5242
  • cenobite
    #25
    http://www.7deadlysims.com/

    Na, itt aztán van egy halom minden! (Ezt most jól megaszondtam)
  • Zsani
    #27
    Sziasztok!

    Volna egy kérésem, kédésem. Hol és hogyan lehet megszerezni, a The Sims-hez animáviót. Pl. A kóla autómatánál, vagy az egyik tengerimalac típunál kiírja hogy "Missing Animation" azaz hiányzó animáció. Namost, ez engemzavar, ráadásul érdekel is mit csinál az ilyen tárgyaknál. Tudna nekem segíteni valaki? Nagyon szépen megköszönném!

    Köjök, ami téged illet, nem kötelező ezzel játszani!

    Ja mégvalami! Az ötleteket hogy biztos megkapjam küldjétek már a freemailomra.

    KÖSZI ELŐRE IS MINDENT!!!!!!!! Zsani
  • Memmphis
    #28
    Ezeknél nem lessz animácó, és nem lehet hozzájuk szerezni, mert ugy töltötted a netről, ezekhez nem csináltak animot, csak a képét rakták fel. Nálam is így volt, de kiegészítő CD-ken ezek rajta vannak rendesen(a legtöbbjük). Pl a t.malacot megsimogatja, megeteti, játtszik vele(rajta van az eggyik kiegészítő CD-n). Ugyhogy érdemes valahonnan beszerezni a kiegészítő lemezeket. Szóval nincs anim.
  • Lazarus
    #35
    Szevasztok!!
    The Sims Hot DAte-hez nekem nem működnek a Cheat-ek :((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
    Csak én vagyok ilyen kurva lámer vagy tényleg férre lett cseszve a RIP verzió!!!!!!!????

    PLZ HELP!!!!!!!

  • Lazarus
    #36
    Valaki válaszoljon mert depressziós leszek!!
  • Cobra11
    #37
    A sima Sims cheatjeit használod? Mert azok nem jók. A Sims: House Party kódjai működnek hozzá!
  • Lazarus
    #39
    És azokat hol lehet meglelni? :)
  • Anee
    #40
    neked a rosebug vagy rosebud kell..az a pízkód..
    nem emléxem hogy hogy kell leirni...de ez a 2 közül
  • Lazarus
    #41
    Örök hála!!
  • GAMECUBE
    #43
    hat sokkal tobbet biztos nem.
  • CSOCSO
    #44
    steyr aug:)
  • Anee
    #46
    mert valami baj van a winfosoddal
  • Anee
    #48
    honnan tudjam..pl lehet nem támogatja az XP-t
  • Anee
    #52
    hajrá
  • KeKKSZike
    #61
    Megint a segítségetekre van szükségem!
    Eddig nem volt eredeti SIMS-em, azért nem tudtam felrakni a HotDate-t! Most, beszereztem egyet, amikor kérte a CD-t beraktam, átmásolta azt amit kell. Csak utána meg... az a gondom, hogy valamilyen DATA2.cab kellene neki, ami azt hiszem, a HOT DATE/Setup könyvtárba kellene, hogy legyen! De, nekem nincs olyanom! Találkozott már valaki ezzel a problémával? Nektek van ilyen file a SETUP könyvtárotokba?
    Segítségeteket előre is köszönöm!
  • KeKKSZike
    #63
    Elsőnek nekem segítsen valaki! :D
  • franci
    #64
    Kedves Kekkszike!
    Azért sem neked segítek előszőr.
    111:
    Ha rájön valamelyik emberedre a köhögés, azonnal ágyba kell dugni, forró fűrdőbe, és nem szabad engedni, hogy az energiaszintje lecsökkenjen.
    Még azt is meg kell csinálni, ha nagyon köhög ne menjen dolgozni!
    Egyébként az official site FAQ jában találtam én is, mert az én pasim is meghalt.:(
  • KeKKSZike
    #66
    Most akkor én jövök! De, szerintem rajtam úgyse fogsz tudni segíteni! :)
  • franci
    #69
    111:
    Én is rentgeteget töltök le mindenhonnan minden féle ruhát.
    Töltöttem le fürdőrucit is, de nekem meg is jelenik.
    Melyik részk vannak meg Neked?
  • franci
    #70
    Kekkszike:
    Írd le légyszi pontosan, hogy mely részek vannak meg isoban, melyik van telepítve, és mikor kéri azt a filet!Aztán megpróbálok segíteni.
  • sims
    #83
    lehet kivenni szabadságot valamelyik sims játékban
    ?
  • sims
    #84
    a sims city 3000-ben hogy lehet pénzt keresni?
  • sims
    #85
    megköszöném ha valaki tudna rá válszt adni
  • Felix13
    #89
    Csá mindenki!
    Volna egy kis problémám a The Sims-el. Szóval az a gond, hogy egy csipszeszacskó ráragadt a padlóra és nem tudom eltakarítani, atakarítono sem szedi fel, az építo módban sem tudom arréb vinni még rá se lehet kattintani, csak a bogarak eszik már napok óta. Nincs valami patch ami ezt kijavítja? Könyi segítsetek, ugyanis elég idegesíto!
    Elore is kössz!
  • Felix13
    #90
  • Hmuda
    #100
    Megvan a Vacacion és van benne egy personal menüpont, hogy interests. Ott fel vannak tüntetve, hogy mik érdekelhetik és épp most mennyire érdeklik simemet a dolgok. Azokat lehet valahogyan növelni, hogy mindig tujon miről beszélni?
  • Hmuda
    #101
    George:

    1500-9874009-0973804-6601
  • Hmuda
    #102
    Tud valaki Hot date ISO lelőhelyet?
  • Dikkma
    #105
    qczi.warez.hu -n van most Sims ISO és Vacation is. Csak gondoltam mondom. Mert most ráérek, és flémelem a fórumot. :)
  • raal
    #107
    Sziasztok. Olyan problémám van a Hot Date-tel, hogyha elindítom a játékot, nem tudok a figurákkal mozogni,, mindig csak a lábnyomokat látom, nem jelenik meg a GO THERE felirat. Nem tudjátok mi lehet a gond?
  • Cobra11
    #123
    A http://qczi.warez.hu címről letölthető isoban
  • Petnet
    #126
    Nem tudja valaki, hogy mi a neve annak a proginak, amivel fejeket lehet készíteni??? Honnan lehet letölteni?????
  • Gyugyi
    #129
    Sziasztok!

    Lenne egy kérdésem. Feltelepítem a Hot Date-et és amikor elinditom a játékot nem megy az idő! Van valaki aki találkozott ezzel a problémával? Valami ötlet, hogy hogyan lehetne ezt megoldani?

    A segítséget előre is köszön.
  • Gyugyi
    #131
    Hali!

    Nekem csak a SIMS: Livin' Large rippelt. Az összes többi mind fullCD-s.
    Neked nincs meg a Livin' Large FullCD-s? Mert, ha megvan akkor jó lenne, ha fel tudnád tenni valahova az ISO-t. Hétvégén bármikor tudok Netközelben lenni. Előre is köszi a segítséget.

    u.i.: Jelezd E-mail, ha fel tudod tenni valahova. Köszi
  • Dikkma
    #133
    Ezt egy kicsit pontosabban szvsz.
  • Dikkma
    #136
    Szóval, mit akarsz társítani, és ezért mit nem töltesz le?
  • Dikkma
    #139
    Hm. Nem.
    Elmész a letoltes.com -ra és letöltöd a FlashGet nevű programot. Feltelepíted.
    Ezután a qczi.warez.hu oldalon a Letöltés részlegben az ISO-k között megkeresed a Sims-et, és föléviszed a kurzort az egyik file-nak. Kiírja a tálcán az url-t, a vége a filenév. thesims.ace vagy mik lesznek. Jobb klikk az oldalon valahova, és ott lesz: MINDEN letöltése a Flashget-tel. Rákattintasz, ad egy ablakot, amiben kiválaszthatod hogy miket akarsz letölteni, csak a thesims.ace -ket hagyd kipipáldva.
    Nyomsz egy ok-ot és tölti.
  • Dikkma
    #140
    Ekkor kapsz egy csomó filet... amit a szintén letoltes.com -ról letölthető WinAce 2.11-et elindítva, és az első filet megnyitva kitömörítesz...
    Kapsz ekkor egy bin és egy cue kiterjesztésű filet, amit a Daemon-Tools oldalról letöltött Daemon 3.00-t feltelepítve, elindítva, és jobb gombbal ráklikkelve tudsz bemountolni.
  • Dikkma
    #142
    Ez gyors volt :-)
  • Gyugyi
    #145
    Sms: Livin' Large FullCD kellene nékem. Ha valaki tud írja meg. Előre is köszi.