86
Metal Gear Solid-Pc
  • JonasSandor
    #86
    Október 24-én jön a felújított verzió.
  • Daell Drow
    #85
    igen probaltam az osszeset. Akarmit csinalok a lentebb irt hibauzenet jon be.
  • Evin
    #84
    Kompatibilitási módot próbáltad, mondjuk Win98?
  • Daell Drow
    #83
    Sziasztok leszedtem az MGS pc telepitojet, es fel is raktam. De amikor inditom akkor a kovetkezo hibauzenetet kapom:

    "Game crashed during previous initialization, game starting software rendering mode..."

    valaki tud segiteni? Vistam van es radeon kartyam ha ez szamit.
  • norbi2fraktal
    #82
    köszi a segítséget, amikor ps2-őm volt akkor ez így volt tényleg, de PC-n nem jó az írányitás :(
    azért köszi hogy írtál ;)
  • Seth
    #81
    Hát csak a ps2-es kiosztás alapján tudom elmondani. Ott lövés gomb benyom és mellényomod azt a gombot amivel leguggolsz/vetődsz. Namost pc-n ,billentyűzeten ez azért gáz,mert nem tudsz úgy futni, hogy elő van véve a fegyvered ,de nem lősz.Ps2 irányító analóg gombjai miatt,ha csak gyengén nyomod,akkor nem lő,de célratart vele és így lehet futkorászni, ha erősen nyomod akkor tüzel. PC-n a billentyűzet ugye meg csak egy állású,ami az adott funkció maximuma,tehát lősz majd mint a hülye mindenfelé XD
  • norbi2fraktal
    #80
    ebmeeeer mekkora játék volt ez annó júúúúúúúúúj
    nagyon jók a zenék meg minden

    most a 2-őt nyomom de nem tudok futni a pisztolyal valaki esetleg?
  • Seth
    #79
    HAsználd a chaff gránátot, így nem lát. Illetve ha már kinyílt,akkor nem igazán lehet átverni, ki kell ismerni a támadásait. A body armort vhol a kohóban lehetett felvenni, ha vissza tudsz még menni akkor ajánlom, hogy tedd meg.
  • dienesoft
    #78
    Köszi szépen. Viszont azt most vettem észre, hogy valami Armort egyszer nem vettem fel és nem kaptam meg. Metal Gear Rex szarrá lő. Mit kell tennem?
  • Seth
    #77
    2 variáció van. Vagy lent van a csatornában a vízben , thermál szemüveggel látod. 2 lehetőség, hogy egy patkány hurcolássza magával,akkor be kell szorítani vhova
  • dienesoft
    #76
    Sziasztok!

    Nagyon elakadtam. Végignéztem az összes videót, de nem segített. Az után a rész után vagyok, ahol Ocelot és Liquid bent vannak a Metal Gear-es irányítóban, aztán kiolövik a kezemből a kártyát. Azt írják, valahol az első szinten van. De nem találom sehol. Légyszi valaki irja le PONTOSAN, hol van. Köszi szépen a segítséget!
  • Szerdzso Cortez
    #75
    Háát PC-n nehezebb megölni.Bár ps-n sosem nyomtam a MGS-t,de a te leírásod alapján nehezebb.Bevallom hogy megnéztem neten ki hogy ugrik neki,amikor már sokadszorra is csak egy keveset tudtam leszedni az életéből.Aztán az jött be hogy lövöm mint a nem normális.Ott először is Meryl-t irányítja,de szólnak vóki tókin hogy ne gyilkoljam le ezért lökdöstem.Utána Mantis a szobában lévő tárgyakat(fotel,váza,díszek,saját láthatatlan kerek frizbije)dobálja felém.Majd miután kellőképp lesebeztem megint Meryl-t használja ellenem.Szintén le kell püfölni.Eddig el is tudtam jutni,mert szabályosan mozog bizonyos támadások mentén,de utána végig nem látni.Egy helyen feltűnik,eldobja a micsodáját utána megint eltűnik és ez így megy míg meg nem halok.Lehet választani hogy most elkezdem lőni de akkor eltalál,vagy elszaladok,de mire ráfordulnék a puskával akkora eltűnik.A hőlátó kamerával lehetne látni és tudnék szaladni utána és lőni.Szerintem az jelentené a megoldást.Na majd kiderül
  • Seth
    #74
    Mantisnél nem létszükséglet a TG. Legalábbis ps-en nem volt. Ott át kellett dugni a joy-t a 2. port-ba és akkor nem tudott "olvasni" a gondolataimban, be is pipult rendesen :) PC-n ezt a részt hogy oldották meg??
  • Szerdzso Cortez
    #73
    Váááá.Köszönöm szépen a segítséget.Majd kipróbálom működik-e.Tesómmal is beszéltük,hogy amikor átírták a játékot tuti máshogy pakolták el a holmikat,reméltem ki azért nem vették belőle :D.De ezt sem gondoltam volna,hogy ennyire megcsavarták,hogy ha ott nem veszed fel akkor bent lesz.Köszönöm a segítséget,majd ki fogom próbálni és végre le tom győzni Mantis-t.
  • Seth
    #72
    10:20 felé :mondjuk ez az eredeti ps1-es változat(bár a hangokból ítélve inkább emulátoron fut^^), nem tudom a pc változatban változtattak e vmit a tárgyak elhelyezésén, kétlem


    Szerk: most olvasom a kommenteket a videóhoz. Ha kint a helikopteres résznél nem vetted fel a teherautóból a socom-ot,akkor az lesz a TG helyett.Szóval azt a kintit vedd fel és akkor meglesz a TG odabent.
  • Szerdzso Cortez
    #71
    Na elindítottam előlről a játékot.A tank hangárban ott a socom-ot veszem fel.Le tudánd írni seth pontosan hol találom a therm google-t,mert a Mantissal folyó harc végén totális csőd,mert hozzámvágja a frizbijét és utána el is tűnik és esélyem sincs őt lesebezni.

