68
Avagy, Re-Volt búcsú?
  • nearo
    #68
    valaki?
  • nearo
    #67
    hi!
    lenne egy problémám:
    újretettem a winfost, és megint feltettem a játékot. Elindítom, elkezdek vele játszani, aztán amikor épp belemelegednék szépen befagy, és az addig elért eredményeim elvesznek...:( a konfigom ugyanaz, mint reinstall előtt, amikor még rendesen ment. Egyedül annyi változott, hogy a 8 gigás vinyó ki lett cserélve egy 80 gigásra.
    Mit gondoltok?
  • laci 700
    #66
    már megvan
    kicsit béna
    de azé jó
  • nearo
    #65
    Hát ja, csak kicsit régi, és a topic sem túl népszerű...
    Én netről töltöttem le még valamikor tavaly, már nem tudom honnan. De keresgélj pl szoftverbázison, hátha ott fenn van, de a google is egy megoldás.
    Szerk.: vagy lehet, nem erre gondoltál?
  • laci 700
    #64
    Ide má senkisem ír?
    Pedik jó kis játék!
  • laci 700
    #63
    Hi Lehet még kapni ezt a játékot?
    köszi!
  • nearo
    #62
    Challenge-be 176033-t értem el, nektek mennyi a rekord? Jó rég írtatok ide is:)))
  • ollie
    #59
    és még milyenek vannak?
  • ollie
    #58
    ah, most hogy mondod, én is
  • ollie
    #56
    én sem
  • ollie
    #55
    sehogy, a forma 1-est arcade-ban nyertem
  • ollie
    #52
    nem
  • ollie
    #50
    húúú ez nagyon királyos progi!!

    milyen kocsikat nyertél eddig? én csak kettőt a forma 1-eset és a worm-öset. Amúgy mitől függ, hogy mikor ad új kocsit? Nekem egyszer adott Arcade módban (forma 1-es) és egyszer miután megynertem a championship-et. Minden championship megnyerés után ad egy újjat?

  • M@TriX
    #49
    egy rendes ember, használta a fórumkeresőt!
    Pezsgőt neki!!!!!
    Amúgy sajna nemtok segíteni, mert én akkor játszottam vele amikor indították ezt a topicot. :)
  • Efreet
    #47
    ott van a readme-ben... jobbshift vagy enter vagy ctrl... ott van a turbo mellett :)
  • FREAK
    #46
    hehe :))))
    megcsináltam egy ágat, de még mindig nem tom, melyik gomb a stunt
  • FREAK
    #45
    nem a szemem, az emlékeim.....
  • Efreet
    #44
    hát... elég rosszak lehetnek a szemeid ha ezt összekevered azzal...
  • FREAK
    #43
    ja, ilyen piros fantasy motívumos
  • Efreet
    #42
    ehez hasonló? megeszem...
  • FREAK
    #41
    megvan Rincewind-nek volt hasonló logoja!
  • Efreet
    #40
    könnyen lehet. bár nem szoktak.
  • FREAK
    #39
    akkor keverlek valakivel...........
  • Efreet
    #38
    a nagy gothic a gépem közelébe se került.
  • FREAK
    #37
    az valami lóbetegség?


    (neked megsúgom, a nagy Gothic is elvérzett nálam...... 4 hónap után egyszerűen nem érdekelt, mi van a következő sarok mögöt......)
  • Efreet
    #36
    te bajod. (több mint 2 hónapja nem sikerül befejezni a Sonic Adventure 2-t... 1 pálya van hátra...)
  • FREAK
    #35
    ok, csak kicsit hiperaktív vagyok, sokáig nem tud lekötni semmi, szóval vagy végignyomom egy hét alatt, vagy megunom egy évre
  • Efreet
    #34
    félreteszed, és másnap retry. nem szalad el.
  • FREAK
    #33
    egy ideig buli, de ugyanazt soxor.........
  • Efreet
    #32
    pedig megéri. de a te dolgod.
  • FREAK
    #31
    én

    azért annyira nem komoly a gém, hogy csít nélkül küzdjek vele :)
  • Efreet
    #30
    mármint te vagy a gép?
  • FREAK
    #29
    csít
  • Efreet
    #28
    fox te káromkodni is rendesen, amikor végigzúzod elsö helyen a ladder nagy részét, és az utolsó pályán az utsó kanyarban az ellennek 1 cseppel több a turboja, és beelöz... második helyezés, game over. se pálya, se kocsi.
  • FREAK
    #27
    tök jó

    eszembe nem jutott volna megnyomni az arcade gombot, köszi :)
  • Efreet
    #26
    mondom.. állj neki az arcade-nek, ott KELL stuntolni, mert lassú vagy ha nem turbozol amennyit bírsz.
  • FREAK
    #25
    hmmmm

    én úgy szoktam, hogy semmi stunt, csak kurva gyorsan megyek, mindenkit lekörözök, aztán csókolom

    ez az egy baj van vele, hogy geci könnyű
  • Efreet
    #24
    az arcade meg a játék lényege. ott jön ki a tudás, a csampionsipp egyszerü. (nekem is furcsa volt elsöre, hogy itt lehet a cuccokat nyerni, de igen. a lényeg, hogy mindent 1. helyen kell befejezni. és minden laddert minden irányból végigjárni :) )
  • Efreet
    #23
    batteryt felejtsd el, 2 pályán kell csak (nincs rajtuk egyetlen ugrási lehetöség sem). stunt drive-ot kell fejleszteni, meg a max sebességet, hogy messzebb repülj, és nagyon betanulni a stabil talpraesést :))
  • FREAK
    #22
    én először mindig a super batteryt veszem meg, turbo suxxx, úgyhogy a 3. futam után már nem szoktam kimenni

    mondjuk arcadeban még nem nyomtam semmit