22
Vagyis, kinek miért nincs kedve az internethez
  • noxon
    #22
    CybeRick: menük és design flash-el és javascript-el és a külalak is jó lesz nem csak a tartalom...
  • noxon
    #21
    Jó küldök egy részletet a freemail-edre. OK?
    Meg van néhány saját készítésű Föld/Mars animáció 3DSMAX-ból...
  • CybeRick
    #20
    Az ajánlatod kecsegtető, csakhogy én nonprofit lapot készítek. Amiket belerakok mind ingyenesek lesznek. Esetleg egy rövid előzetest ha elküldesz, én felrakom szívesen. Ha valakinek megtetszik, és igényt tart rá, akkor hozzád irányíthatom. Egyébként köszi a tippeket. Örülök a kritikának is. A hírnév előtted áll!
  • noxon
    #19
    CybeRick: Üdv. Türhető a honlapod, de persze a jobb grafika, és effektek és kellenek oda.
    Van egy ajánlatom. Nekem van egy kitünő sci-fi regényem amit én kezdtem saját kezüleg a gépen írni és elég jó lett. Nos oda be lehetne rakni a weblapodra és így én is hires lehetnék. Persze ezért valamit nyújtanod kéne. Nincs ingyen
  • CybeRick
    #18
    Köszi a linkeket :-) Amúgy hogy tetszik a lapom? Tegnap kezdtem el csinálni. További 5leteket várok. Jöhet bármi.
  • CybeRick
    #17
    Egy hülyével kevesebb a chatemen :-)))))
  • Jockey Ewing
    #16
    Te vagy a mester???????????? :o))))) Hehehe, ezen tsak röhögni bírok.
    Nézd már azt a linket.
    Az igazi MESTER így tsinálja:

    CybeRick honlapja
  • ROB
    #15
    mán lementem
  • ROB
    #14
    ott vagyok a chateden te pöcs:)
  • ROB
    #13
    A mester linkel csánja:))
    CybeRick hónalpjapljajaja
  • CybeRick
    #12
    www.tar.hu/cyberick

    Azért is, ehehehe...
  • CybeRick
    #11
    Na mi a fenéért nem jó nekem a link?
  • CybeRick
    #10
  • CybeRick
    #9
    Ha van kedved nézz el ide. Ez az én kis honlapom (tegnap kezdtem el csinálni)a
  • Jockey Ewing
    #4
    Tessék meg is kapod az első választ:
    Mert az a rohadt dual ISDN nem megy rendesen. Nem lehet vele letölteni tsak 9k-val. Meg nagyon ritka, hogy egyben le lehetne akár 20 megát is tölteni. :((((((
    Na ezért nints kedv. Üdv:
  • Piquet
    #3
    Mértne lenne, rosszidőben jó netezni, ha jó az idő V-TECH a net előtt ülni :)
  • Dante
    #2
    nem én nyitottam a topicot.
    kinek mikor nincs kedve az Internethez??? ezt komoly kérdésnek tetted fel?? :))
  • noxon
    #1
    Halihóha itten.
    Ebbe a topicba mindenki leírhatja a baját azzal kapcsolatban, hogy most miért nincs kedve Internetezni. Vagy leül, hogy megetegye, de mégis valami különös erő folytán álmosnak találja magát, vagy semmi kedve sincs az egészhez.
    Tehát várom az ilyesmi híreket...