26
Krynni krónikák
  • Raven517
    #26
    Tudom hogy 1 éve írtad! :) Csak most néztem meg! Amúgy tényleg kösz mert megkaptam azt ami kellet.
  • Esrohnoil
    #25
    Az a tipp már 1 éves. :D
    De azért csak menjél, a bolt még megvan tudomásom szerint. :)
  • Raven517
    #24
    Köszönöm a Silverlandes tippet! Holnap megyek! :)
  • Esrohnoil
    #23
    Silverland
  • Raven517
    #22
    Sziasztok! Nem tudtok valami jó könyves boltot Pestan ahol DL-t árulnak!Nálunk elég hiányosak a boltok! :(
  • dronkZero
    #21
    Itt.
    Na, most már van jogosultsága itt is. :) :P

    Másrészről négy éve nem zavar téged, miért most kezded el? :P
  • steweee
    #20
    ez hol számítógépes játék.nem ide való a topic, kérik bezáratni. moderátort ide !
  • Robin Hood
    #19
    Rosszul kezded. Először van a Krónikák, majd a Legendák, végül a Nyári tűz.
  • Robin Hood
    #18
    Nem, a Silverlandben már vagy egy évtizede lehet kapni a teljes DL sorozatot. Értelemszerűen nem magyarul.
  • rezsofiz
    #17
    Up
  • rezsofiz
    #16
    Na elkezdtem én is olvasni a könyveket, a Találkozásokon már túl vagyok, most olvasom a Legendákat(most járok az Ikrek Idejénél) aztán meg jön a Krónikák... Eddig nagyon bejövős!
  • gumininja
    #15
    Kell, hajjaj.. Masfel even belul 2 uj hozzaszolas, komoly teljesitmeny. ;]
  • Hoz_Hun
    #14
    Dragon Lance az első fantasy könyvem volt, így etalon a szememben. Rengeteg kiegészítőt vettem hozzá. Egyébként silasnak igaza van, külföldön 10x ennyi Dragon Lance könyv van, nekem is van pár amit Angliában vettem, de annyira nem vagyok perfekt, hogy olyan élvezetet nyújtson mint magyarul, de megértem a lényeget.
    Örülök a topiknak, ilyen is kell.
  • Rincewind
    #11
    >>>Jockey
    Én sem akarok akadékoskodni, de ez a fórum nem csak a könyvekről szól. Tudod a Dragon Lance egy világ. Méghozzá az AD&D angol szerepjátéké. Ez a fórum inkább a szerepjátékos részével foglalkozik (az egy dolog, hogy még ilyesmi nincs rajta, de csak most indult). És most mondhatod, hogy hogyan kerül ide a Játékosok fórumába? Hát a szerepjáték nem játék? Az meg nincs leírva sehol, hogy itt csak számítógépes játékokkal lehet foglalkozni. Szóval erről ennyit...
  • Jockey
    #9
    nem akarok akadékoskodni, de az általános fórumnál van egy "fantasy könyvek" topic, ahol már rengeteg hozzászolás volt, s lesz..
    nézzetekbe oda..:))
    üdv jockey

    U.i: koncentráljuk a tapasztalatokat..:), ja és FANATASY RULEZ :)
  • Rincewind
    #7
    >>>Kokas
    Hát iylések és Pofonok. Nekem az volt az egyetlen ami nem tetszett. Túl sok ellentmondás volt a Krónikákhoz képest.

    >>>Greg
    Vannak emberek, akiknek az angol nyelvtudásuk akkora, hogy ők már angolul is olvashatnak regényeket. Angolul pedig nem csak 11 (egyébként 12) jelent meg. Jó nekik, én is szeretnék annyira tudni, de nem tudok. Úgyhogy én várhatok a fordításokra.

    >>>Profeta
    A Krónikák sorozatból nekem is a Nyári tűz sárkányai tetszett a legjobban.

    Egyébként nekem a Halálbrigád azért tetszett annyira, mert kicsit lazábban, könnyedebben veszi a dolgokat, és tele van jó poénokkal. Jó egy ilyen DL regényt is olvasni a Krónikák és a Legendák komoly témálya után.

    Ja, igen! Honnan tudnék szerezni régi Rap Parthás Dragon Lance ólomfigurákat?
  • Rincewind
    #1
    A nemrégiben megjelent Halálbrigád az eddig magyarul megjelent legjobb Dragon Lance regény. Persze csak a Krónikák után. Aki olvasta, az gondolom ezt nem vitatja. Ja, igen! Ezennel megnyitom az SuperGamez első Dragon Lance fórumát... Üdv mindenkinek!