    Előre is köszönöm
  • Seth
    #70
    Én úgy emlékszem hogy nem kell kártya ahhoz az ajtóhoz amiben a thermal google van, hiszen már a legelején felszedhető a tank hangárban
  • Szerdzso Cortez
    #69
    Hát már javában játszok vele.Végülis nem demó lett.Régebben nekünk is 2cd-s verzióban volt meg,csak crack nem volt hozzá és amiatt nem indult.De most megnyugodott a kicsi szivem hogy végre ki tudom akasztani a teljes játékot.Nagyon régóta vágytam rá.Most járok a tankos emberkénél.Felmerült egy kérdés számomra.Igaz a therm google-t ott hagytam a bázison és vakon át tudtam menni a lézeres kamrán,de akkor is zavar hogy az ott maradt.Tudna segíteni valaki hogyan tudok bemenni abba a szobába ahol van a therm google,mert az ajtón nem enged be 2lv. keycard-ddal sem.
  • Evin
    #68
    Pedig tudtommal 2CD-s.
  • gyuri12
    #67
    Az a "megfelelő" verzió.
  • Szerdzso Cortez
    #66
    Srácok nektek milyen verzióban van meg a játék?Én most olyat szedek,hogy 700 mega az egész és a file MGS-Setup.exe
    Ez megfelelő vagy keressek mást?Esetleg aki tudna segíteni,hogy honnan lehet letölteni azt a verziót amivel ő is játszik,akkor nagyon sokat segítene.PC-re kellene a game
  • gyuri12
    #65
    Ugyanez van nekem is,nagyon idegesít.:-c
    7300Gt-m van,de Ati 9600-al ment hiba nélkül.
    Nagyon kéne segítség!
  • hellnight
    #64
    Jah nálam is ez van. Sajna a warez verzió egy buktatója xD
  • Seth
    #63
    1.nincs (viszont substance-hoz van)
    2.ugyanaz a két játék, csak a substance egy kibővített verzió(alapjátékon túl van benne virtual mission egy halom, pár rendes misszió(mind külön kis sztorival,semmi köze az alapjáték sztorijához)
    3. lásd előző, pc-re nem jött ki az eredeti sons of liberty, hanem egyből a bővített kiadás, a substance
  • erram
    #62
    Csoki én egy nagy fan vok ezen a téren:)) Na sz.al sok kérdésem lenn. 1. van az 1 nek magyarítása? 2. a sons of liberty nek és a substance nak mi köze van egymáshoz. utsó kérdés...:) hány része van amúgy?:) A sons of liberty van pcre meg a substance is csak akülönbséget nem értem:))
  • rorr
    #61
    van e-mail címed küldök játékállást még van fennt a gépemen!
  • mucius
    #60
    harminchatszor próbáltam és ugyanúgy szar. tanácsolták már hogy installáljam újra, megtörtént, de ugyanúgy szar :(.
  • rorr
    #59
    tölts vissza állást és próbáld újra nekem is volt ilyen!!!
  • mucius
    #58
    wazz, miután aktiváltam a PAL keycardal a kilövési folyamatot (eredetileg deaktiválni akartuk, de rá kell jönnünk, hogy csúnyán átbasztak) elgázosítják az controll roomot. erre rádiózgatni kezdek, otacon fel is hackeli a biztonsági rendszert és elmondása alapján kinyitja az ajtót. csakhogy az kurvára nem nyílik, így nem tudok kijutni onnan. a sok fasz meg mind azt mondja, hogy nyitva van, mire várok, usgyi liquid után, de csukott ajtón keresztül hogy a gecimbe??!!
    Pls HELP!!
  • mucius
    #57
    Hi! Ha minden igaz pár napon belül meg lesz a game. Viszont leszedtem a demót, és az vmiért nem szerette a vga-mat, ezért csak software módban volt hajlandó futni. max 640x480-ban. gondolom első tanács az lenne, hogy régebbi driverrel próbáljam, de az már az mgs2-nél kiderült, hogy a gef6 nem szereti a régi drivereket. szal lehet ezzel vmit csinálni, hogy fusson 1024x768-ban meg d3d-ben? (srác akit kérdeztem, azt mondta radeonnal ment simán)
  • rorr
    #56
    pedig Én onnan töltöttem 3 hónapja !(kipróbálásra)
  • mucius
    #55
    thx. de itt nincs csak GC-s
  • rorr
    #54
    torrentről töltsd le!
    www.torrentreactor.net itt keress rá!
  • mucius
    #53
    up
  • mucius
    #52
    Hello! Vkinek nincs meg véletlenül ez a játék PC-re? Nagyon kéne. Postázás, feltöltés akármilyen lehetséges módon. (részleteket legjobb lenne mailben megbeszélni)
    Válaszokat előre is köszönöm!
  • betegszem
    #51
    ok
  • Seth
    #50
    141.52
  • betegszem
    #49
    A qrvának mennyi a száma amúgy (natasha) ???
  • betegszem
    #48
    Azt tudom a kínzásnál kell dönteni nem? vagy feladod vagy kibírod ;)
  • Seth
    #47
    Csak kétfajta befejezése van..vagy Meryl-el vagy Otacon-al