50
HELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • burkusdió
    #50
    Hy mindenki!!!!

    3-4 ezer forint körüli áron Obinetes Counter Strike (Source is)
    bérelhető!!!!
    Akit érdekel, írjon a címemre...
  • bodoor
    #49
    csa all! valki segítene? ha van eredeti HL2 -m akkor azzal a cd keyel,hogy mehetek 1.6 ra?, ha lehet egyálntalán.
  • AMD rula
    #48
    Szerintem neten ne is próbálkozz, állítólag Valve figyeli és bannolja ;)
  • AMD rula
    #47
    Szerintem nem 1.15, hanem 1.5...
    Az aktuális verzió 1.6...
    És természetesen eredeti cdkey kell...
  • isi
    #46
    csá lenne problémám mégpedig nemtudok játszani a cs-vel neten keresztül mi lehet a baj?persze a játék nem eredeti csak van valami cd-key generator vagy valami letöltés melesleg 1.15-ös a cs-ém help!!!!
  • csum666
    #45
    Nem me3gy a condition zero a legujabb multiba miért pliiz help
  • youth #44
    Sziasztok!
    Counter-Strike 1.5 van nekem. Vettem még anno egy Half-life CD-t de aztán valahova eltűnt úgyhogy most nincs CD kulcsom, így nem tudok játszani neten :(
    Ha egy haveromtól kérek CD kulcsot és megbeszéljük hogy amikor ő nem játszik én hagy használhassam akkor ezt a kulcsot hogy tudom beírni a registrybe vagy hova? mert fel akarok lépni egy serverre ehol kér kulcsot és kiírja hogy érvénytelen CD kulcs de nem tudom megváltoztatni vagy valami úgyhogy kilépek :(
    Légyszi segítsetek! hol tudnám átírni a CD kulcsot? És esetleg adna valaki egyet?

    Előre is köszi!
    bye
  • Dante
    #43
    ja az tegnap volt.
  • Dante
    #42
    Q3-at rühellem, UT az jobb volt:)
  • Dante
    #41
    eddig még nem baszogattak...
    Mondjuk volt tegnapelőtt egy gyerek aki belémeresztett egy egész M4A1 tárat, ez még nem lenne furcsa de Teammate volt... lehet hogy emiatt?:)
  • Dante
    #40
    Mi tett a nevem?
  • Jockey Ewing
    #39
    Jaja! :o))
  • Majati
    #38
    Dante: Ha CS-ben is ezzel a nick-kel akarsz nyomulni akkor lesznek problemaid...
    Keruld a CS-SC servereket. :)
  • SAntA_ClAus
    #37
    Gondolom mar sokan hasznaljatok a Cs1.1 -es verziot!Van benne egy traning lehetoseg de nekem nem indul el.TR_1 nevu palya nincs meg?Megvan ez valkinek?Nem talalom sehol!HA valakinek megvan kuldje mar el vagy dobjon egy URL-t ahol megtalalhato.
    Elore is koszi.
  • Addam
    #36
    ha quakes vagy akkor enyhén szolva b@szh@tod nagy tapasztalataidat, mert q3 hoz sok tapasztalat nem kell, a megyek és lovok elv nagyon jol kiegészul a mindensarkon egy fegyver elvel...
  • Dante
    #35
    kösz, már megvolt, és már nyomom is, a többi multis FPS-ben serzett tapasztalatok itt nem sokat érnek:)
  • Addam
    #34
    ne filtereljél semmit, hanem nézz el a www.counter-strike.hu ra, ott menj a serverekhez, és ott megtalálod mindegyik server címét, és azt a cs-ben az add servers résznél felveszed a listába.....
  • Addam
    #33
    ne filtereljél semmit, hanem nézz el a www.counter-strike.hu ra, ott menj a serverekhez, és ott megtalálod mindegyik server címét, és azt a cs-ben az add servers résznél felveszed a listába.....
  • Dante
    #32
    én is newbie vagyok CS-ben (ma kezdtem), de miondjátok már el, hogy hogy a rákba kell úgy beállítani a Filtereket, hogy magyar szervert is találjak?:)
    THNX
  • Jockey Ewing
    #31
    Tehát a 7.1 az béta volt még, ezért lett 1.0 a neve, mert az volt az első full CS. De ugye mint tudjuk már a héten megjelent az 1.1, és már azzal nyomjuk!

