255
17:03-kor nincs itt senki... emberek!!!
  • Assassin
    #97
    Lteebee:Kérésedre a kívánt topic hiánytalanul előállt.
  • Lteebee
    #99
    Ráadásul ezt a témát már kifejtetted máshol.
  • Zocsi
    #100
    Tudtok Bécsben valami jó Éttermet, másik: Valami jó kocsmát, egyáltalá hogy megy ott a törvény ilyen ügyben?
  • Lteebee
    #103
    Bírod az ilyen hapsikat?
  • Assassin
    #104
    Nem érzed ki az iróniát?
  • Laalee
    #105
    es te? :)
  • frey
    #106
    Tudod, a szolibarnasaggal semmi baj..:)Remelem vetted az adast!:)
  • frey
    #107
    Egyebkent egy pasi is adjon magara,de az a foszer meg ki is volt sminkelve.Szerintem. De azert messzirol jol nezett ki...:)
  • Assassin
    #108
    Vettem:)
  • Lteebee
    #109
    Azok az emberek, akik szívesen élnek az irónia eszközeivel(pl. jómagam) nem örülnek, ha szólnak-> hé, értem ám, ez jó!
  • Lteebee
    #110
    Én egyszerűen lustaságból nem szolizok, mer amúgy csak a szomszéd lakásig kéne elslattyognom.
  • Laalee
    #111
    ahha
    az fasza a szomszedba atmenni es lefekudni huhh de megeroltetö :)) ekkora tavolsag es strapa telleg megfontolado... :))

    amugymeg a szoli szar... rusnya es 2 km rol leri hogy szolibarnavagy... azokat utalom a legjobban akik meg nyaron is szoliznak...
  • Lteebee
    #112
    Ha heti egy, max. két szolit nyomsz, az nem csúnya.

    Érdemes tudnod, hogy akkor ér vmit, ha utána legalább 2 órán át nem zuhanyozol, vagy fürdesz. Ha már szoliztál, nagyjából sejted, milyen szagod lesz tőle. Nekem elég ritkán van két órám otthon, büdösen meg nem szívesen mászkálok.(butaság volt lustaságot írnom, bocsesz)
  • Laalee
    #113
    dehogy szoliztam
    inkabb kimegyek az alpokba napozni a hegytetöre...
    es meg sielek is egy jot!
  • Lteebee
    #114
    Nekem arra nincs pénzem.
  • speed
    #115
    viszont tovabbra is fenntartom a velemenyemet, es annyiszor irom le ahanyszor csak akarom;)

    tahok a malaj pincerek es kesz;)
  • frey
    #116
    Szerintem a szoliszag nem budos. Olyan nyarszaga lesz az embernek. Persze azert nem igazi..Ahhoz hasonlithato leginkabb,amikor az ember zacskos kajat foz hazi izekben.
  • Lteebee
    #117
    Én nem szeretem akkor se.
  • frey
    #118
    Ok. distigus non est dispotandum...bar latinul meg plane nem tudok:)
  • Lteebee
    #119
    Én csak magyarul tudok olyanokat, hogy:
    odaát se kolbászból van a kerítés, meg ilyenek.
  • Laalee
    #120
    Na megint vagyok
    meghalt a dns szerver egy idöre
    szararcu ez a ceg... kivagtak a szmatechesek 50% at... szerintem valami boszu volt... :)
  • Lteebee
    #121
    AAAAszotok? He?
  • Laalee
    #122
    aaaalszok...
  • Lteebee
    #124
    Nincs itt senki?!!!
  • Lteebee
    #126
    Mi jót ettél?
  • Lteebee
    #128
    Ez tökolcsó.
    Egy ideig hozattunk kaját a melóhelyre, de herótot kaptam tőle.

    Télleg. Mit jelent a herót?
    (Assassin bisztos tudja.)
  • Assassin
    #129
    Tényleg tudom.
  • Lteebee
    #130
    Naaaaaaaa! Mondd meg!
    léccilécciléccilécci!!!!!!!!!!!!!!
  • Assassin
    #131
    herót:undor amelyet vmi túlzott használata(jelen esetben a zabálás),vagy vmi nagy mértékű undorkeltésre alkalmas tárgyal való kapcsolat folyamodványa
    herót(2):a Gyűrűkúra-ban a Bilbó fajának paródikus megjelenése
  • Lteebee
    #132
    Ha egyszer elmegyek a legyen ön is milliomosba, téged hívlak fel, ha nem tudom pl. hogy ki tervezte a kaffert(bogárhátú): Adam Opel vagy Ferdinand Porsche.
  • Assassin
    #133
    Nem fogod elhinni(vagy mégis)de a barátnőm is arra kapacitál hogy menjek a Milliomosba ...
    Hiába,a pénzéhség:)
  • Lteebee
    #134
    Én ahogy figyelem, nagyon ritka, hogy nem tudok kb. 800e-ig eljutni a 3 segítséggel. Utána simán abba kell hagyni asz jóvan.
  • frey
    #135
    Lteebe, jo a hozzaszolasod a testepitos topicban! (Ezt nem akartam oda irni, mert meg meg talalnak verni az izmos legenyek..)
  • frey
    #136
    Nekem egy ismerosom mar a jatek indulasa ota probalkozik, folyamatosan, de eddig nem sikerult bekerulnie. Ugyhogy kezdd el te is gyorsan a keszulodest, hogy ha majd bekerulsz, sokat nyerjel. Jol jon majd az a kis nyugdijad melle...
  • Lteebee
    #137
    Szerintem ne váltsd aprópénzre a tehetséged!
  • Lteebee
    #138
    Köszi.
    Tuldképp örülök, hogy nem reagált rá senki. Az nem az a fajta topic, ahol lehet ilyesmivel viccelni.
    Bár szerintem Dikkma még nem látta.
  • Assassin
    #139
    Persze,ha megyek akkor csak milliós nagyságrenddel leszek gazdagabb:)
  • Lteebee
    #142
    Erről beszélek. Pár millióért?
  • Lteebee
    #143
    Mi van már????????????

    Egész du. nóbádi!!!!!!!!!!!!!
  • Lteebee
    #144
    Alszotok?