16
miért nem megy????
  • satee
    #16
    Nekem is van egy Inno3D M64-es. 2000-ben volt egy Megacolor(noname) TNT2 32 Pro, de nagyon szerettem. A hozzá vett Megacolor alaplapom még mindig megvan.
  • Armagedown
    #15
    Én annak idején a bolhapiacon vettem egyet 300 forintért, még meg kell legyen valahol
  • diegho™
    #14
    OK. Nekem az alaplapom driver cd-jén rajt figyel az összes új via driver.
  • Roby
    #13
    Meg szep, hogy Via chipsetes alaplopom van.
    A via upgradrol nem tudok semmit, ugyhogy kuldok egy e-mailt!
  • diegho™
    #12
    Most én is kipróbálom a legújabbat, de ha nem megy, akkor marad a régi.
    Bios-t én sem tudok letölteni az Aristo laphoz, de ha Via chippes lapod van, akkor jó a Via biosupgrade is.
  • Roby
    #11
    Pedig, mintha olvastam volna valahol...
    Mindenesetre lehet benne valami, mert nem talalok az en alaplapomhoz bios upgrade-t.
    A driverekrol meg annyit, hogy nekem a millenuim van font es a 6.31-es drivert mar nem fogadja el, mondvan, hogy a gepen ujabb van.
    A legujabbat meg en sem probaltam, bar nem is igenyli most semmi.
    Meg azt mar ugy sem az M64-hez terveztek:(
  • diegho™
    #10
    Nehogy má kiszállt az Aristo. Most vettem KT-133-as alaplapot tőlük, amit kb. decemberben gyártotattak le. Az alaplapommal nincs semmi gond, a régebbi driverrel minden megy, az újjal csak a Q3 szarakodik, szóval nem tetszik neki a novemberi, ugyanis Guruéknál ez az új. Majd letöltöm a legfrissebbet, aztán megnézem hogy muzsikál.
  • Roby
    #9
    Jah, es termeszetesen a Rollcage 2 megy rajta. Miért ne menne????
  • Roby
    #8
    Nekem is M64-em van, es megy az uj driverekkel is!
    Én inkább az alaplapba keresnem a hibat.
    Havernak Acorp alaplapja van (asszem 6via85p), es nem valami jol megy, meg az mp3 is beszaggat, mig visszarakta a 2 megas s3-t akkor meg mar nem:)
    Nekem az agyonfikazott Aristo AM-941-es alaplapom van, es meg soha semmi nem szarakodott rajta...
    Ha mar itt tartunk: jo lenne ehhez az alaplaphoz valami BIOS frissites, csak eppen az ARISTO kiszallt a szamitastechnikabol....
    Szal minden megoldas erdekel!
  • diegho™
    #7
    Én is most M64-et vettem, simán megy a régi detonatorral, de az újjal picit puttos!
  • Anee
    #6
    Glide TNT2n????????
    Maxx ha creatív azok a cigányok lopták a teknolűgiát.....
    Na egy van......
    LEMEREM FOGADNI HOGY POVVERCOLOR TNT2-d van.....AZOKHOZ CSAK AZ EREDETI DRIVERA JÓ MINDENHOL FAGY KIV OPENGL.........
  • Jockey Ewing
    #4
    Így van. Máshol nézd meg, mert nálad összeakadhat valami más kártyával. Vagy pedig próbálkozz azzal, hogy minden kártya ki a gépből, és tsak az marad benne. Ha így megy, akkor egyessével a kártyákat vissza, és akkor kiderül, hogy mivel akad. Ha pedig eddig ment, és most valamiért nem megy, akkor egy Windows install is segíthet a problémádon. Üdv:
  • diegho™
    #3
    Próbáld ki máshol az a tuti, ha ott se megy, akkor csere!
  • ember
    #2
    Hát ezt így elég nehéz, mert kb ezerféle baja lehet. Próbálkozz bios beállításokkal, pl AGP aperture size-t állítgasd, stb. Vagy esetleg próbáld ki egy másik gépben, ha ott se megy, akkor vidd vissza.