76
NET accelerators
  • Propeller
    #76
    Most mit segítsek ezen ? Válaszoltam. Legendásan pofátlanul kémkedik. Most jó ?
  • Propeller
    #74
    Hefe : mijazhogy, az kémkedik csak igazán ! :)
  • Propeller
    #73
    Ez a rohadék tripod... a fene. Na mind1, ma megoldom.
  • Tomcat
    #72
    A franc se tudja... :)
  • Gab
    #71
    Amúgy hogy kerül ez a Hardware fórumba? :-)
  • Tomcat
    #69
    Még jó hogy megnéztem, mégis mit gondolsz miért töltöttem le????? :)
  • Dikkma
    #68
    A 12 megás 3dmark2001 trailert is csinálta tegnap egy ideig. Ja, megnézted?
  • Tomcat
    #67
    sehogy... :)
    Rohadjon el ez az új keyboardom: a "g" betűt harmadszori leütésre vette csak be... :((
    Megváltoztatom a véleményem a letöltés utáni darálásról: a tegnapi 12MB-s file után szarozott vagy 5 secet. eddig nem nagyon volt ilyen... Szal ez tényleg idegesítő, mikor ott van az a kis táblácska, s az ember meg csak vár, hogy eltűnjön.
  • Dikkma
    #66
    Na ezt most nem értem. Szerinted még nem töltöttem le 150 m,egás fájlt, vagy mi? Nagyon úgy hangzik.
    Na ebből most hogyan magyarázod ki magad...
  • Tomcat
    #64
    Akkor ne tudd meg mi van akkor, ha 150MB-s fileokat szedsz le...
    Kész rémálom. Igaz azt a windowsal szedetem le, mert apámnál nem talál ki a proxyn...
  • Dikkma
    #63
    Akkor most ugyanazt mondjuk, és Hefének van igaza. Idegesítő a karrogás a végén.
  • Tomcat
    #62
    maximum igénytelen? Hüm ez kedves volt macó! Pontosan annyira utálom az ilyesmit, mint te, de szerintem akkor se olyan vésze. Mondjuk nagy file esetében igen...
  • Dikkma
    #61
    Mafla idegesítő a fájl összeállítása, és tényleg minden erőforrást lefog. Azt az egyet tényleg nem szeretem benne, de a könnyű konfigolhatóság miatt nem térek rá azért valami 15 megás GoZillára, mert a letöltés végén másolgat egy percig.
    Tomcat, ne hüledezzél már, hogy neked ilyent nem csinál, stb, neked is csinálja, csak maximum te igénytelen vagy és nem figyelsz olyan dolgokra, ami miatt más az ujjaival dobolja az asztalt.
  • Gab
    #60
    Az. De több infóért azért jó lenne, ha szakembert is megkérdeznél ( tanárok holmi műszaki egyetemeken .. ).

