126
Nokia 3310 problémák
  • Coine
    #1
    Azért nyitottam ezt a topicot, hogy mindenki beírhassa a véleményét erről a mobilról, továbbá azért, mert én is egy ilyen mobilt akarok venni, mert elég jók a speckói, DE olyan híreket hallok, hogy szoftverhibás a mobil!
    Pölö, mindenféle hülyeséget ír ki, hogy lemerült az aksi 30 perc használat után stb.
    Ezek a hírek igazak vagy hamisak????
  • #4
    Igen voltak vele bajok de csak a v3.22-ig. Ezzel a software-al csinált olyat, hogy pl. lefagyott ( úgy mint az imádott win-ünk! :) ) és csak újraindítás után volt hajlandó rendesen működni. És ez sajna teljesen komoly! De!! Az már a múlté mivel a mostani telcsikben már v4.06-os soft van és azzal hála semmi gond.
    Én is egy ilyet használok jelen pillanatban is és eddíg semmi hibát nem észleletem nála.
    De majd meglátjuk az idő mindenre választ ad. De azért ha úgyvesszük, hogy miket is tud meg, hogy mennyibe is kerül ( már ha egyáltalán lehet kapni! ) szerintem igencsak jó választásnak tűnik.

    üdv.
    Jasper
  • Jockey Ewing
    #5
    Egyik havernak is ilyen van, és neki is kiírja a lemerülést fél óra után. :(((
  • CybeRick
    #7
    fél óra után merül, de 4 órát kell tölteni ?

    Még fordítva is kissé "erős" :-)))))))
  • Lteebee
    #8
    Várjunkvárjunk!

    Most lemerül félóra után, vagy azt írja ki, hogy lemerült?

    Nem mindegy.
  • Dikkma
    #10
    Nem értem, hogy a Nokia hogyan adhat ki az utóbbi telefonsorozataiból folymatosan hibás darabokat.
    Kezdődött a 7210-essel, és most több telefonon keresztül a 3310-eshez értünk. Nem lehetne egy kicsit jobban odafigyelni?
  • Lteebee
    #11
    Ja nekem is szarakodott a 7210-esem, el is adtam 2002 elején.
  • Dikkma
    #12
    Aha.
  • Coine
    #13
    Westel most meg felemeli az árát 4 lepedővel :((
    1ébként a softver szar nem az aksi! 30 perc használat után kiírja, hogy TELJESEN lemerült, de aztán 30 perc töltés után meg azt írja ki, hogy teljesen fel van töltve, DE most azt hallottam, hogy azúj sorozat már jó...
    Ja és mi van ezzel, hogy szar a Dominóóóó SIM???
  • Lteebee
    #17
    Én balga meg aszittem, hogy a Flextronics fogja gyártani az ercsiket a továbbiakban ugyanazon a néven.
  • Dikkma
    #19
    Olyan flegmán, lustán, unalmasan irogattok. Nem lehet lenyomni azt a Shift-et? Amúgy a Flextronics nem éppen fantomcég.
  • Lteebee
    #20
    Jelezd már, lécci, hogy kinek szól a hozzászólás!

    Köszesz.
  • Lteebee
    #21
    Olvastad, mekkora lesz a max kapacitása az X-box gyártósorának?

    A GDP 6-7%-a
    az export pedig megelőzi az Audit, kb. 10% lesz.
  • Dikkma
    #22
    Bocs. Lalee-nek.

    Olvastam. Szép! Ilyen kéne sok MO-ra.

    Vegyük a finneket. Havas kis ország, sok tó meg fa. Erre kitalálják, hogy legyen egy Nokiájuk, és megcsinálják. 150 gramm műanyag és fém ér nekik 100 rugót. Nekünk meg 1 mázsa kukorica 30-at.
  • Lteebee
    #23
    Most jön az Acer is(Tatabánya).

    Az lenne a lényeg, hogy csak magasan feldolgozott dolgokat(lehetőleg készterméket) exportáljunk.
  • Dikkma
    #24
    Flextronics van nálunk (Zeg). Csak éppen már nincs szabad munkaerő a városban, pedig mindenféle helyen hírdetik magukat, és szinte bárkit felvesznek.
  • Lteebee
    #25
    Négy gyáruk van MO.-on, az x-boxot úgy tudom, Sárváron akarják csinálni.

