28
A Csillagkapu sorozat (Stargate SG-1) folytatása miatti petíció
  • kishalasz
    #28
    sziasztok! itt elértek minden részt!ingyen letölthetö:http://sgate.hupont.hu/
    ADD TOVÁBB!!!!!!
  • Victor1103
    #27
    SGU-nak nem akar valaki egy petíciót létrehozni, vagy SGA-nak? Most a téma amúgyis aktuális:D
  • dvid95
    #26
    ja és magyarul de szerintem ez természetes
  • dvid95
    #25
    csö
    tudja valaki hogy a sima csillagkapu sorozatot 1-10 honnan tudom torrentel leszedni nagyon kéne thx elöre is
  • attila0012
    #24
    és majd ott leírom az msn címemet!
  • attila0012
    #23
    Valaki tudja hogy hol lehet letölteni a csillagkapu 10. évadját??
    Jah és ha az illető nem tudja hogy hol lehet letölteni de megvan neki, akkor msnen elküldeni?? Aki tudja az: [email protected]
    Aki nem tudja de viszont megvan neki, és áttudja küldeni msnen az: [email protected]
  • haywire
    #22
    és még 2 év... észre se vettem ezt a topicot
  • Zoli007
    #21
    Most nézem a dátumot, jól kicsesztél velem...
  • ugot2know
    #20
    Hogy elröppent ez a 6 év...
  • paraszt
    #19
    Volt egy beszélgetés pár hete Havas Henrikkel. Arról mesélt, hogy már nagyon jól elosztoztak a reklámbevételeken a TV-k és a tulajokat nem érdekli csak a jövedelem. És bármilyen gagyi legyen a műsor, az emberek úgy is fogják nézni a TV-t. Vagyis nincs érdekükben normális filmeket adni.
  • Bith
    #18
    Idézek az Abydos Gate-ről:
    "A TV2 birtokában van a sorozat 2. évadja - ezt a szerkesztõségtõl kapott levél alapján kijelenthetjük. Azt nem tudtuk meg, hogy mikor tûzik mûsorra a sorozatot. Részletes információk hamarosan itt, az Abydos Gate-n."

    Reméljük mielőbb! :)
  • Bith
    #17
    Annyiban mondtál újat, hogy tudtommal már nem kell hozzá kábel, mert az UPC Direct-en is megy az HBO. És az még a kerekerdő közepén is működik, lévén, hogy műholdas, vagy mi :).
    De nálunk mondjuk valóban kábelen jön.
  • frey
    #16
    Nálunk sincs:(Az ajo,hogy közigazgatásilag kellene, hogy legyen, csak az önkormi fúr minket.Meg ráadásul a 3.kábeltársaság ígérgeti a kiépitést, lenyulják a lovét, azt ulnek a seggukon, amig valaki hasonlo nem jon,és kezdodik minden elolrol..:()
  • Csacsis
    #15
    Bith!
    HBO nálunk azért nincs, mert nincs még kiépítve a kábel! (nem is nézünk semmit)
    Újat mondtam?
  • Bith
    #14
    Ellenben HBO van mindenkinek. Akinek nincs, az nemtom mit néz, mert másik nézhető csatorna nincs tudtommal.
    De legalábbis lehetne mindenkinek...

    (ViaSat3 sincs még itt)
  • Bith
    #13
    Azzal marha sokra megyek... :((

    1. Nincs RTL2 nálunk
    2. Német nyelvű
    3. Nem angol
    4. Nem magyar
    5. Nem angol feliratos
    6. Nem magyar feliratos

    Básr az első pont úgyis feleslegessé teszi a többit.
  • diegho™
    #12
    megy az RTL2-őn!
  • diegho™
    #10
    Szerintem ez az egyik legjobb sorozat a magyar adókon, de a film az nagyon ott a toppon.
  • CybeRick
    #9
    HBO SUCK!

    Jó volt ott az RTL KLUB-on!
    Nem csípem a hábéós "ismétlünk orba szájba mer új film csatornát".
    Egyébként SG a király! Még ha a McGyver is játszik benne, akor is :-)))

  • Csacsis
    #8
    HBO-n? csak azon ne!
    Nálam olyan nincs!
  • Bith
    #7
    Javítok: az 5. évadot az állítolag csak mostanában forgatják csak. 4 van kész.
  • Bith
    #6
    Mert még(?) (remélem, hogy csak még) nem vették meg a második, meg a többi évadot. Ugyanis a SG-1 sorozat 5 évadból áll, amikben 20-22 rész van egyenként. Namost ebből ment le az első (22 rész). A TV3-on anno a 2. évad végéig ment asszem. Pletykák szerint a 2. évad vetítési jogai a TV2-nél vannak. Pont emiatt van 2 petítió indítva: egyik az RTL Klub-nak készül, a másik meg a TV2-nek.
    (Őszintén szólva, és leginkább annak örülnék, ha az HBO-n lemenne az egész elejétől a végéig (és itt ugye van legalább ismétlés is, ha kimaradnál), mondjuk úgy, hogy heti 2 új rész van...ráadásul reklám sincs közben...)
  • Bith
    #4
    :)))
    Van itt több is szerintem :).

    :)
  • Coine
    #2
    Jóvan Bith! Végre egy SG-es ARC!
  • Bith
    #1
    Kérnék mindenkit, akinek tetszik a Csillagkapu sorozat (Stargate SG-1), hogy látogasson el ERRE a címre, és írjon a petícióba. Hátha sikerül elérni vele valamit.
    Köszi!