33
Ez egy topic, ahol kivesézhetünk filmeket. Filmkritika
  • Tmac
    #33
    De ha valaki tud feliratot a wallace és gromit legújabb filmjéhez akkor szólhatna.
  • Tmac
    #32
    Magyar még egy darabig szerintem nem lesz (majd valamikor késöbb)
  • Vajda Gergely
    #31
    Szasz Harry Potter 4-hez feliratot hol lehet leszedni.(film)

    Please help!
    [email protected]
    Thx
  • Nh Shevits
    #30
    Hé haver hol a kocsim.
    Most láttam. Ebben a pillanatban kapcsoltam ki. Shift + F8.
    Aki még nem látta... az ne is lássa.
    Itt voltam.
  • Factor_007
    #28
    stózem=sztem
  • Factor_007
    #27
    Bíbor folyók szetm angyon király ahoz képest hogy francia.
    Jó történet, kellőképpen undoritó, izgalmas egy percig se lankatt a figyelmem
    Szal stózetm királíy
  • dashed_
    #26
    quicktime
  • Kacsa
    #24
    Nekem szintén bejött a Sebezhetetlen , hála az égnek nem volt velem senki (se barátnő, se haver), így nem zavart senki sem. Lassú film, de kell ilyen, a vége szintén király.
  • Dante
    #23
    fordulatot vártam, meg is kaptam, scak nem olyan "stílusban" mint amilyenre számítottam.
    Samuel L. Jackson viszont úgy néz ki benne mintha balról elkapta volna egy hurrikán:)
  • Demeter
    #22
    Dante: mit vártál a film végére? Te miben '' reménykedtél '' ? Amúgy nem azt mondom, hogy ' oltári ' jó film volt, de mindenesetre nézhető. Akarva akaratlanul is párhuzamot lehet illetve kell vonni a 6. érzék és eme film között. Abszolulte meglátszik mind a rendező, mind a rendezés kezemunkája a filmen. Ha másért nem akkor legalább a vége miatt érdemes megnézni. Nem hinném, hogy sokan kitalálták, hogy vajon mi is lesz a film vége ( akárcsak a 6.-ban ).
    Szóval nekem bejött persze ez csak magánvélemény. Jó szórakozást a filmhez.
  • Dante
    #21
    írtam lentebb, hogy tényleg nem nagy szám, hasonlít a Hatodik érzékhez, de ez nem elég, kisebb a fordulat (jó, igaz hogy erre nem számítsz, de mást vártam) DE egyszer meg kell nézni!
  • CybeRick
    #20
    Látta valaki a Sebezhetetlent? Vélemény?
    Én még nem láttam, de állítólag nem nagy szám.
  • diegho™
    #19
    Szóval megint ez lesz a legjobb film, amíg Guy Ritchie nem csinál egy másikat?!
  • Dante
    #18
    Vinnie Jones(a Ravaszba- Big Chris, itt Tony), meg Jason Statham(itt Török, a ravaszba meg asszem hájasra fordították a nevét)
  • diegho™
    #17
    na kik? mongyad má!
  • Dante
    #16
    érdemes!! játszanak benne emberek a Ravszbol.. páran
  • diegho™
    #15
    Még nem láttam a blöfföt, de legalább annyiszor megnézem, mint a ravasz az...-et, azaz 10 szer!
  • Dante
    #14
    +néztem ma másodszor is a Snatch-et, még mindig császár. Guy Ritchie stílusa pedig nagyon megfog engem...
    szoval mindenki menjen és nézze meg a filmet!!!
  • Demeter
    #11
    Ezt a '' Blöff '' ( igen gyenge fordítás ) című filmet mindenkinek látnia kell ! Valami fenomenális alkotás. Igazából le sem lehetne tagadni, hogy Guy Ritchie arendező !! :) Egy az egyben olyan mint a Ravasz az agy......
    Már kíváncsian várom, hogy legközelebb mivel fog kirukkolni ez a '' fenegyerek '' .
  • Kacsa
    #10
    Jővő héten csak moziban fogok ülni! Egyszerre 140 filmet fogok megnézni!
    Na jó, csak 100 - at!
  • Dante
    #9
    Ez a Snatch(Blöff) nagyon ott van a szeren, Brad Pitt királyul játssza a spanyol cigót:))
    Sebezhetetlen: a története lassacska, mint a 6.érdzéknek, de végén itt is csavar van(nem akkora mint a 6.érzékben, de nem rossz)
    Mindkét film Császsár
  • speed
    #8
    snatch-et neztem kedden promocios eloadason.
    ne hagyjatok ki...
  • Lteebee
    #6
    Az idétlen időkig perej!
  • Jockey Ewing
    #5
    Nem tudok olyan filmet mondani, amiben Bruce ne lenne király.
    Az egyik kedvenc színészem.
    Üdv all:
  • truman
    #4
    A Sebezhetetlent még nem láttam, de jókat olvastam róla.A Bruce Willis&Samuel L. Jackson páros megint megmutatja hogyan kell filmezni...
  • Kacsa
    #2
    Én még nem láttam, de annyi negatív kritikát hallottam róla, hogy már nem is érdekel!
    Bill Murray amúgy szerintem is király! (Idétlen - Időkig)
    Sebezhetetlen? Látta már valaki?
  • CybeRick
    #1
    1. Charlie Angyalai

    Nos, kezdeném azzal, hogy megnéztem a filmet. Tehát nem sajnáltam pénzt és időt arra, hogy amiről véleményt nyilvánítok azt ne csak hallomásból ismerjem.

    A filmben olyan hölgyek szerepelnek mint :
    - DREW BARRYMORE,
    - CAMERON DIAZ,
    - LUCY LIU.

    És szerepelt egyik nagy kedvencem is (persze ő nem színésznő): BILL MURRAY

    Ennek ellenére csalódtam a filmben. Hogy miért?

    1. Egy igen modern reklámfogással kezdődött már a film is (mobiltelefont, egy gyártótól egymásután még nem láttam egy filmben). A Ferrari is sokat fizethetett, hogy percekig mutogatták a felnijét.
    2. A Mátrixos ugrálós megoldás (gumikötél, kipányvázás, repülés), itt nevetségesre sikeredett. Technikailag tökéletes, csak éppen eltúlzott.
    3. A történet butácska, de nagyon...

    A film zenéje viszont nagyon feelinges, és el van találva.

    (Még valami: IDE NEM KÉRÜNK ANYÁZÓS SZÖVEGET, aki ide ír érveljen észérvekkel, kultúráltan!!!)