1385
Max Payne
  • Cobra11
    #259
    Unreal (sima nem tournament)megvan? Mert az viszont kéne!
  • Lacc
    #262
    De akkor ez most hány mega? 900?? Azt meg milyen CD-re kell felírni???
  • Cobra11
    #263
    Az Img Formátum miatt van így. 700 megás cd-re felmegy Nero-val vagy a CloneCD-vel, amit megtalálsz a játék mellett. Egyébként már 1 órája fent van
  • Lacc
    #264
    Ok, köszi, mostmár csak az lenne a kérdésem, hogy az a .ccd, és a .sub file mire jó?
  • Cobra11
    #265
    Fogalamam sincs, de szerintem töltsd le azt is hát ha kell az img írása közben. Ez volt az általam letöltött clonecd tartalma.
  • Lacc
    #266
    Ok, thnx!
  • Cobra11
    #267
    Nincs mit lacc. Van valami jó repcsis játékod???
  • Lacc
    #268
    Hát, ha gondolod, felrakom az Independence War 2-őt, bár az űrszim, de szerintem nagyon király játék...
  • Cobra11
    #269
    Nekem repszim kéne. Mondjuk az x-plane 5.60-as változata. De csak az lenne jó mert másik változathoz nincs crack. De jöhet egy másik is.
  • Cobra11
    #270
    Sima Unreal (nem tournament) megvan? Vagy a Quake 3 team arena ripben?
  • Lacc
    #271
    Ezet tudom felrakni rip-ben:
    House of the Dead 2
    House of the Dead 1
    Typing of the Dead
    Half-Life
    Mechcommander 2
    Startopia
    Zed 2
    Dune 3
    Operation: Flashpoint
    Forcecommander
    Gadget Tycoon
    Independence War 2
    Technomage
    Na kb. ennyit tudok. Ha kell valamelyik, szólj.
  • Cobra11
    #274
    Zed2 jöhetne. Van valami iso-d?
  • Cobra11
    #275
    Operation Flashpoint high resolution addon van?
  • skorpio7
    #276
    Csak annyit szeretnék hozzászólni a játékhoz ( bár még nincs meg , csak idő kérdése ) , hogyha igaz az , amit itt néhányan már leírtak ( hogy 1 nap alatt végigjátszható ) , akkor ez elég szégyen az alkotóknak .
    Hogy miért is ???
    Mert ezért az 1 napi játékélményért 3 évet csúszni a kiadással kár volt .
    Meg ezért kiadni majd 15.000Ft-ot is jó nagy hülyeség lesz .Már mint aki megveszi a dobozos verziót .
    Szóval nekem nagyon is jó lesz a kalózmásolat , ha már rip nem lesz , bár még ez is sok egynapi játékélményért .
  • Cobra11
    #278
    Holnap feluploadolnád? Azért kérem, hogy holnap mert most mennem kell és nincs időm letölteni a szolgáltató meg éjfélkor úgyis letörli. Az Unreal nincs meg? Vagy valami jó repszim? Esetleg a lent írt X-Plane 5.60?
  • Cobra11
    #279
    Az Unreal alatt nem a Tournamentet értem
  • Lacc
    #280
    Nah, már kemény 18% megvan =). 1ébként nem értem, hogy miért nem nevezted át pl. vizsgatételek.img-re, akkor valószinű, nem törölnék le...
  • Viking
    #281
    Lacc, Cobra11: ez nem az a tema, ahol ilyet meg szokas beszelni...
  • Cloud
    #283
    Semmit nem kell vele csinálni, csak a legujabb daemon-t (v2.74) és ott a safedisc emulation-t be kell kapcsolni és már megy is.
  • Lacc
    #285
    Hát miért nem próbálod ki?
  • ember
    #286
    Ez azért jó, mert, így az eredeti exe-re felteheted a patcheket, és utána unsafediskkel megint működik. Ez a crackelt változattalnem igazán teheted meg.
  • Lacc
    #288
    Huh, már 53%. Reggelre biztos meglesz, már ha nem törlik le...
  • Lacc
    #290
    25k-val...
  • Lacc
    #292
    Hát le. Minek töltsem fel megint, ha már fent van?
  • Lacc
    #293
    70%
  • Lacc
    #296
    Fel kell írni CD-re. A javított max payne-t toltsd, az a jó! Holnap felírom. De ha nem fog működni, kihajítom a monitort az ablakon!!!!
  • PyRex
    #297
    EHH, VEGIGVITTEM!

    A vege eleg szivatos, bar nehezebbre szamitottam.

    PyRex
  • ujedith
    #298
    Hello Lacc!!!
    Fel tudnad rakni az Operation Flashpointot a supergamez ftp-jere? Ha igen legyszi jelezz.
    Elore is koszi!
  • Cobra11
    #301
    A Crack nem fontos csak ha vinyóról akarsz játszani. Neroval vagy CloneCD3-mal tudod felírni. Te döntsd el, hogay letöltöd-e vagy sem. ccd-t a sub-t és az img-t töltsd le és írd fel 80 perces cd-re. Ennyi.
  • Lacc
    #303
    Nnna, megvan, én is letöltöttem. Most asszem nemsokára megyek veszek két nyolcvanperces CD-t, és felírom. A ccd, és a sub-file a CD íráshoz kell, vagy csak egyszerűen írjam fel azt is a CD-re?
  • Cobra11
    #304
    A cd íráshoz kell! Lacc: A Zed2-t uploadold már fel most légyszi. Előre is kösz.
  • Lacc
    #305
    Okok, de csak délután tudom, akkor is jó?
  • Cobra11
    #307
    Nem biztos, hogy jó, de lehetséges. Uploadold fel, mert úgysem törli a Supergamez. A Max Payne ISO-t sem törölte, meg a Project IGI ISO-t sem.
  • Lacc
    #308
    Már most töltöm fel, az első 10 file már fent van, szedheted le!
  • Cobra11
    #309
    Köszi Lacc? Hány fájlos? Régen láttam a WarezCenteren, de már nem emléxem hogy hány fájlos.
  • Cobra11
    #310
    csak 10 perc múlva fogom elkezdeni letölteni mert most a nolf music addon-t töltöm le.
  • Cobra11
    #311
    Milyen sávszéleséggel uploadolsz?
  • Lacc
    #312
    Chellom van, és 15 k-val megy fel csak =(. De vedd hozzá, hogy ez a server nem a gyorsaságáról híres! =) 1ébként már 15 fent van, és asszem 35 file (durván 90 mega).
  • Cobra11
    #313
    ok köszi. letölteni csak 25 K-val tudok mert ez a szerver nem gyors, de legalább nem ratios!!
  • PyRex
    #314
    Nemtom, en azert veszelyesnek tartom, hogy csak igy toltogettek fel egy hivatalos jatekoldal FTP-jere fullgame iso-kat. Pl. ugye aki feltolt annak altalaban gyors a netje, az altalaban fix ip... Eleg gyorsan vissza lehet keresni es bizonyitani, hogy ki az aki a kaloz cuccokat feltoltotte. Ami pedig igencsak szivas tud lenni, szoval csak ovatosan!

    PyRex