28
amiga...
  • Macc
    #28
    En ezt ugy oldottam meg, hogy PCün amiga emuval az adf image file-t felmountoltam, DMS-sel csinaltam amiga kompatibilis image fileokat, cd-re kiirtam oket, cd-t rakot amiga, amigan meg a DMS-bol floppyra. Hmm egyszeru es gyors:)
  • Joczika
    #27
    Nem tudom hol kérdezzem meg,ezért itt teszem,hátha el olvassa vmi nagy Amiga guru.
    Lenne egy olyan gondom hogy van egy amiga 1200esem kevéske lemezzel és van egy pc töbszáz amiga game-el,amik ugye javarészt adf fileok formájában található.
    Megoldható e,hogy ezeket a fileokat visszairjam a pcvel amiga floppyra?
    Ha igen szeretném ha részletesen elmagyarázná ezt nekem vki.
    Nagyon fontos lenne!
    Elöre is köszönöm!
  • [Jakuza]
    #26
    Hat nem mai uzenetre valaszoltal, ahogy nezem. :P
  • Slayerboy
    #25
    Neked valószínűleg nem volt dolgod amigával, ha így szapulod.
    Pedig nagyon jókat játszottam vele 10 évig!(Ráadásul egy 500-assal, ami a legrégibb fajta.)Nagyon jó kis gépek voltak.A maguk korában.:(
  • Laci
    #24
    PC--------->>>> H@LÁL
  • [Walaki]D`Lair
    #23
    AMIGA --------->>>> SZ@R
  • Trinitron
    #20
    Ok, Sau, tartsuk eletben a topicot ;)
  • Att
    #17
    ixyon, ha csak nem vagy fanatikus, ne állj át. Nagyon jó gép, csak az a gond, hogy a szoftvertámogatása gyakorlatilag nulla, nagyon drágák bele a cuccok ha szintre akarod hozni, és maga az AMIGA cég is gyakorlatilag leállt a fejlesztésekkel, PC-ket fognak gyártani, tehát a jövőben még ennyi támogatás sem lesz.
  • ixyon
    #14
    nekem írhatsz nagyonsokmindent, mert engem minden érdekel. de ha tudsz mondani oldalt, az is pazar volna:)
    megnéztem azt az oldalt, de nekem nem találja:(
  • ixyon
    #12
    köszsöm szépen nino!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!444
    már asszittem, hülyén halok meg!
  • nino
    #11
    Szasz ixyon!
    WWW.szolnok-ped.sulinet.hu/amiga
    Ezen a címen sokat megtudhatsz az amigáról, és megismerkedhetsz olyan emberekkel akik komolyan foglalkoznak amigákkal.
    Külön a figyelmedbe ajánlom az összehansonlító grafikonokat!

  • dilic
    #10
    :)))))
  • ixyon
    #9
    ez mind szép és jó, de még most sem tudok semmit... de mind1, azé' köszi

    arra vagyok ítélve, hogy hülyén haljak meg:))))
  • dilic
    #8
    :))
  • kowajano
    #6
    hehe annyi kell
  • CybeRick
    #3
    http://mm.iit.uni-miskolc.hu/Amiga/new4000/

    Nézd meg! Most ilyen egy amiga.
  • diegho™
    #2
    Az Amigához még fejlesztenek, de ne próbálj átállni. Nem érdemes. Valamikor király gépek voltak. A PC-k akkor még sehol sem voltak grafikailag. És a hangjukat is max. egy Adlib, vagy SB 1,2 adta.
    Hobbiból még esetleg el lehet vele szórakozni.
  • ixyon
    #1
    hi mindenki.
    az a helyzet, hogy én egészen fiatal vagyok, és nekem a commodore után 1bl PCm lett, és ezzel is 1 jó ideig még csak játszottam.
    itt van ez az amiga... mindenhol hallom, hogyx ilyen jó, meg olyan jó, csak nem tudok róla semmit. ha valakinek van ideje mag kedve írjon már valamit rla, meg hogy érdemes-e még foglalkozni vele, fejlesztik-e, meg hasonlók, és hogy hol lehet ilyenhez hozzájutni, és mennyiért, mert szívesen megismerkednék vele... köszi!