65
ki bitorolja a Nick-em?
  • Musachy
    #65
  • Breki33
    #64
    6 én
  • Love Ace
    #63
    Amandának
  • Kacsa
    #61
    My name's TJ DUCK!
    Brekk!
  • Love Ace
    #60
    Na jó,csak viccelek. :)
    21:31
  • Love Ace
    #59
    Ki nem szarja le?
  • Lteebee
    #57
    Ez a sztéjszi a tídzsé hukerből?

    Mer akkor ez volt a pamela elődje (mármint Tommy Lee-nél).
    Mosmeg a Sambora felesége.(vagy mi?)
  • Kacsa
    #55
    Nekem megvolt!
  • Breki
    #54
    a szőke Ribanc :) akkor még biztos nem volt szőke :)
    talán még ribi se. És még mellei se voltak :)
  • Lteebee
    #53
    Nálunk még nem volt, az tuti.
    De a szőke ribanc már élt.
  • Breki
    #52
    "Nekem az tetszett mikor a Melrose Space-s csaj volt a vendeg"
    hol?
    mi?
    amit én láttam muppet show-t, akkor még nem volt melrose place :)
  • Lteebee
    #51
    Te azt nem tudod, hogy mi az a Muppet Show, vagy valami sokkal triviálisabb dolog hiányzik?
  • Breki
    #50
    Nagyon nagyon közlékenyek vagytok.
  • Kacsa
    #48
    Állat volt még Gunzó, aki feltalálta az atommeghajtásos kenyérpirítót!
    Ez nekem eddig miért nem jutott az eszembe?
  • Breki
    #47
    ez valami film?
    mi a címe?
    magyar nyelvű?
  • Kacsa
    #45
    Ez aranyos, hogy a 2 öregtől féltél. A mostani részekben a két apóka bekerült a hospitálba, és onnan lökik a rizsát meg tapizzák az ápolónőket.
    A lényege még most is a baromság. Bár nem igazán a gyerekeknek készült, mivel nem értik a poénokat(néha én sem). Mindig vannak vendégek. Pl Claudia S. Cindy C, Larry King, Sandra Bullock etc.
    Ja és több fejezetből áll. 240 p-es v.kazettán van!
  • Breki
    #44
    minden részletet akarok hallani!
  • Breki
    #43
    No, akkor meséljél! De tényleg!
  • Breki
    #41
    amikor ment a Muppet show, akor tökre féltem a két fickótól, akik az erkélyen dumáltak. Kacsa: az a 4 óra milyen formátumban van? Mer engem bizony érdekelne :) Őszinténszólva nem is nagyon emlékszem, hogy milyen volt egy Muppet show. mit csináltak egy részben, stb.
  • Kacsa
    #39
    A Kacsa a tenger oroszlánja! Ez tény!
    Különben Brekiéknek üzenem van négy óra Muppet Sóm felvéve, az új részekből! És ebben már nem Breki volt a műsorvezető, hanem egy harcsa!!
  • ROB
    #38
    Breki
  • Breki
    #37
    Ez nem is igaz. Ez csak egy Kacsa
  • Kacsa
    #35
    Na megyek és főbelövöm magam!
  • Breki
    #34
    Ezzel egyetértek :) node sebaj. Észrevetted, hogy kikerültünk a fórum nyitólapjának baloldali ajánlójából? Ez szörnyű! Mellesleg, ha nem lett volna ott, akkor el se olvastam volna :)
  • Breki
    #31
    Kacsa: A nickedet már 25 éve használom, úgyhogy arra is igényt tartok :) Nade most megyek aludni.
  • Breki
    #30
    na szép, méghogy lebőgtem, neked csak Rippelt címjeid voltak. És akkor aszondod, hogy az enyém lassú. mi van a hasaddal? és a füleddel?
  • Jockey Ewing
    #28
    Én is, én is. :o)))
  • Kacsa
    #26
    Kacsa nem akar lenni senki?
    De jó!
  • Love Ace
    #25
    az enyémet szerencsére semmilyen 10-es IQ-fölött álló embernek eszében sincs regisztrálni--> Love Ace :) (censored)
  • Breki
    #24
    Ismét megszólal az álomnév tulajdonosa!

    Breki33 csak öt éve breki. Az igazi breki már 13 éve Breki! Nem valami szimpla zöldfülű :)
    kérdésre válaszolva: nem túl gyakran írok, de pl amikor brekis bejegyzést látok, akkor megszáll az ihlet, és válaszolgatok :) Az a fifás írás sem fikázás volt, egyszerűen be kellett bizonyítani, hogy melyik a jobb (ha nem bizonyítanám, nem én lennék a hét Brekije :)

  • speed
    #22
    kur$%$ *^%$# $^%#!

    marmint nem neked, hanem ezt szolnam;)
  • Lteebee
    #18
    A helyzet az, hogy nincs kedvem sem esszéket írni, sem pedig olvasni. Így a fajgyűlölős topicok, meg még egy pár másik is kiesik.

    Ezekben a látszólag értelmetlen topikokban meg majdnem mindig van egy két vicces vagy érdekes beszólás(kivéve, amikor néhány tinédzser elkezd komcsi-zsidózni, holott fogalma sincs).
  • Jockey Ewing
    #17
    Így van.
    Nem vagyok teljesen normális. :o))
    Különben ezt azért néztem meg, mert ugye én is hasonlóképpen jártam. De szerentsére megvan a nick. :o)))
    Mostmár teljes pompába: :o))))
  • Bith
    #16
    Vagy ott van pl. az i topic. Biztos vonzanak minket a baromságok :))))))).
    (hmmm, speed-ről jut eszembe, hogy rég voltam már a Forma1 topicban, na majd...Villeneuve rulez :)
  • Bith
    #15
    Figyelmes letem egy dologra. speed, Jockey, Lteebee, Anee és még páran pont azokat a topic-okat látogatják (vagy azokat is) amiket én :))).
    Mintha egyforma érdeklődésünk lenne. (ok mondjuk az Insane, meg a Screamer 4x4-nél ez biztosan így is van, de pl. az ilyen "nem éppen értelmes" nevű topic-okba Ti miért néztek be? :)))))
  • Bith
    #14
    De Te látom már visszakaptad :).
  • Jockey Ewing
    #12
    Te mit szólnál, ha valaki elvenné a nick-edet???
  • speed
    #11
    Lteebee te kinek szurkolsz? Szerintem alakitsunk kulonbozo brekiket tamogato partokat, ami jopofasagi versenyeket szervezne es minden honapban +valasztanank a 7 brekijet.
  • Lteebee
    #10
    Tök izgi!
  • speed
    #9
    kiraly ez a tpoic, mar aludni sem tudok 7ek ota, hogy ki le7 az igazi breki