1876
Mikor kezdtél el borotválkozni?
  • Laalee
    #325
    neha babapopsinak is szoktak becezni..
    persze a simasaga és puhasaga miatt, nem azert mert seggfej vagyok :)))
  • Laalee
    #327
    ez nem becenev... :)
  • Laalee
    #329
    najo ertettem...
    csak gondoltam mert ne kötözködjek egy sort... kedvenc hobbim :)
  • Efreet
    #331
    Na akkor én is rágyúrok beszólásra... ;)
  • Laalee
    #332
    ahhoz keves vagy :)
  • Laalee
    #334
    röviditsük -1 k val es akor egesz erdekes lesz a klub neve :))
  • Efreet
    #336
    Jóvan... jön még kutyára úthenger... *feltűri az ingujjait, majd észbe kap: nincs is rajta ing*
  • Efreet
    #338
    Majd csinálunk 1 kis palotaforradalmat, és bezáratjuk a toronyba...
  • Efreet
    #341
    Jójó. én is ezt hangoztatom... :)))
  • Efreet
    #343
    Róma se egy nap alatt épült fel...
    Türelem rózsát terem...
    Lassú víz partot mos...
    ööö.. több nem jut hirtelen eszembe :)
  • Laalee
    #345
    /me megijedt és felvette a kkkk -1k ba Efreet :)
  • Efreet
    #346
    Teljes siker :)
  • Lteebee
    #347
    Látom, ma is termékeny voltál.:)
  • TBWonder
    #351
    Voltam az europarkban és látom a nagy feliratot: Chuck Taylor Converse All Star. Na, mondom megoldódni láccik speed barátunk problémája.
    Bemegyek, semmi. Megkérdezem a push up-os csajszit, rámutat arra a gagyerák szarra, amit most ólsztárnak hivnak és amit amúgy tutira csak a buzik hordanak, és bután nézett rám, amikor kifejtettem mit szeretnék(mármint nem azt, hogy tőle, hanem cipőt). Meg se kérdeztem, minek írják ki, ha nem árulják. Köcsögök!
  • Assassin
    #352
    Nem az esze,hanem a push-up miatt lett bolti eladó(tudod úgy hírdetik az ilyet hogy''Fiatal,reprezentatív lányokat keresünk tánc...ööö eladónak'').
  • TBWonder
    #353
    Nem nézett ki jól amúgy, de baromira érzem a tavaszt.

    Tényleg. Te is érzed?
  • Laalee
    #354
    azert az esz is eroteljesen szamit amelyik jol nez ki es okos is az nem bolti elado lesz :)
  • TBWonder
    #355
    Hanem a barátnőm.
  • Assassin
    #356
    So-so,én érezném de akiket mondjuk az utcán levetkőzetetk szemmel,na azok még egyik se érzi,mert nem jöttek oda a nyakamba ugrani...
  • Efreet
    #357
    És mindehez mit szólna a család? Valami kis levetkőztetett cicával a nyakadban beállítani... :)
  • Assassin
    #358
    Pszt!;)
  • Assassin
    #359
    De az biztos hogy a gyerek azt mondaná:Cici!Nincs kuki!
  • Efreet
    #360
    van az a vicc is, hogy az apa, anya és a kislány együtt fürdenek a kádban. A kislány megkérdezi az apjától: "Apaaa, nekem mikor lesz olyan a lábam között, mint neked?!?! Az apa odasúgja: "Mindjárt kislányom, csak várjuk meg míg anyád kimegy..."
  • TBWonder
    #361
    Nekem is ez a bajom.

    Pedig ilyenkor az igényeimből is lejjebb adok egy kicsit, tehát olyanok is jöhetnek(persze mindennek megvan a határa), akik amúgy nem érdekelnének.
  • Assassin
    #363
    Figyuzz Freya,tűzfal mögül jönnél a chatre?
    Mirc van kéznél?
  • Assassin
    #365
    Titokban tartjuk,de mi a válszod az alábbira?
  • TBWonder
    #368
    Ügyes.
  • Assassin
    #371
    Kb.2-3 naponta,de ha valami nőnemű kikényszeríti akkor akár naponta is...
  • Lteebee
    #372
    Így, ahogy a mester úr mongya.
  • Efreet
    #373
    ja. kb. de mostanában elhanyagolom erősen a dolgot, kezdem felvenni a rettenetes kinézetet :)
  • Laalee
    #374
    torzomborz?
  • Efreet
    #375
    nem... csak az állam körül nő, de a tükörből már 1 idegen néz rám :) (nem alien... ;)
  • Laalee
    #376
    az az ablak volt es a csöszerelö kukucskalt be :)
  • Efreet
    #377
    érdekes lenne... 22 év után ablakot szerelt valaki a fürdőszobába? de arra a szomszéd lakás van.. :)
  • Laalee
    #378
    lehet rossz az arcmemoriad... latam faszit nemismerte meg magat a fenykepen... a tükörböl is onna tudta hogy ö az mert tudta hogy tükör :)
  • Efreet
    #379
    az 1 elég súlyos betegség... van is valami szép latin neve. egyszerűen neki az arcok és a formák nem kapcsolódnak nevekhez. látja a fogkefét, használja is, de hogy mi az... durva. valami adatforgalmi gond van a 2 agyfélteke között
  • KeKSZ
    #380
    Nem olyan régen vettem Gilette pengét... Olyan 1700 FT vol kettő darab... :) nyallják ki... szerintem egy kicsit sok. Ti mennyi ideig használtok egy darab ilyen "utántöltőt"? :)
  • Laci
    #381
    Borotválkozás? Ujabb felesleges erőltetett dolog, amivel személy szerint akkor is baszogatnak, ha semmi értelme. Egyébként 2 éve és azóta max. tízszer.
  • Coine
    #382
    2 év alatt 10 x ????? kemény..

    én azért szeretnék szakállat vagy bajuszt :)

    hogy legyen valami ször a pofámon ;-))

  • Laci
    #383
    Mosmá nekem is van egyre több, épp tegnap kényszerítettek, hogy levágjam. De hogy minden nap vagy minden héten ezért pöcsöljek a tükör előtt, azt azét nemm... :)