22
vajon csak én nem tudom?
  • Athem
    #22
    Sziasztok!
    "Gigabyte GA-MA77T-UD3"

    Tudnátok segíteni abban hogy a init Display first lehetőségnél mi a különbség a PCI slot és a PEG között?

    Valamint hogy a Post képernyőn a ENERGY epa pollution preventer, Dual bios
    Képek miért nem láthatóak a bios frissítés után? [F8]
  • Razero
    #21
    Helló!
    Azt jól tudom, hogy a Power Managment Setup-->ACPI Stadby State alponton belül lehet beállítani azt , hogy a gép milyen "mélységben" aludjon?
    Mert nekem most S1-en van és az alapján, amit eddig olvastam róla, úgy tűnik, hogy nekem az S3-as kéne.
    De olvastam olyanokat, hogy kell valami minimális alapfeszültség, amit biztosítani tud a táp...
    Nekem egy FSP FSP400-60APN -as tápom van egy MSI 760GM-E51 alaplapon.(2Gb RAM-mal) Ez tudja biztosítani ezt az alapteljesítményt?
    Valamint még olyat is olvastam, hogy mivel ilyenkor nincs hűtés, néhány dolog túlmelegedhet(különösen a RAM).
    Ennek vannak valós veszélyei?
    Előre is köszönöm a segítséget.
  • lck
    #20
    Helló!
    Gép indításkor a BIOS 2 rövidet aztán 8 hosszút csipog. Elvileg ez videomegjelenítő hibára utal. Sajnos nincs a környezetemben egy másik kártya amivel letesztelhetném ezt.
    Az lenne a kérdésem hogy van e valaki, akinek konkrétan ez a hibajelenség volt és tényleg videokártya hiba volt-e ?
  • no1r
    #19
    Asrock k7vt4a pro
    kékhalálok vannak és fogalmam sincs mitől
    már gyanakodtam mindenre, de nem csak egyfajta kékhalál, hanem kb 4 különböző hibaüzenet... :(
  • izb
    #18
    ha viás az alapod,akkor nyugodtan rakd fel.
    egyébként milyen alapod van?
  • no1r
    #17
    köszönöm szépen a segítséget :)

    azt véletlenül nem tudod, hogy a legújabb VIA-s 4in1 kompatibilis-e az Asrock alaplapommal?
  • izb
    #16
    igaz.
    A bios firmware frissítés és az alaplap drivereinek felrakása nem ugyanaz.
  • no1r
    #15
    sziasztok srácok!
    lenne egy kérdésem felétek:
    az alaplap driver-ét ha nem a CD-ről telepítem fel, hanem egyet netről szedek le és azt, az nem azonos azzal, hogy a BIOS-t frissítem, igaz?

    válaszokat előre is köszönöm!
  • mumu12
    #14
    űdv hátha most nem tőrőlnek,,,, a kérdésem úgyanaz, IBM T42 LAPTOP biosát
    nem birom átálitani hogy cd-ről bootoljon, van valami lehetőség
    most az f1-el amikor modositani akarom az csak csippan egyet, egyéb lehetőségeket lehet állitani és menteni is
  • tj1105
    #13
    sziasztok az a kérdésem a következő ,van egy amd sempron 3000+osom egy asus k8u-xes alaplappal és ha 40fok felé megy a proci akkor lefagy és a biosba meg nemtudom átálítani mert mindig csak azt írja ki ignored
  • taaz
    #12
    Sziasztok! Hogy lehet belépni a Toshiba laptopok bővitett biosába? A boot sorend meg idö beállitás bejön az F1-el.
    Nem tom hogy ezeknél van e valami extra beállitás PL:videomem beállitás .
  • Gyocsika
    #11
    Sziasztok hogyan lehet kikapcsolni hogy ne kelljen beynomni az F1 hogy bejöjjön a windows Ha tudátpk irjátpk meg köszi
  • [Jakuza]
    #10
    Jobban mas sem fogja tudni elmagyarazni.
    Esetleg ha leirja milyen alaplap es belekukkantunk a kezikonyvebe.
  • grebber
    #9
    Nemértek hozzá de gondolom az integrated periferialban kell lenni valami VGA-s szösszenetnek azt kell disabledzeni.
    De aki jobban ért hozzá ugyis elmagyarázza.
    SEGÍTSÉG topikba is feldobhatod a kérdést oda többen járnak.
  • misi9
    #8
    Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy Award BIOS-ban hogyan lehet letiltani az integrált VGA kártyát, ha akarok belerakni egy AGP Slot-osat?