1876
Mikor kezdtél el borotválkozni?
  • zsoltioregon
    #1853
    Igen. A társaságommal egy az életfelfogásunk, a dolgokhoz való hozzáállásunk és ez tart össze minket. Persze ez nem az jelenti hogy buzit verünk.
    Nem más mondja meg. Ez amolyan íratlan szabály.
  • qetuol
    #1854
    ahh értem. hát jó.
  • zsoltioregon
    #1855
    ez van. Te akármit csinálhatsz, a köreid nem tesznek rá megjegyzést?
  • qetuol
    #1856
    nem. nekem megértő köreim vannak, akik tiszteletben tartják és tolerálják minden cselekedetemet. (nyilván itt nem az emberölésre gondolok)
  • Met
    #1857
    Már nem azért de a hónaljt még ok de azt honnan tudják hogy borotválod-e a faszod vagy nem?
  • zsoltioregon
    #1858
    kondiöltöző, strand,
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mobilfilmezős kurvaszopatás


    meg szívatásból. pl.: haver elkéri a másiktól a hajnyírógépet, hajnyírás ürüggyel és bár a haját is letolta bevallotta, hogy a fasza környékéről is letolta. Utána ment a baráti kurvaanyazás, de ebből nincs problem nekem. (én fodrászhoz járok)
  • zsoltioregon
    #1859
    Szőrösödik a hátam. Embőr vagyok :D
    Lehet most már ott is nyírni...
    Ipp Ipp urrá
  • hundredeyes
    #1860
    Sziasztok. Pozitív tapasztalataimat szeretném megosztani. Borotválkozás előtt 15 perccel lekenem az arcomat olívaolajjal, majd Gilette borotvahabbal és 3 pengés Gilette-el húzom le. Az olívaolaj puhítja a bőrt, ami megakadályozza az irritációt, óvja a pengéket a gyors kopástól és táplálja, hidratálja a bőrt.
  • Apa27
    #1861
    Sziasztok! Székesfehérváron vagy Veszprémben keresek olyan kozmetikust, aki (teljes) intim gyantázást vállal férfiaknak!
  • sgandrew87
    #1862
    Sziasztok. Tudnátok nekem segíteni? Valamilyen villanyborotvát szeretnék venni. Mostanában úgy borotválkozom, hogy a hajvágómmal nullással végig megyek rajta. A lényeg, hogy egy kis borosta maradjon. De valamilyen villanyborotvát szeretnék venni és nem mindig a hajvágóval vágni. Még nem volt villanyborotvám, mindig habot és pengés borotvát használtam. Tudnátok nekem ajánlani valamilyen megbízható borotvát, amit érdemes venni. Esetleg, amin állítható vágás. Előre is köszönöm.
  • Sippie
    #1863
    Üdv!
    Afelől érdeklődnék, hogy a boltban kapható komplett szőrtelenítő készletek normálisak vagy használhatatlanok? Nem sima arcbőrt akarok, tehát nem borotválást, hanem szakáll formázót, hajvágót stb.
    Remington PG6060-al szemezek, de tekintve hogy 12-13 körül van, és csak szakáll vágók vannak 15ezerért, így felmerül a kérdés hogy olcsó húsnak híg a leve?
    Mondjuk egy olyan jobb lenne, ami elemmel, és 230v-al is működik. Bárkinek hasonló tapasztalata esetleg?
  • Janes76
    #1864
    Nem híg. :) A Remington PG6060 egy jó készülék, viszont a Babyliss 10:1-be (ugyanez a komplett szőrtelenítő) egy rakás szar. :(
  • Janes76
    #1865
    Egyébként a gugli alátámasztja azt amit mondtam, nézd meg a 2 készülék értékeléseit a külföldi weboldalakon. Elég egyértelmű. Én januárban lepem meg magam vele. :)
  • Sippie
    #1866
    na ezaz, hogy megnéztem és eléggé fikázzák a PG6030-ast (bár másik modell)... könnyen törik a fésű, és onnantól kb használhatatlan, mert állnál pl belevág a kanyaroknál stb. Ez kicsit elriasztott, úgyhogy
    egy Philips QG3371-est vettem, előtte még Braun Cruzer6-al szemeztem, de azt meg olajozni kell minden használat után. A philips meg elvileg önélező (bár fogalmam nincs ez mit jelent :D )
  • Janes76
    #1867
    Én januárban bevállalom. :)
  • Janes76
    #1868
    Az a modell tényleg szarnak tűnik, de ez egy másik, melyről csupa jót írnak. :)
  • Janes76
    #1869
    De abba ugye nincs testszőrzet nyíró?
  • Sippie
    #1870
    nincs, ez valóban hiányzik belőle
  • Janes76
    #1871
    Mer nekem meg borotva nem kell, a sima kézit (Gillette Fusion Proglide Power) az életbe nem cserélném el. :) Nekem volt régen elektromos, hát, egy idő után kicsorbul, nem vág lófaszt se és elég húzós új fejet venni bele. :(
  • Janes76
    #1872
    Amúgy most hogy írtad megnéztem amit te vettél, arról is csupa jókat írnak. De amúgy tudod, az idő dönti el, hogy jók-e ezek, magyarul, hogy meddig tudod használni, mikor adják be a kulcsot.
  • Breki33
    #1873
    Nekem ez a Remington van most nagyon megfelelő főleg mert 0,4-től tudja
    Görögországban vettem :)




    Előtte ilyesmi volt évekig nagyon meg voltam elégedve vele hajat is nyírtam vele most is használom.

  • Sippie
    #1874
    ez igaz, egyelőre elégedett vagyok vele. elméletileg vízzel mosható, viszont a fejcserénél a fejnél és a nyomatékátvivő pöckön valami kenőcs szerűség van. Csak gyanítom, hogy ez hővezető paszta lehet, de nem vagyok benne biztos. Viszont ha leöblítem vízzel, akkor nem vágja haza? :D Lehet majd írok a philipsnek hogy újra kell-e pasztázni esetleg.
  • Sippie
    #1875
    Egyébként szakállnyírás után, ti használtok valamit az arcra? Aftershave-nek pl van értelme, vagy azt csak borotválkozásnál érdemes használni?
  • chapog
    #1876
    Bőrödet ápolja szerintem akkor is.