    Az a különbség, hogy a 7110 patch, az az 7.1-est upgrade-eli 1.0-ásra, az 1.0 full, meg simán a HL-re mehet fel, mert az ugye már a full!

    Fegyvert tuti a kezdő helyen akarsz venni? Mert tsak ott lehet! A kép bal oldalán ott kell lennie egy kis kosárnak, na akkor lehet venni fegyvert!

    A 700-as ping az tsak a Turok elírása lehet, vagy bug, mert olyan pinggel te az életetbe nem szaladgálsz, de még nem is tudsz jáccani! CS-nél olyan 200-as pinggel már lehet jáccani kissebb lagokkal! Nekem 40-50 szokott lenni, ugy meg már egyenesen tökéletes!

    Jah, a Half Life 1.1.0.6-os patch is megjelent már!

    Letöltési helyként ha patch meg érdekességek kellenek, akkor mindenképpen a Counter Strike HQ-ot ajánlom. Ha meg map-ok kellenek, akkor meg a www.cshu.net-re menjetek!

    Üdv all:
    [ME]-=Jockey_Ewing=-
  • Addam
    #30
    pont nem , mer haveromnak 170, igaz ő budapesti...de szerintem matavval van a baj, mer baszik erre a körzetre, 40000 bps-nél nagyobb sebességel alig enged fel..na nem folytatom, mer végén matavsuxx forum lesz.....
  • UnConnecteD
    #29
    Addam - modemhez kepest az pont jo...
  • mp32k1
    #28
    honnan lehet botokat szedni?
  • Addam
    #27
    nekem meg olyan kérdésem lenne, hogy ha valaki tud valami jó pingcsokkento progit az árulja el hogy merre van, de ne a ping plotter legyen, mer abbol elég volt egy idore...ja igen, modemeseknek átlag mennyi a pinge, mer nekem innen a zalabol olyan 240...
    Thx -=[DSA]=-Addam
  • mp32k1
    #26
    kérdés:
    én megadtam egy cd-keyt, de nem csak én használom, ezért nem mindig tudok játszani, mert egy cd-key-vel csak egy ember játszhat egyszerre.
    a kérdésem az, hogy hol tudom átállítani egy másik cd-keyre, amit generatorral csinálok magamnak?
  • Addam
    #24
    nekem meg az b@sz@ az agyam, hogy egy rohadt szerverre se férek fel...ja igen, ha meg tudja valaki mondani mi a budos faxnak kell az admin mod, akkor tegye meg plz.
    -=[DSA]=-Addam
  • Addam
    #23
    alapbeállitásként a B hozza elő a buy menut, de ha van bedugva joy, akkor nem biztos, nézd meg a controlst. Azt sajna már én se tudom megmondanni hogy hol keresd a patchet mer KeFe oldalán voltak, de az meg etunt......
  • CSOCSO
    #22
    hm....nem baj a méret az ut hor több száz megát töltöttem le!!!!de honna??hogyan lehet fegvyert venni????rányomok a gombra de egy darab menü sem jön elő:((((((((((((((((((((((((((((((erre még mindig nem adtatok választ!!!
  • Addam
    #21
    turok nem az esetem, igen quakes beutése van, és a megyek azt lovok stilus nem áll hozzám tul kozel...
  • Addam
    #20
