19
low level format segit rajta?
  • Armagedown
    #19
    Azért ez nem túl etikus dolog
  • Dikkma
    #18
    ha lejárt a gari:
    A Miklandban 5 ruppóért megkeresik neked a külföldi nagykert, merthogy külföldön ugyebár 3 év gari van minden vinyóra, nem mint itthon, és kicseréltetik. Nemtom, még van e ilyen, de volt. Én cseréltetném, ha lehet, mert tényleg nem túl biztonságos egy bad sectoros vinyót használni. Én is csak lábujjhegyen közelítem meg a gépemet :-)
  • kowajano
    #16
    Peti
    add el minnél elöbb vagy vidd vissza ha garis
  • diegho™
    #10
    Igen, ha szerencséd van akkor egy kissebb particióba bele tudod rakni a bad sectort és utánna nincs vele semmi gond, de a legjobb az lesz, ha eladod valamilyen baleknak!
  • nyunyu
    #9
    Az nem olyan biztos. Lattam mar olyan Seagate-et, amin fix bad sector volt rajta (valszeg leejthettek...), hogy a w98 nem birta kezelni.
    Fdisk nem vett eszre minden bad sectort, ugyhogy utana szorakoztam egy keveset a Partition Magic-kel. Azzal szepen letrehoztam egy particiot, ugy, hogy manualisan kikerultem a rossz reszt (igy kisebb lett a particio 50 MB-vel, 88000. sector kornyeke volt rossz), aztan azota rendesen muxik...
  • diegho™
    #8
    Minnél előbbi csere kell, mert pár hónap múlva már nem csak pár bad sector lesz rajta!
  • Propeller
    #7
    Tiramisu vagy Wipe. Azokkal még próbálkozz előbb. A Wipe asszem csak FAT16-os.
  • Anee
    #6
    Egyszerű, vidd vissza ha meg régi dobd ki mert szaporodni fig rohamosan
  • kowajano
    #4
    szvsz minél elöbb szabadulj meg töle
    hát ha scandisk meg a ndd probáld format c: ez a legbiztossabb megtalálja a bad sektorokat.Ha ez se segit akkor uj vinyo