48
  • Gab
    #48
    Sanczi: csak egy érdekessé neked ->
    a, van olyan progi, amelyik nyitogatja a CD -t, egy primo', de ari' progi pl: Coke.exe. Ezt a Nightloves oldalán letölheted ( megtalálod valahol, ha kell, nem reklámozok itten.. túlzottan ;-);
    b, a gépeden egy trójai csücsül: vírusírtót neki -). Az ilyen műveletet egy jó kis trójaival teheted meg: magánügyed, hogy hol szerezted be, de legközelebb vigyázz holmi exe -fájlok futtatásával: legalább egy vírusírtó azért nem rossz a háznál.
  • Gab
    #47
    Helló.. Nagyközönség meg "a" hekker.

    Ha valaki felmegy a netre, az bármikor és bármit csinálhat. Még olyan lámák is mint én, kellő tudás nélkül, is hackelhetnek és crackelhetnek a kellő alkalmazásokkal. Íme 1 oldal -> 208.50.34.236. Avagy virtuagirl.com. S láss
    shadow -t ->
    http://a400.p.f.qz3.net/7/400/2792/67b1c32545cb8f/208.50.34.236/us/download/
    ( ez meg vajh micsoda: 212.177.113.234 ?) vagy a másik shadowja ->
    http://a584.p.f.qz3.net/7/584/2792/a9c27ccae55645/208.50.34.234/us/download/

    Csak megjegyzem: az oldalt nem hackeltem meg és nem is módosítottam rajta semmit. Most csak azért, hogy nem feltétlenül kell olyan ****** rátartinak lenni az olyan szemétséggel, mint: hát, legyen nagy nevem -> lecserélem a honlapjukat -> hát egy kis cégnév megbízhatóságának leküldése a padlóra biztonsan nem nagy bűn... meg a nevem is öregbítve lesz... jujjjj de jó, meghekkeltem és még akarom is, hogy alkalmazzanak = HÁT MOST MOND AZT, HOGY TE NORMÁLIS VAGY!!! Te örülnél neki, ha csak úgy rndszgzd. lennél egy cégnél és ezt tennék veled: mert az sem lenne ügy, hogy veled is megtegyék!
    Azt gondolod, hogy örülni fog a cég, hogy a honlapjukat meghekkelve csorbát ejtettél a nevükön? Hát ennyire már csak nem lehet bárki is lökött!!! Mond már meg, hogy miért olyan jó az, hogy meghekkelsz ilyen honlapokat? Pláne ilyeneket.. Ha lenne valami inteligenciád is, akkor nem ezeket hekkelnéd meg, hanem indulnál valamilyen versenyen, amit hekkereknek rendeztek. Az valamivel értelmesebb dolog lenne és ott "tényleg" beszerezhetnél egy jó nevet: azt még el is ismernék Mo.-n is. Ez nem a USA, ahol a rosszfiú az Isten ( gondolom valami agyadra ment ). Ha meg állást keresel, akkor miért így? Semmi értelme, azon kívűl, hogy pár ismerősömnek melőt szerzel ;-) : ezt köszi, mert ha neked nem, nekik legalább adsz melót és jó gázsit.

    A feltört oldalakat láttam és a következtetést levonom: meg lehet őt találni, akár akarkja, akár nem. Nem fogok itt szépen elindúlni holmi "huhh.. valahol csak megmaradt egy log fájl.. elvégre 4 példány is volt.." vonalon. A kellő szervek, ha akarják, megtalálnak.
    Indulási pont: Mo. lakossága.
    Nyomozási kritériumok:
    * Informatikus képzettsés ( nem feltétel );
    * UNIX és NT ismeret ( erről nyílván van papírod és ez lekérhető ;-);
    * Angol nyelvismeret: legalább középfokú vizsga;
    * Internetes kapcsolat: azért Mo.-n még koránt sincsen annyi netes és kétlem, hogy KVZoo -ból tetted volna.
    * Wow, Számalk feltörés... ezt meg úgy is tudod ;-)

