38
  • Crazyn
    #38
    Nem tudja valaki, hogy nem MX-es kártyával előfordulnak-e ilyen gondok?
  • kowajano
    #33
    Na igen az Nvidia hibázott. ATI é valoban szebb de akkor is az Nvidia tehet arrol hogy ha már honapok ota tudtak rola akkor mért nem javitották ki?
    Ha ennyiért adják ezt a kártyeszt megtehették volna
  • Deadman
    #32
    Valószinüleg be kéne kapcsolni a Radeon-on a ZFogEnable, a TableFogEnable, vagy a WFogEnable registry key-ket. Ki fogom próbálni, csa kellene a Dagoth Moor. Valamelyik újság CD-jén fent van ?
  • Q
    #30
    na ez az hogy a matrox gxxx-eden max allokepeket nezegethecc, ez igaz kep nezegetesre meg a jatekokra is... van aki szerezet folyamatos framerate mellett jaccani, de mindegy
    majd a G800 milyen jo lesz, persze, aztan a G1600, almodik a nyomor, egyedul az nVidia meg az Ati aki csinalnak is vmit nem csak igergetnek
    A G400 amikor kijott kb. 1 hetig lehetett a leggyorsabb kartya dij boldog tulajdonosa, aztan matrox is kapcsolt es elkezdett massal jaccadozni, ego
  • Cifu
    #29
    Újjab bizonyiték arra, hogy mivé lett az nVIDIA...
    ATI Radeon Rulez!!! :)))
  • Bitlisz
    #18
    Namost Radeon 32SD vagy vagy Geforce 2MX
    ???
  • Bitlisz
    #17
    Igaz, enis gondolkodom rajta, de meg varok a G800-ra, amugy nem volt rossz a dagoth More... cuccos, annak ellenere hogy nem tud T&L-t, csak izmos proci kell ala. nalam 600x800ban jol megy (a proci 700-on). A Radeon draga nekem, es inkabb 64megas kene...
  • Bitlisz
    #15
    amugy tenyleg eleg silany ez a kep (geforce2)
  • Bitlisz
    #14
    Igazad van Martox.
    Amikor megvettem a G400-at, hirtelen vegig kellett neznem a wincsimen levo osszes kepet.
    Amugy ha valaki jaccik mostansag, akkor geforce legkifizetodobb, a kepe sem rossz, de en inkabb meg varok a g800-ra, es vettem nagyobb procit (meg persze alaplapot..)
  • Q
    #12
    a matrox lassu szarokat csinal ne aradozz mar arrol
    matrox sose jatekra csinalt kartyakat, faszan nincs itt a helye egy ilyenben
    lassu taknyok, egy radeon-nal vagy egy gf2-vel ossze nem lehet hasonlitani :-P
    keress T'nL-t a matroxodon
  • sabe
    #4
    Nem valószínű, hogy sikerülni fog, mivel a cikk a [Register]-től származik, ahogy az az elején jelezve is van. Ha ott lett volna kép, akkor kirakták volna...