28
Sziasztok, MAG796FD monitorom van ATI Radeon 64 mb ViVO -val, es a sima windows deskstopban a kep szele lathatoan elmosodott. Tudja valaki miert van ez?
  • Aborg
    #28
    Főleg ha figyelembe vesszük az előnyeit
  • Aborg
    #26
    A ket vonal csak akkor latszik ha direkt figyelsz rajuk. Mikor uj volt a Sony E200 monitorom kicsit meghokkentett a ket vonalka, de mar honapok ota eszre se vettem...
  • Pheel
    #25
    Nem azt mondtam, hogy nem látszik. De ne mond már, hogy téged ez zavar!
  • Zozo76
    #24
    Hat azert a cegnel hasznalt 21" monitoron nem kell a szememet a uveghez nyomni, ha latni akarom a csikot. Ez a trinitron hatranya. Tovabbfejlesztes: Flatron, DynaFlat
  • Pheel
    #23
    Szerintem akit zavar az ilyen, az csak rámondja, hogy zavarja. 2 éve van trinitronos monitorom és meg tudom mutatni a csíkot, de csak ha direkt azt keresem, akkor látom.
  • Zozo76
    #21
    Ne szidjatok a Trinitron kepcsoveket!
    A ket csik a kepben markajelzes! Sony... meg a kovetoi... :)
  • Tomhud
    #20
    Lehet hogy a Twipsy játszik a gépddel!!!!!! :))) vagy jöttek a huncut lemingek és münicípióznak

    müzzz :)
  • Laalee
    #18
    engem joban zavar a 2 csik mint az hogy a sarokban van egy felcentis kicsit homalyos resz... reszemröl dynaFlat (samsung)se csik se folt...
  • Atus
    #16
    Nem, azokat a gyárban már beállították.
  • supervisor
    #14
    Bocs ez kicsit értelmetlenre sikerült..:
    "két halovány visszintes két csikot."

    :)
  • supervisor
    #13
    S3trio él és élmi fog. :)
    Ne szidjátok a trinitronokat sokkal jobb a hibastatisztika mint az FLATRONoknál.
    Megkock. Tisztább a kép is leszámitva a minden trinitronban megtalalható két halovány visszintes két csikot.
    Üdv:
    Neo..
  • Propeller
    #12
    Amúgy mit emlegetnek itt 1esek S3triót... nem láttátok a topic subjectet ? :)
  • Propeller
    #11
    marque : 1et értek, most néztem egy rohadt drága monitort, bemelegedés után mind a 4 sarkában behomályosodott. De szerintem 1-2 fokkal tekerés a fókuszon és jó is lenne. Sajnos néhány monitornál jellemző, hogy üzemmeleg álatpotban mást mutatnak, mint egy gyorsteszt alkalmával.
  • Dikkma
    #8
    Hát ha azért nem is... lecsökkented egy kicsit a képméreted, amikor megnézed, nem kell full screenen nézni. Tényleg jó, ha visszaveszed a felbontást, ha a videókártya a gagyi, valahogyan csak kiderül.
  • supervisor
    #7
    S3trio 1024*768 k***ra homályos.
    PL lökd vissza 640*480ba ha ugy is homályos akkor vagy hibás a monitor vagy a monitorkábel sérült meg.
    Ja és Ciffel próbáltad már? :))
    Neo..
  • Laalee
    #6
    mert ha a videokartya szar attolmeg a lementett kep megnezese ugyanugy homalyos lesz...

    leht hogy s3 trioval hajtja a monitort :)) az teleg homalyos...
  • mikrobi
    #5
    Mindíg ilyen volt, vagy csak most lett ilyen? A fókuszon próbáltál állítnai már?
  • Dikkma
    #3
    Ha a képet lemented, pl. Print Screen-el, és a képen nincs elmosódás, akkor egyértelműen a monitor a rossz. Nem is érdemes rá több szót vesztegetni, más hiba nem nagyon lehet. Sajnos.
  • kowajano
    #2
    lehet hogy az volt a baj hogy lemostad nem kellett volna :)
  • Werwolf
    #1
    Probalgattam a refresh rate-eket, de maradt az elmosodas