1385
Max Payne
  • sambauer
    #1366
    Ez az első rész kurva nehéz, a 2-höz képest. Meg maga a hangulat is idegesítően depressziós :D Pedig azt hittem most élvezetes lesz újra tolni de nagyon felbasz :D
  • Babylon56
    #1367
    Hali

    Találtam egy meg oldást hogy leeht hangot/zenét ki csikarni Vista alatt a játékból
    Én 64 bit-s vistán játszok velle és tökéletes a hang

    Itt le van irva: http://www.alanwake.com/forum/showthread.php?t=1120

    DE a lényeg belöle:
    tölsd le
    http://www.mypixelstory.com/maxpayne...ta_Toolkit.zip

    1.
    Install Max Payne to the c:\MaxPayne directory, no spaces. This step is very important, because the patch works out of c:\MaxPayne.

    2.
    Run the sound_patch.bat file. You will see a lot of "Premature EOF" and "syntax" messages, just like Darkje's script, but everything is OK. When the patch is done, the batch file will ask you to remove 4 directories and then delete itself. Just answer (Y)es 4 times. You can stop at this step if you don't want to run any mods.

    Ha valakinek ezután sme sikerül irjon PM-t segitek szívesen
  • Soldiers
    #1368
    Melyik fejlesztőstúdió készítette az első két Max Payne-játékot?
  • sambauer
    #1369
    Remedy
  • klaca78
    #1370
    hali! adna valaki egy linket a max payne 1.5 crack hez !!! köszööm!!!
  • klaca78
    #1371
    thx, találtam
  • najti
    #1372
    sziasztok,
    segitene vki?..nemtudom felinstallalni, beteszem a cd-t, elindul az autorun, kattintok az installra, es utana leall.
    olvastam h fel kell telepiteni hozza 1.5ös patcht.
    nah most letöltöttem, de akkor ez nyilik fel:

    ezutan kattintok az igen-re, mert a nem valasznal azonnal kilep.

    ittis az ok-ra kattintok mire kijön egy ilyen üzenet:

    valaki segitene h mit csinaljak?
  • PrisonMan
    #1373
    Most kezdtem el vele játszani délelőtt. Van egy hangulata

    + Olyan az egész hogy nem akarod abbahagyni. Van egy olyan érzésem, hogy már holnap ki is játszom. 2. fejezet 2. részénél tartok éppen. 3 fejezetes az egész?
  • PrisonMan
    #1374
    Ééés vége. Rövidke volt, de addiktív a játék

    Tökéletes. Brutálnagy 10/10!
  • sambauer
    #1375
    igen 3 fejezetes
  • scal
    #1376
    max payne ismertető az oldalunkon: www.fatumteam.com
  • Qwerty4
    #1377
    Én most játszom komolyan (korábban is kipróbáltam, de sosem tetszett igazán, meg rossz verzió volt, fagyott is) és azt kell mondjam, hogy elég jó játék.
    Most kimondottan bejön a cucc. :)
  • sambauer
    #1378
    ajánlom is, ilyen story és hangulat TPS-ekben még egy jó ideig nem lesz :D
  • Qwerty4
    #1379
    Hát igen.Jobb később, mint soha. :)
  • Shep
    #1380
    Olyan gondom van ,hogy win7 alatt az indítás után semmi nem történik, nem jön fel a setup ablak sem, semmi. A MaxPayne.exe az meg fut, mert a feladatkezelőben jelzi. Patchek fent vannak, próbáltam a kompatibilitást is állítani de semmi.
  • fery02
    #1381
    Nekem sajnos hang probléma miatt használnom kell Vista Sound Fix-et a játékhoz. Viszont Ha ezt használom, akkor nem aktiválódik a játékon belül a Steam-es magyarítás.
    Van valakinek valami ötlete erre?
  • GTV
    #1382
  • steweee
    #1383
    készül esetleg vmi game of the year vagy golden edition kiadás mint a batmanhez ? jó lenne az első második részt felújítva végigtolni az új előtt... :)
  • tommygear
    #1384
    minek felújítani? az első 2 játék úgy jó ahogy van....
  • grebber
    #1385
    Aki szereti a gameet éa szeret telefonon játszani annak jó hír, hogy nemsokára jön android rendszerekre is.