    na jo elhiszem, bár cs-ni már 250-es pingel se ajánlatos, de ha szerencséd van megy a dolog. én ma raktam fel ujra a cs-t, de én hl-ra, és ugy jol megy minden. jo, van akinek nem teccik hogy venni kell a fegyvert, de azér értelme is van, mer pl a quake-be mindenki rakétavetovel rohangál, és nem sok esélye van a gyengébb fegyverrel meno játékosnak. Cs-be kezdetbe mikor belépsz egy gameba, akkor egy pisztolyod kéne hogy legyen. De szerintem probálkozz a hl 1.1.0.4-es patchal, hátha ugy megy a dolog. Mondjuk ha utálod a hosszu letoltogetést akkor hagyd, mer bizony 53 mb a kis patch :)
  • CSOCSO
    #19
    a turok ugyjo ahogy van és csak 18 fegyver van de az sem alapból..de ottan nem kell megveni semit találsz és a tiéd..na amugy...700 pinngel vigan rohangálo hidd el !!na csumm
  • CSOCSO
    #18
    hiába nyomok rá a gombra nem jön elő semmi..mikor jáccanák online ba mindenkinek alapbol megvan ilyen olyan jo kis fegyver ott vezsik elő elöttem nekem meg egy késem van..hm....ez meg milyen buziság hogy pisztollyal kel nekik ugonrom amig nincsen elég pénzem..hm ez buziság!!!!!na szoval mit tegyek?
  • Addam
    #17
    "hogy ismerem fel hogy ki van ellenem?" jujj, kezdetbe ugyis észreveszed majd, ha lelo akkor, nem talált :) , de azér eléggé eltéroek a CT-k modeljei a T modeljeitol. Az nem lehet hogy azér nem tudsz semmit se venni mer nincs elég pénzed?
  • Addam
    #16
    hát épp ez a jo a cs-be, hogy nem turok (még szerencse). Egyeszerre nem lehet nálad 10000000000 fegyver, hanem 1 pisztoly, 1 puska vagy hasonlo, meg gránátok, meg egyéb felszerelés. 700-as pingel nem tom hogy rohangálsz vigan, mer én ilyenkor képregényt nézek akármilyen gameba. 7.1-es cs volt elobb, utánna lett az 1.0, de neked ahogy kiveszem a leirtakbol halflife patch kéne. Az hogy béna vagy elsore, nem jelenti azt hogy orokké az maradsz, de a cs nem a megyek azt lovok kategoria, kell a csapatmunka is, meg némi picike gondolkodás is.
  • CSOCSO
    #15
    Ja és hogy a picsába cserélek fegyvert??mert hiába nyomok rá a buy szarokra nem vesz semit! nemértemmi a szart csináljak ja és hogy a picsába ismerem fel hogy ki van ellennem? ugy utálom az ilyen szar töcsd le azt azt majd tanuléd meg ezt azt hogy jácchass játékot! ott van a turok semi nehzség semmi töltögetés egy hostba való belépés max fél perc!!!és egy 700 as pinggel vigan rohangálok!!!!turok 2 rulez! magyarázza már erl valaki mit tegyek!!!!!
  • CSOCSO
    #14
    jah ehhez mit szoltok van egy nokia 7110 esem és ha bekapcsolom csak világit és világit de nem csinál semmi mást nem kéri a kártyát és mást sem:( még a 112 sem
  • CSOCSO
    #13
    hm...felmentem a cs.hu ra és ott két update van van egy 7.1 > 1.0 és egy 1.0 ás melyiket töcxsem??
    mert nemvágom mi az hogy 71. es -t a 1.0 ásra updatálo? visszafele fejlődünk vagy mivan?
  • CSOCSO
    #12
    ez van alulra irva tehát ez van nekem:
    v.43/1.0.0.0
    nah
  • CSOCSO
    #11
    nemotm milyenem van mikor futtani akartam az online playingot nem töltöte be a servereket:(((((
  • CSOCSO
    #10
    cd key:2462-92319-7642