    Nálatok mi megy? A Kodak fényképezők?
  • speed
    #26
    a nokia gumicsizmat gyartott eredetileg
    nem vicc
  • Lteebee
    #27
    Gondolom, nem az a gagyi kategória.
  • Dikkma
    #28
    Nem is tudom... azt viszont igen, hogy Motorola-telcsiket akarnak. Jó is lenne. Különben meg mindenféle elektronikai alkatrészt, nem tom... nem ott dolgozom.
  • Dikkma
    #29
    :-))))
  • Lteebee
    #32
    A válasz: sehogy.

    De ettől is nő a cég diverzifikációs foka.
  • Lteebee
    #36
    Az rxon 320-asból is fagy némelyik.
  • Laalee
    #37
    ehh az szarügy olyat akartam venni, de rajottem hogy amennyit hasznalom ezt a mobil szart arra böven jo a mostani is.
  • Assassin
    #39
    Most őszintén,használtatok már WAP-ot,a kezdeti kipróbáláson kívül?
  • Lteebee
    #40
    Feri rákost vacsorázik...
  • Laalee
    #41
    igen!!!!

    megnezni hogy telleg oylan szar e mint ahogy emlexek..

    telleg az meg mindig...
  • Assassin
    #43
    Igen,egyszer mikor ráksalátát etünk akkor mondta a kollegám :Inkább én egyem a rákot,mint a rák engem...
  • Lteebee
    #44
    Senki se asszociált a reklámmal kapcsban az agydaganatra?
  • Laalee
    #45
    én az agyatlanra gondoltam elsöre, aztan rajöttem hogy biztos buzi a csavo... azert a mobiljat b@ssz@ nem pedig a baratnöjét...
  • Assassin
    #46
    Én inkább az őzikeszeműre asszociálnék...
  • [Walaki]D`Lair
    #47
    az lehetséges hogy nem mindegyik 3310-es fagy le?Mert egyik ismerősömnek olyan van 1 hónapos, ki sem volt még kapcsolva és mégsem fagyott le.


    Ja! És : Siemens M35 RulZZZZZZ
  • Lteebee
    #49
    Én kiváncsi vagyok arra a rengeteg előnyre. Lécci, írd be őket, ha lesz egy kis időd.

    Köszesz.
  • Laalee
    #50
    mondjuk nem egy low end telefonnal kene összehasonlitani... :) amit hozadvagnak 15K ert es meg beszelhecc is le belöle...

    amugy a nokiaval nem az abaj hogy keveset tud hanem hogy szar a minosege, es mindemellett draga...
  • Laalee
    #52
    olyat se veszek.. :)
    a nokival az a bajom hogy mostanaban egyre szarabb a minosege... a batyam 6110 ese masfel ev altt gajra ment kontakthibas lett a kijelzöje és amikor utanakerdeztunk közöltek hogy ez nokia betegseg... ez van nagyonsok ilyen csereljk le... vagy szokjuk meg...
    a 3210 esel is rohadtsok baj volt a 7110 essel is a 6150 es meg alitolag a legszarabb szeria amit kiadott a nokia es a 3310 esrol is irtak josok rosszat, bar lehet hogy ez a nagy nepszerusege miatt van, hiszen a nagytömegben eladott cuccok között nagyobb a selejt is.
    bennem a rossz tapasztalat es a sok kritika miatt alakulkt ki a nemszeressem a nokiat... meg amugyis en ilyen vagyok :) ha valamit sokan tüzzel vassal vedenek azt elkezdem nemszeretni :)
  • Laalee
    #53
    ja mar intelt se veszek 3 eve :)
  • Laalee
    #55
    csak nem 5110 ?:)
  • Lteebee
    #56
    3210 nemde?

    Biztos, hogy az könnyű?
  • Laalee
    #58
    ako 2110?: ))
    esetleg az a 8210 es vagy melyik volt a z a bene hudepici telefon amihez meg kihangositot se lehet rakni...
  • [Walaki]D`Lair
    #59
    8110???