12
la femme Nikita - ti nem szeretitek?
  • Shep
    #12
    Na ja, de szerintem Maggie Q és Angelina J. nem is említhető egy lapon. M. Q fényévekkel jobb nő szerintem.
  • Victor1103
    #11
    Hát a fürdőruhás jelenetnél én valami photoshop mágiára gyanakodtam:S De mint kiderült tényleg olyan vékony a csaj. Nem nagy cucc, de kezdhetnének ezzel valamit mert a Só ügynöknél is ez az anorexiás nő legyak 100 ügynököt eléggé hiteltelen volt...
  • Montanosz
    #10
    bejövős))
    bár ha oldalról mutatják a főhősnőt egy dimenziósnak hat annyira vékony))
  • Victor1103
    #9
    Én leginkább egy átívelő szállban bízok és remélem nem csak "a hét megbízatása" stílus lesz egész évadon keresztül.
  • Shep
    #8
    Megnéztem én is az első részt és nagyon bejött jók voltak az akciók a történet is jónak ígérkezik, de valamiért attól tartok, hogy már a második rész sem lesz ennyire pörgős és több lesz az üresjárat úgyhogy én egyelőre fenntartásokkal kezelem a sorozatot.
  • Victor1103
    #7
    Mivel ehhez a szériához keményen 6 darab komment érkezett nem láttam értelmét új topic nyitásának, szerintem ide is jöhetnek az új CW remake-kel kapcsolatos benyomások.

    Az enyémek a következők: Alias koppintás. De egy piszkosul jófajta:) Az idei évad eddigi legnagyobb meglepetése pedig ez lett volna az utolsó amire számítottam. A minőséggel abszolút semmi kivetnivalóm nincs. Jó történet amiben hatalmas potenciál van érdekes akciójelenetek illetve nem annyira kiszámítható események jellemezték a pilotot. A szereplőgárda is első osztályú nekem senki nem volt unszimpi.

    Szerencsére ahogy olvastam nagyon jól nyitott odakint a sorozat így ha a minőség marad változatlan szerintem a siker is borítékolható. Én szúrkolok neki mert ezután a pilot után olyan érzésem volt hogy lazán megnéznék még egy pár részt belőle.
  • blackgamer
    #6
    Nikita a bérgyilkosnő?
  • Bith
    #3
    Mostanában megyeget egy film az HBO-n, amiben a csaj az egyik főszereplő. Tök meztelen is látható :).
    Nem rossz nő ;), főleg a segge a tuti :).
  • Jockey Ewing
    #2
    Szerettem, amíg volt.
  • frey
    #1
    A kedvenc sorozatom most kicsit eltünt a képernyöröl...De nem felejtem el teljesen:) Legalább nem habzik.. Ti is ismeritek?