18
Star Wars programok
  • mikrotech
    #18
    www.lsmaker.uw.hu Itt is van egy progi a fókuszban is benne volt magyar találmány
  • Vortodox
    #17
    Hi!
    Látom elég régen írtatok ebbe a topic-ba, de azért megpróbálom:
    Mi annak a proginak a neve, amelyikkel könnyen át lehet alakítani a filmeket star wars-ossá?
    Légyszi segítsetek!
    Üdv: Vortodox
  • Assassin
    #16
    Tegnap majdnem benyelt valami nagydarab féreg..
    Az egyik pillanatban még valami jó kis búvóhelyet kerestem,a másikban már a gyomorsav pörkölte a valagam...
  • Bith
    #15
    Ez most hogy jön ide? :)))))))))))))))))))

    Bocsi :).
  • speed
    #13
    idosebb halasz bela, hazmester;))
  • Lteebee
    #12
    :)
  • Assassin
    #11
    Ez is jó!:)
    a ''Könyékig''sztorija:
    Azt hiszem 2.-ban oszt.kiránduláson meglátogattunk egy szomszédos tábort ahol korunkbli facér(ezt mi gondoltuk)lányokat találtunk.Elindult az ismerkedés,de rövidesen egy tanár kezdett el szarakodni(valszeg túl hangosan üvöltöttünk).Erre végigfutott a társaságon a direktíva:Mosmá avesz!!
    Az egyik arc(de utáltam szegényt!)egy nő mellett ült a priccsen ,közöttük kb.50 cm üres hely.Egymásra nem néztek(legalább is a nő nem nézte az arcot),beszéd nem volt...
    Mikor kirángattuk azt mondta:Basszátok meg,mér kell menni,már könyékig voltam a nőben!!
    Na ezután gyorsan szállóigévé vált a dolog.
  • Lteebee
    #10
    Mi meg úgy, hogy: GARATRA!!
  • Assassin
    #9
    Ezt mi úgy mondtuk gimibe hogy: KÖNYÉKIG!!
  • Lteebee
    #8
    ...jó mélyen...
  • Assassin
    #7
    Látom Falcon is már szinte bútordarabnak számít egy ilyen helyen:)
  • Lteebee
    #5
    Ezek is buzik? Picsába!
  • Assassin
    #4
    Gyerünk el egy multi-fajokat is befogadó krimóba,és ha belénk kötnek levágjuk a kezét(vagy csápjait)a buziknak.
  • Bith
    #2
    :))
  • Szepi
    #1
    Holnap este egy Han Solo-féle csempészbuli? (Ja, vagy nem ilyen programokról van szó?)
    :))