    Feltörő adatok:
    * 14 felett és 40 alatt;
    * Akár mondhatnám azt is, hogy a jóképűségedről ne is beszéljünk: nyílván nincs, ez intelektuális következtetés;
    * pasi vagy nő.. na ezt hagyjuk. Olyan sok női operátort te sem látsz ;-)

    Egyéb:
    * PC vagy hasonló;
    * 56 e -nél jobb kapcsolat;
    * UNIX és még más rendszer is a gépen ( nem bírtad ki gondolom te sem *** nélkül, legalább lemezen biztos elraktad );
    * Könyvek: ugyan kiknek is van ilyen.. a magyar hekker túl finnyás ahhoz, hogy elemeljen vagy isiből kapjon egy szoftvert, hacsak nem utóbbi ;-);
    * Winchester: valahol te is vettél és ha vki, nem hülye, akkor biztosan tudja, hogy 500 Megánál nagyobb és 30 Gigánál kissebb;
    * A géped tuti, hogy nem komplett vetted, különben nem lennél ilyen agytröszt ;-);
    * hol is tanúlt ez a gyerek?;
    * Hm.. feltört lapok szövegei.. jujj de kínos.. ebből némi nyelvi és egyéni leszűrés ( erre azért legközelebb figyelj ;-);

    Well, a kiszolgálódnál vajon milyen lehet a DNS neved.. vajh mi lehet a munkacsoportod neve. Bár ez utóbbi hitvány feltevés. Gondolom a shell accountot te is lekérted + bogoztad a be/ki lépéseket.. de mint mondtam: ez Mo. Itt kevés a lakosságra eső nagytudású gépberhelők mennyisége ;-).

    Nahh.. még lehetne itten ezt fejtegetni, de akkor több dolog is előfordúl: túl tökéletes leírásod lesz; nem örülnek itten a lap betöltési idejének; rájönnek, hogy már ezt az oldal is meghekkelted és elhelyeztél itten is egy szöveges fájlt; stb.

    Ja, csak érdekesség, ami a rndszgzd. melókhoz csatolható meg a fenti címhez: a fenti IP 80 -as portja nyított mindenre. Én jeleztem a karbantartóknak, de "semmit" sem tettek az ügy érdekében! Na, ehhez kérek én normális hozzászólást. Amúgy itt egy másik cím, ez rendezve van ->
    ttp://a980.g.akamai.net/7/980/2672/0002/images.chip.icpro.de/sharewaredownload/. Itt kiírják a "hozzáférés megtagadva" szlogent: csak hogy értsétek a dilemát.
  • Q
    #46
    haha, qrvak nem iranyitanak... megveszem mindet ;-)
  • Fater
    #45
    Igazad van!
  • Q
    #42
    aBc: te nem weblapok feltoresevel vagsz fel a nok elott...? ;-)

    Somez-nek igaza van, yho fej

    ja, csak hogy toroljek amit irtam: Intel Rulez Amd Suck! ;-)
  • Q
    #38
    aBc: ez a gyerek nem akar oda menni dolgozni hidd el, csak segiteni probal hogy ne szar windows-t hasznaljanak hanem vmi jobbat...

    cenzurarol csak annyit hogy mar a nick-emet is take-eltek ;-) igaz morti? ;-)
  • St
    #37
    Kedves Andris: ha cenzúrának nevezünk egy több mint 10 kilóbájtos bináris fájlt tartalmazó hozzászólás törlését, akkor cenzúrázzuk a lapot.

    Továbbá 2 srác mocskos, nyomdafestéket nem tűrő hangon szidta egymást chat-nak használva a fórumot, nem hiszem, hogy az intellektuális látogatóközönség kíváncsi lett volna rá. Hidd el, te sem :)
  • Andris
    #36
    Mér jó ez a cenzúra? Ez most a menő? Ezután már nem is ér semmit a Fórum!!!! :(
  • Mortimer
    #33
    A hiányzó hozzászolások a hír témájához nem kapcsolódtak, jónéhány puszta karakterszemét volt.
  • RoadkilleR78
    #30
    Egy egyszerű netbust peszoptál? Ez azért égő nem?
  • Q
    #26
    "Hackerek áldozatául esett"

    nem is hackerek, csak hacker... egy darab emberke volt :-)