2
  • Pheel
    #2
    Szar lehet 1000 csatorna, meg 6 HBO. :) Bar ez az egy tenyleg keves... :(
  • Sanyo
    #1
    Mivel egy darabig kint eltem, volt alkalmam a DirecTV-t hasznalni.

    A komplett muholdvevo a belteri egyseggel es a tanyerral 170 dollar volt decemberben a Wal-Mart aruhazban, a havi alap elofizetes 22 dollar. Ebben kb. 500 csatorna van. A legdragabb elofizetes (arara mar nem emlekszem) mar tenyleg full extras, vagy 6 fele HBO is van, meg kb. 1000 csatorna. Folyamatosan mennek a pay-per-view filmek, 4-10 dollarert lehet oket megnezni, a havi elofizetesi dijon felul.

    Nekem szerencsem volt, a raktarban lezugott az egyik doboz a polcrol, igy atcsomagoltak es leertekeltek. Fizettem erte vagy 50 dolcsit. ;-) Maga a felszereles kb. 2 ora volt, a beallitas 3 perc. Az amerikaiak persze hivogatjak az ugyfelszolgalatot, nemigen ertenek az ilyesmihez. :-))

    Ha valaki kaloz kartyaval nezte a musorokat, akkor tenyleg rengeteget tudott megsporolni ezen, ismerve az amcsikat. Csak izelitoul: Egyik aruhazban egy holgyike arany visa hitelkartyaval fizetett, de az osszes bon ami arengedmenyre jogositott, nala volt. Sporolt vagy masfel dollart... Persze nem mindenki ilyen.

    udv

    Sanyo