intorát rajta..mit ne mondjak az az intro kb olyan szinten volt mint Final fantasy introk!!!!!!!!majdnem behóugyoztammikor megláttam..nekem már nincs semmiylen GB-m bár régen imádtam mindenhopva el lehet vinni..lehet hogy ilyet fogok kérni a gameCube mellé...mivel ösze lehet kötni...a Game Gera meg szar volt csak anniyt tudott hogy szines vót oszt jovan de ez nagyon cool lesz bár sok gyerekes játék lesz de azért egy turok 4 re kiváncsi leszek..vagy valami komolyabb gamezra..
  • amorf
    #6
    A gamegear fél nap alatt lemerült 6 elemmel!!!
    Ez meg a nintendo szerint másfélszer tovább bírja majd, mint a gbc! Ami akinek van, az tudja hogy nem 2 perc.
    Jóóóóó lesz ez he!
  • M@uL
    #5
    szerintem akkor lenne igzan sikeres, ha nagyon olcso jatekokat lehetne kapni ra
  • Álmos Medve
    #4
    Én nem írnám le őket. Ez a gép a 7-12 éves korosztálynak szól, ők meg úgyis kisírják aputól meg anyutól... Szerintem a Nintendó végre azt csinálja, amihez ért.
  • Laalee
    #1
    nevetseges...

    ilyet a sega mar vagy 8 evvel ezelöt csinalt game gear neven...