1876
Mikor kezdtél el borotválkozni?
  • chapog
    #1876
    Bőrödet ápolja szerintem akkor is.
  • Sippie
    #1875
    Egyébként szakállnyírás után, ti használtok valamit az arcra? Aftershave-nek pl van értelme, vagy azt csak borotválkozásnál érdemes használni?
  • Sippie
    #1874
    ez igaz, egyelőre elégedett vagyok vele. elméletileg vízzel mosható, viszont a fejcserénél a fejnél és a nyomatékátvivő pöckön valami kenőcs szerűség van. Csak gyanítom, hogy ez hővezető paszta lehet, de nem vagyok benne biztos. Viszont ha leöblítem vízzel, akkor nem vágja haza? :D Lehet majd írok a philipsnek hogy újra kell-e pasztázni esetleg.
  • Breki33
    #1873
    Nekem ez a Remington van most nagyon megfelelő főleg mert 0,4-től tudja
    Görögországban vettem :)




    Előtte ilyesmi volt évekig nagyon meg voltam elégedve vele hajat is nyírtam vele most is használom.

  • Janes76
    #1872
    Amúgy most hogy írtad megnéztem amit te vettél, arról is csupa jókat írnak. De amúgy tudod, az idő dönti el, hogy jók-e ezek, magyarul, hogy meddig tudod használni, mikor adják be a kulcsot.
  • Janes76
    #1871
    Mer nekem meg borotva nem kell, a sima kézit (Gillette Fusion Proglide Power) az életbe nem cserélném el. :) Nekem volt régen elektromos, hát, egy idő után kicsorbul, nem vág lófaszt se és elég húzós új fejet venni bele. :(
  • Sippie
    #1870
    nincs, ez valóban hiányzik belőle
  • Janes76
    #1869
    De abba ugye nincs testszőrzet nyíró?
  • Janes76
    #1868
    Az a modell tényleg szarnak tűnik, de ez egy másik, melyről csupa jót írnak. :)
  • Janes76
    #1867
    Én januárban bevállalom. :)
  • Sippie
    #1866
    na ezaz, hogy megnéztem és eléggé fikázzák a PG6030-ast (bár másik modell)... könnyen törik a fésű, és onnantól kb használhatatlan, mert állnál pl belevág a kanyaroknál stb. Ez kicsit elriasztott, úgyhogy
    egy Philips QG3371-est vettem, előtte még Braun Cruzer6-al szemeztem, de azt meg olajozni kell minden használat után. A philips meg elvileg önélező (bár fogalmam nincs ez mit jelent :D )
  • Janes76
    #1865
    Egyébként a gugli alátámasztja azt amit mondtam, nézd meg a 2 készülék értékeléseit a külföldi weboldalakon. Elég egyértelmű. Én januárban lepem meg magam vele. :)
  • Janes76
    #1864
    Nem híg. :) A Remington PG6060 egy jó készülék, viszont a Babyliss 10:1-be (ugyanez a komplett szőrtelenítő) egy rakás szar. :(
  • Sippie
    #1863
    Üdv!
    Afelől érdeklődnék, hogy a boltban kapható komplett szőrtelenítő készletek normálisak vagy használhatatlanok? Nem sima arcbőrt akarok, tehát nem borotválást, hanem szakáll formázót, hajvágót stb.
    Remington PG6060-al szemezek, de tekintve hogy 12-13 körül van, és csak szakáll vágók vannak 15ezerért, így felmerül a kérdés hogy olcsó húsnak híg a leve?
    Mondjuk egy olyan jobb lenne, ami elemmel, és 230v-al is működik. Bárkinek hasonló tapasztalata esetleg?
  • sgandrew87
    #1862
    Sziasztok. Tudnátok nekem segíteni? Valamilyen villanyborotvát szeretnék venni. Mostanában úgy borotválkozom, hogy a hajvágómmal nullással végig megyek rajta. A lényeg, hogy egy kis borosta maradjon. De valamilyen villanyborotvát szeretnék venni és nem mindig a hajvágóval vágni. Még nem volt villanyborotvám, mindig habot és pengés borotvát használtam. Tudnátok nekem ajánlani valamilyen megbízható borotvát, amit érdemes venni. Esetleg, amin állítható vágás. Előre is köszönöm.
  • Apa27
    #1861
    Sziasztok! Székesfehérváron vagy Veszprémben keresek olyan kozmetikust, aki (teljes) intim gyantázást vállal férfiaknak!
  • hundredeyes
    #1860
    Sziasztok. Pozitív tapasztalataimat szeretném megosztani. Borotválkozás előtt 15 perccel lekenem az arcomat olívaolajjal, majd Gilette borotvahabbal és 3 pengés Gilette-el húzom le. Az olívaolaj puhítja a bőrt, ami megakadályozza az irritációt, óvja a pengéket a gyors kopástól és táplálja, hidratálja a bőrt.
  • zsoltioregon
    #1859
    Szőrösödik a hátam. Embőr vagyok :D
    Lehet most már ott is nyírni...
    Ipp Ipp urrá
  • zsoltioregon
    #1858
    kondiöltöző, strand,
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mobilfilmezős kurvaszopatás


