19
gamespy arcade
  • fekete0012
    #19
    én sem tudok a tdu-hoz cstlakozni
  • W726
    #18
    Ha a gamespyarcade.com-ról próbálom letölteni a programot, akkor a NOD32m az írja hogy Trója vírus stb... én meg nem töltöm le. Ha meg valami játékcdről akarom felrakni, akkor meg a peccselni nem enged... miccsináljak? Kösz előre ha valaki válaszol.
  • Amadeus HU
    #17
    Remek hogy a gamespy össze szarta magát és napok óta nem lehet csatlakozni olyan játékoknál amikhet gamespy account szükséges, mint pl: BF2 vagy TDU-
    Valaki esetleg tudja hogy mi történik? Mert sehol semmi hivatalos forrás nincs arról hogy "bocs srácok lekapcsoltuk a servereket" vagy ilyesmi csak b*sznak az egészre
  • Gregorius
    #16
    Az a baj, hogy nem érkezik meg egyáltalán, vagy csak közel egy hét múlva akármilyen kiszolgálós e-mail címre. :(
  • Gregorius
    #15
    Oké, köszi!
  • Hmuda
    #14
    Az lehet a gond, hogy 24 órás várakozási idő van a regisztrálástól az aktiválásig. Ha azon tól aktiváltok, akkor nem fog sikerülni. Regisztráljatok megint és gyakran csekkoljátok a mailt. Sajna vannak ilyen késős szolgáltatók (pl primposta).
  • Gregorius
    #13
    Rosszul fogalmaztam, igen, szóval subscribe nélkül regisztrálni több accountot. Tehát nem fizetsz elő a teljes reklámmentes GameSpy-ra, csak úgy a freeware-es progit használva.
    Mert a gondom a következő: Van egy telepített GameSpy 2.0-m, egy korábbi Login-nel, ami működik is helyesen, de az öcsém is használná a GameSpy-t, de természetesen más login-nel. Ehhez végrehajtottuk a Login Wizard kívánt lépéseit, majd gondoltuk bejelentkezünk, próba cseresznye. A login-je, azonban nem jelent meg a legördülő listában, csak az én régim.
    Aztán kb 4 nappall később kapott egy regisztráció megerősítése mail-t. Gondoltuk, akkor majd most, de nem, nem történt semmi így sem. Most már a regisztráció megerősítésének is 3 napja, de nem változott semmit.
    Gondoltam arra is, hogy megkeresem a fájlokban, hogy hol raktározza el a választható logineket, de nem találtam sem fájlban, sem regedit-ben.
    Na, akkor újraregisztrálás, azonban amikor kérdi az email-címet, akkor leellenőrzi, és azt mondja, hogy "no GameSpy accound was found on this e-mail address. Do you want to create a new account?" Tehát nem hozott rajta létre előzőleg logint. De ezt akárhányszor megcsinálom, mindig így van. Valami ötlet?
  • Skiper
    #12
    gs suxx, használjatok THE ALL SEEING EYE-t, az legalább egyszerűen használható és veri a gs-t.
    innen letölthető.
  • Hmuda
    #11
    Mit értesz az alatt, hogy regisztrálás nélkül accountot létrehozni? Ha szó szerint vesszük, akkor csak annyit, hogy ez mindenhol lehetetlenség, ha meg valami átvitt értelmű dolgot akarsz közölni akkor kicsit részletezd plz. :-)
  • Gregorius
    #10
    Tudja valaki, hogy lehet-e egy gépnél több accountot regisztrálás nélkül létrehozni, és ha igen, hogy?
  • Adam5
    #9
    őszinén én tűzfalra gondolok hogy ilyen gond lehet, de amikor kikapcsoltam akko sem ment.
  • Adam5
    #8
    öcsém gépén meg megy patch-el is. úgy hogy nemtom. mi okozhat ilyet?
  • Adam5
    #7
    érdekes hogy patch nélkül megy patch-el nem megy.
  • Adam5
    #6
    olyan gondom lenne hogy:
    Felraktam az eggyik cd-ről.
    Elinditom közöli hogy patch-eljem ok patch-eltem rá megyek az ikonjára és nem indul semmit sem csinál 1mp-ig homokórázik és megáll.
  • Addam
    #5
    főleg nem gamespyon, mer az a comodore 64ükön nem nagyon megy :)
  • amorf
    #4
    Na igen az is! a jó szerbek ;).
    Azok nemigen vannak...
  • Addam
    #3
    nem szerbet, hanem szervert :)
  • Addam
    #2
    nem tudom, helpet nagyon nem használom, de egyébként szerintem azér nem ismeri fel, mer a team arena upgradelte a q3-at, ugyhogy csak az van. Mondjuk én csak carmazni, néha cs-ni, kingpinezni, no 1 livesozni, meg hl-ni, giantsozni szoktam. Szerintem csak annyi vele a baj, hogy nehéz gyors szerbert találni.
  • amorf
    #1
    Ha van valakinek a gamespy arcadéval valami tapasztalata, az itt ossza meg, mert ahogy nézem, a help része eléggé basic.
    Pl: Csak a q3team arena icont látom, a sima q3a-t nem, pedig az is megvan. Mééér?