38
Kinek milyen nete van?
  • suba53
    #38
    DIGI, gigabites, optikai.

    A FLIP próbálgat visszacsábítani a szaros ajánlatával, de csak röhögök rajtuk.
    De ahol jó lenne a FLIP, mondjuk a UPC helyett, ott nem elérhető, mert nincs jelen a DIGI.
    Érdekes módon, ( illetve nem is érdekes inkább hányinger keltő ) csak ott kínál óccón a ( T leány ) FLIP, ahol van DIGI.
  • Flamer
    #37
    upc. :)
  • Dikkma
    #36
    A MATÁV??? Te Nem Vagy Komplett.
  • Tomcat
    #35
    Csődbe megy, kapmec, game over, stb. Így már világos? :)
  • Dikkma
    #34
    Mi az, hogy befejezi a pályafutását? Mit jelent?
  • Tomcat
    #33
    Nem fizetsz többet, mintha ISDN+Mindenkinek combót fizetnéd elő. csak ugyebár 2 évre megkötni a szerződést a matávsuxxal, ami addigra befejezi pályafutását, nem biztos hogy a legjobb ötlet...
  • Dikkma
    #31
    Itt vagyok sch-ban, és megyeget... :-))
  • Att
    #29
    Bazz de mákotok van:-(((( Én meg itt szüttyögök 56k-s modemmel, analóg vonallal...Esély sincs, hogy erre valaha is kábelnet vagy hasonló legyen:-((((((((((
  • serivo
    #28
    ugy hagyhatták volna még egy kicsit,igy estére leszek csak kész:)
  • serivo
    #27
    lásd:Fórum >> Programok beszerzése >> Kábelmodem
  • serivo
    #26
    amíg ki nem töltötted a limitet ,addig egyáltalán nem lassu a broadband külföldre,vagy ha mégis az a szerver hibája,nem az upc-jé
  • Atus
    #25
    Ez a vacak server kiszúr velem.
  • Sid
    #24
    snak3 : Ez azé mégsem kellett volna :)
    Másrészt jól vettem az első félévet, úgyhogy nem tudom miért buknék ki. Esetleg csak közgázból :))
  • Propeller
    #23
    A vége volt az igaz... az extránál olyan csúcstechnika van, hogy ihajcsuhaj, csak éppen a névleges kapacitás 2-3x-val megy munkaidőben, meg az esti csúcsban. De próbáld meg csak hajnalban.... juhhéééééé.

    ember + protuberancia : azért azt nem ártana 10tázni, hogy MagyarországRA v. M.o.-RÓL. Mer nem mind1.
    Amúgy fura szerver lehet ez a bixbix, vagy router, vagy nemtommi lehet... szivesen meghallgatnék valakit, aki közelebbről ismeri.
  • snak3
    #22
    addigra meg jol kivagnak aztan csak innen tudod meg hogy mar kiraly a net:DDD
  • Sid
    #21
    Cső snak3!
    Szóval a 10-es koax nem olyan király mint a 100-as utp :)
    De talán majd a félév második részétől lesz utp, aztán akkor majd nekem is jön xMb/seccel.
  • snak3
    #20
    naja ez teny hogy amirol beszeltem ott utp van...
  • Dikkma
    #19
    Némelyik szinten utp van, némelyiken meg koax. Náluk koax van, bár nemsokára elkészül az utp.
  • snak3
    #18
    jah.na akkor jelentkezzen a 7xx klannal ott az schban es ok megmutatjak neki azt a letoltest.ennyi.mellesleg enis voltam benn meg 1 eve es akkor 2 megaval toltottem le...nemtom o milyen 4-500krol beszel...mind1.
  • Coine
    #17
    33,6-os modem, halááál :((((((
    Sebaj, pár hónap és jön a Matávos KábelNet!
    Most mi van ezzel, hogy külf-ről szarul tölt le, vagy ez csak a UPC-nél van, he???
  • Dikkma
    #16
    Semmi, snak3, csak te is hadováltál már 9 megás letöltésről, és te is sch-nak hívtad a Schönherzet, és ezért véltem párhuzamot felfedezni rhshsdfh és közted.

    Ha nem te voltál, bocs. Ez esetben nem neked mondom: Sid is Sch-s...
  • Laalee
    #15
    itt melohelyen olyan 80K körül jön a cucc de azert kivancsi lennek mennyit bir ha nemtoltle melettem meg vagy 100-200 ember :)

    prot: akkkor a extra a szar nem a bix... az extra nagyon kaka szetvan terhelve.
  • snak3
    #14
    mivan dikkma
  • kowajano
    #13
    én meg modemmel szuttyogok má be kéne ruházni jobbra
    jun 1 töl a matáv ugyis tesz rola :)
  • Dikkma
    #12
    snak3 ?
  • nyunyu
    #11
    Lehet, hogy neked 60 KB/sec a Chello, de en az OSZTRAK chellorol irtam... Az meg tolunk nyugatabbra van. (chello.vie.at volt a domainja...)

    Csavokam 1.5 ora alatt szedett le tolem 800 MB-t...

    Elozo hozzaszolashoz: nekem is van 100-as kartyam a gepben, de a router azonnal letiltja, igy a regi 10-en log az UTP :-(
    majd beszelek az illetekesekkel... Lassan ugyis aktualis a fizetes :-(
  • Dikkma
    #9
    És akkor visszaadhatod a koaxomat, király!! Jee!
  • Tomcat
    #8
    Jó neked macó! De Vasárnap mondjuk apámnál is jött mint az állat. 2 letöltés: 150-150 fejenként :)
    Hát nem éppen az itthon megszokott
  • Sid
    #7
    A koleszos elérések a legkirányabbak.
    Egyenlőre csak 10-es kábelen keresztül, amire 32 gép van felfűzve. Magyar szerverekről igy is jön 200-400Kbyte/sec-cel, németországból eléri a 100-at, amerikából meg a 50-100-at.
    Aztán majd lesz 100-as UTP, ami nagyon király lesz.
  • ember
    #5
    proturberancia: 4-15 K/sec magyar???? Nem hiszem, hogy az AORTÁval van a baj, mivel nekem Mo-ra is 50-60 K/sec.
  • nyunyu
    #3
    kolesz rulz...

    Foleg, hogy multkor egy szerencsetlen osztrak Chello juzer toltott rolam 600 KB/sec-kel...(gyk 4800 Kbit/sec)

    Szerintem csak azert ennyivel, mert en is toltottem mast, masreszt csak 10-es halokartyam van :-(
  • Tomcat
    #2
    ISDN. Csak egy szálat használok netre :( , de végűl is elmegy. Apróbb(100-200MB) dolgok jól lejönnek ezzel is, a nagy cuccokatt meg úgyis kábellel tölti az ember...
    Nos mivel Matávnetes elérésem van, a minőséget nem kell ecsetelnem azt hiszem... Hol jó, hol nem.
  • ricsi
    #1
    Körkérdés adott!
    Nekem Tv-netem van, de csúcsszar. Magyar tölt mint állat, külföld meg szinte halott, nem megy 33.6 -os modem sebességével sem.
    Mik a tapasztalatok? UPC, kolesz... stb...