    meg szívatásból. pl.: haver elkéri a másiktól a hajnyírógépet, hajnyírás ürüggyel és bár a haját is letolta bevallotta, hogy a fasza környékéről is letolta. Utána ment a baráti kurvaanyazás, de ebből nincs problem nekem. (én fodrászhoz járok)
  • Met
    #1857
    Már nem azért de a hónaljt még ok de azt honnan tudják hogy borotválod-e a faszod vagy nem?
  • qetuol
    #1856
    nem. nekem megértő köreim vannak, akik tiszteletben tartják és tolerálják minden cselekedetemet. (nyilván itt nem az emberölésre gondolok)
  • zsoltioregon
    #1855
    ez van. Te akármit csinálhatsz, a köreid nem tesznek rá megjegyzést?
  • qetuol
    #1854
    ahh értem. hát jó.
  • zsoltioregon
    #1853
    Igen. A társaságommal egy az életfelfogásunk, a dolgokhoz való hozzáállásunk és ez tart össze minket. Persze ez nem az jelenti hogy buzit verünk.
    Nem más mondja meg. Ez amolyan íratlan szabály.
  • qetuol
    #1852
    gang elfogad? te valami falkában élhetsz... neked mások mondják meg, mit szőrteleníthetsz? no offense, csak kérdezem.
  • zsoltioregon
    #1851
    Nekem már a hátam is szőrős. Ergo magamnak azt le nem szedem, vagy marad a szőr, vagy gyanta...
    (azt hozzáteszem aki a köreimben a mellkasát szőrteleníti azt gyorsan lebuzizzák. Hónalj és fasz a maximum amit a gang elfogad. még 10 év és jöhet a mellkas)
  • tony11
    #1850
    Én most epilátorral szedtem le és én is majd beu.gyoztam a fájdalomtól,de végül is megérte mert így nem szúrós mint a borotvától.
  • smith09 #1849
    gyantát simán kibírod. egy rántás és annyi. nem vészes.
  • The Fugitive
    #1848
    üdv. mellkas, has, hát - epilátorral milyel lenne? (az igazival, a csipeszessel) összeh*gyoznám magam a fájdalomtól? :D
  • smith09 #1847
    Mellkasról gyantával
  • tony11
    #1846
    Ti szoktátok a mellkast és a hasat borotválni?
  • ressy14
    #1845
    Ha 2 naponta ráérsz borotválkozni, akkor elektromosat. Nekem hosszanti pengés braun van, ügyesebben és gyorsabban tudom vele mindenhol leszedni a szőrt. Már 3 éve megvan, de még semmit nem cseréltem rajta. Érzékeny a bőröm, és ezzel nem gyullad be utána. A Philipsek is jók, azok általában 3 forgó pengések. De itt elsősorban a pénztárcádon múlik csak.

    Ha jobban szereted a hagyományos borotvákat, abban meg a Gillette-ek a legjobbak, legalábbis ismerősök szerint. Ezekről közelebbivel nem szolgálhatok, mert eddig csak egyszer borotválkoztam ilyennel.
  • Mr O
    #1844
    Sziasztok!

    Kérdésem lenne,h milyen borotvát ajánlotok?Szeretnék majd venni valami jobbat mint az "egyszer-kétszer" használatosak...Erős arcszörzetem van így jó lenne valami strapa bíró :D

    THX!
  • SötétBarom
    #1843
    Ennyi lenne egy havi fizum az bebaszna.
  • qetuol
    #1842
    azért mert neked az egy havi fizetésed, nem biztos, hogy neki is az. de ha még így is lenne, és ő úgy gondolja, hogy neki megéri, akkor mi közöd hozzá? ő megérdemli, lóréál.
  • Peetboy
    #1841
    Akkor ez profi gép lehet. Nem kéne eldugulni a lefolyónak egy kis arcszőrtől, azt meg kéne javítani. 1 havi fizetést ilyenre költeni pénz szórás szerintem. Aztán ki tudja 2 év múlva meg elromlik.
  • KaBuTo666
    #1840
    De ez egy fullos csomag...kitisztítja magától a borotvát, fertőtleníti, beolajozza, feltölti, jó pár évig nem kell borotvát cserélni, sokáig bírja az akksi és stb...amit leírnak a honlapon, akár marketing dumának hangzik akár nem, igaz. Nem sajnáltam rá a pénzt és amúgy nagyon meg vagyok vele elégedve. Nekem érzékeny a bőröm, 5 pengés gillette is megkarcolta, megvágta, ezzel még nem volt ilyen problémám. Amiért vettem, arra bevált. Ha valaki borotvát akar venni, pénz és kérdése az egész. Na meg azért is vettem, mert eldugult egy idő után a lefolyó mikor az arcszőrzetemet borotváltam, így nagyobb az esélye hogy nem fog. Vagy nincs rá esélye.
  • ml85ml
    #1839
    az oké de elfelejtitek, hogy a mach3, fusion és tsa biztonságos borotválkozást tesznek lehetővé. Nekem még mach3-al nem sikerült megvágnom magam.
    Nemrég vettem egy T-formájú borotvát amibe a klasszikus zsilett pengét kell illeszteni, összeszorítós.nos keletkezett pár karc az arcomon. és nem is lett olyan rövid a borostám, mint egy mach3-al.
  • Peetboy
    #1838
    Erről Terence Hill jut eszembe, mikor egy kés szerű pengével borotválja magát egy kézi tükör előtt. Közben meglátja a felé jövő lovas banditákat a tükörben.
  • Peetboy
    #1837
    Az a Braun 60 ezer és 88 ezer ft között van. A fene aki ennyit költene egy borotva gépre. Ismerősömnek 30 ezres Braun van, azt mondja az is simára borotválja.