252
TV reklámok melyektől hupililát hánysz
  • Laalee
    #22
    nekem a hbo reklamja most a nyerö amiben azt reklamozzak hogy 0% reklam van a hbo-n :)))))))
  • Lteebee
    #21
    És a lufti gomba?
  • Csacsis
    #20
    Én a Libresse reklámoktól mászom a falra!!!!!!!
    De az Ambi-Pur sem volt semmi anno sok évvel ezelőtt! Éppen vacsizok, és nézem a TV-t és a bilin ülő akárki...
  • Tomcat
    #19
    Na meg a Sprite...
  • palace
    #17
    natur: igen az a szar a medvesajtos
    a ránctalanító krémek is elég szarok, reklámozzák a 25 éves csajokkal, hogy nem is ráncosak, hát még jó hogy nem, ekkora baromságot!
    palace oldala
  • Lacc
    #15
    Lehet, hogy most már nem adják, de 1-2 hónappal ezelőtt volt a Chocos (vagy mi, CSOKOSZ) reklám! Mi is volt a vaker? Ja igen! "Én vagyok csokosz a ropogtató! SENKI SEM ROPOGTAT ÚGY MINT Ő!" Hát én attól beszartam. Ott most valami rímnek kellett volna lennie, vagy mi?!
  • palace
    #8
    én se kedvelem a reklámokat. a legszarabb a baba-szappané, fogkrémek, meg az új medvesajt. az beszarás, hogy mekkora idiótaság. De vannak hasznos reklámok is, itt egy példa:
    palace oldala
  • frey
    #7
    na megyek, uncsi itt, miota meghalt a lo
  • frey
    #6
    huhu lattatok, en voltam az otodik. Azert ez is nagy szo...
  • frey
    #5
    hello sks - vegre egy ember! Ember?
  • frey
    #3
    En a Chappys reklamokat utalom, mert az az ir szetter egy sznob allat. Mi jogon fikazza a bernipasztort?
    Meg van meg, csak nem jut most eszembe..
  • Laalee
    #2
    a rajzos éneklös zöldsegek...
    attol idegbajt kapok...

    meg a kekpisi kékvér reklamok..

    na meg a idiota hudeöszinte vagyok es mindenkinek jotanacsot adok hogy ezt hasznald.
  • Assassin
    #1
    Személy szerint csak ritkán nézek tv-t(akkor is egyfajta készerüségből),de ez alatt a rövid idő alatt is találkozok olyan reklámokkal amiktől okádnom kell.Kiváncsi vagyok kinek melyik az abszolút negatív kedvenc?