    Ha számodra gyorsulás az, hogy megcsinál dolgokat helyetted -> akkor gyorsít ( de azokat te is 1*űen megtod' tenni ).
    Ha meg az gyorsulás, hogy egyébként gyorsít a kapcsolaton -> akkor meg ne letöltésvezérlőt keress ( pl: InternetBooster99' tesztelve 4* -es javulást hoz "betöltési" sebességben / nem jelentkezik a kapcsolatodnál / ). Az említett progit a Richie Warez -en elérheted ;-). Tapasztalatom alapján a LAN -nal rendelkezők ő -rülni fognak neki :-).
  • Tomcat
    #58
    Nem kötelező a használata :)
    Nem tudom, nálam csak ritkán szarozik a file összerakásával... Akkor se sokat.
  • Tomcat
    #56
    Való igaz, hogy nem lehet menetközben állítani a sebességet... :(
    Pause 2-3 sec alatt lép életbe? És akkor mi van? Nem olyan nagy hiba szerintem
  • Tomcat
    #53
    Maradj csak a DAP-nál nyugodtan. Csak ne azt csináld, mint eddig: registration szám megadása. Ehelyett keress hozzá cracket, s intézd el azzal: nem lesz reklám, hidd el!
  • Propeller
    #51
    Nem tom micsináltok... Nekem nincs egy deka reklám se, megnéztem, a könyvtárba se tölti, hülyeséget írtam, azok még azelőttről maradtak ott. Lehet, hogy nem volt jó a szériaszám. Töltsétek le tőlünk újra , én ezt használom, minden fasza.
  • Tomcat
    #49
    szopacs...
    nálam is még nyomúlnak a reklámcsíkok. Itt valami nem kóser mindenesetre :(
  • Tomcat
    #47
    nekem is megy a reklám...
  • Propeller
    #45
    Sajna nem, a sáv marad, csak éppen üres lesz. Van 1 Ads könyvtár ott, abba pakolná a szerencsétlen a reklámgifeket, fura módon nekem továbbra is megjelennek ott, csak a képernyőn nem. Ugyanis ha ATGuardot használ valaki, láthatja, hogy továbbra is állandóan megpróbál hazamenni reklámokért a csávó... Remélem csak ezért, a letöltött programokat nevét már tényleg NEM próbálja meg hazajuttatni regisztráció után !
  • Jockey Ewing
    #43
    A Help menü, és azon belül az About. Oda kell beírni, mint ahogy azt Propeller is írta.
  • Propeller
    #42
    help /about, nem müxik ??
  • Coine
    #41
    Innen a Supergamezről letöltöttem az Internet Rocket nevű progit, de nekem semmit nem csinált, akinek jó véleménye van róla az cáfoljon meg!
  • Tomcat
    #40
    csak azért, hogy a topic az élen maradjon
    :)
  • Tomcat
    #36
    OK! :)
  • Propeller
    #35
    Volt... :) Béke poraira ok.
  • Jockey Ewing
    #34
    Igen, ehhez jó a crack!
  • Tomcat
    #33
    Vazzeg...
    Na mind1, nekem nem úgy tűnt, hogy csak vicceltél. Vagy csak lemaradt a smiley? :)
    Na mind1, fátylat rá.
  • Propeller
    #32
    Vazze tudok angolul elég jól asszem. Ha nem vetted volna észre, vicc volt, bár látom így nem volt 1értemű. Na hagyjuk.
  • Tomcat
    #30
    Figyi, tudsz te egyáltalán angolul!? Ha már egyszer beollózol valamit, tudd is, hogy mi az, jó? Ha nem tűnt volna fel, akkor "...serverS" volt írva, szóval többesszámban van! Tehát több szerverről tud tölteni-ahogy én már tapasztaltam is.
    Tudod a "Switch server" gomb nem csak dísznek van ott a panelen. Ha egyszer megnyomod, akkor csak az egyik szálon vált-legalább is nálam ált. így szokta-, s akkor ugyebár már alapban 2 szerverről szedi a cuccost...
  • Jockey Ewing
    #29
    Kb. 1.2MB. De nem küldöm el mail-ben.
    Feltettem neked a Download Accelerator Plus v4.0-át egy szerverre.
    Üdv:
  • Propeller
    #26
    Nem, azt, hogy te tévedtél. :-) Csak EGY szerverre lép fel.
  • Tomcat
    #25
    Ezzel most azt akarod mondani, hogy tévedtél?
  • Propeller
    #24
    Download Accelerator Plus determines the performance to all the sites that has the same file you wanted to download, and then downloading portion of the files from the best servers.

  • Jockey Ewing
    #23
    User: EB90
    EMail: [email protected]
    Registration: 3593-RZXY-JQXQH-1

    Ez a DAP v4.0.0.2 -höz való.
    Üdv:
  • Tomcat
    #22
    Keressgessél... Mondjuk az Altavista crackkeresőjével...
  • Dikkma
    #21
    Ez jó kérdés, talán a gyártótol kérdezd :-)
  • Jockey Ewing
    #19
    Így van. Dual ISDN-el 4 szál, T1 meg 7.
  • Tomcat
    #18
    Több szerverre is fel tud lépni, s a max kapcsolatok száma 7, ha kellően gyors a kapcsolatod...