23325
  • ZsoltiHunGames
    #10312
    Én csak azon lepődtem meg hogy 3CD-s!!
    Legalább 1DVDre saccoltam :)))
  • gpm
    #10311
    Hat lejott a game, uberbrutal.
    KOSZONETNYILVANITAS:
    -koszonetet szeretnek mondana Karmakk bacsinak az engine megirasaert
    -az ID szoftver tobbi munkatarsanak a kitarto munkaert
    -az aktivizsonnek a kiadassal jaro feladatok elvegzeseert
    -a krekkereknek akik kesereves munkaval par ora alatt feltortek
    -a segitokesz SG-s arcoknak, akik eljutattak hozzam
    -az internetszolgaltatomanak, a biztositott savszelessegert
    -es legvegul a fonokomnek, h megemelte a fizetesemet, igy remek vasat tudtam venni, amin jol fut a game
  • Hmuda
    #10310
    Kis élménybeszámoló a szokásos értékelés szempontokkal, azt alvás:

    Grafika:
    Gyönyörű és lassú. Tényleg irtózatos részlekeig lemodellezett pályákon lehet flangálni. Külön élvezet nézni a bonyolult gépeket munka közben. Viszont ezért a grafikáért rendesen meg kell fizetni mivel nálam a létező legminimálisabb grafikán is néha bizony vannak helyek ahhol nagyon be tud akadni (P4 1.6GHz, 576 ram, GFTi4600). Már medium részletességen szemet gyönyörködtető látványt nyújt, a legdurvább beállításoknál el se merem képzelni mit produkálna.

    Hangok:
    Semmi különleges, jó szinkronok, különféle hörgések garmadája. Csak a jóöreg doomos ajtóhangokat hiányoltam de azt nagyon. :D

    Játszhatóság: hát mivel nálam akad néhol mint a disznó (főleg harcban), nehéz erröl képet alkotni. Mindenki döntse el maga.

    Játékélmény: tényleg vannak ilyesztő részek (sose paráztam benne csak megijedtem). Mikor kinyitom a liftajtót és a zombi izomból a pofámba ordít, hát ott kicsit kiakadtam. Vannak benne kisebb logikátlanságok is (pl a "civil" zombik lomba mamlaszok, míg a katonák mozgékony terminátorok). Másik jól kitalált dolog a PDA-k gyüjtése kulcsok helyett, illetve a konzolok kezelése, mert legalább nem kell pepecselni a konzol-ingame átváltások között, hanem gyorsan elintézhető egy-egy művelet. Maga a történet tényleg elég "Half-Life"-os. Nagy kutatóbázis, rutinfeladat, rosszul sikerült kísérlet, a többit már sejtheteitek. Szintén tipikus sablon-scriptek, pl a halottnak hitt hulla felkelése (azóta minden hullát messziröl kilövök :D).

    Pár kép:
    pic1
    pic2
    pic3
    pic4
    pic5
    pic6
    pic7
    pic8
    pic9
  • KG21
    #10309
    a 8-as szám is magáért beszél a sarokban :P
  • Zizzencs
    #10308
    A jatekban van egy szatyor szekreny. A #048 es #049 kodjat tudja valaki? A tobbire rajottem, ezekre nem talaltam utalast :-(
  • Hentes Bill #10307
    milyen géped van?
  • hornbali
    #10306
    Írd a címet ide a fórumba, ha publikus, gondolom sokaknak jól jön.
  • csum666
    #10305
    nekem is elküdheted
  • tiroxine
    #10304
    Nekem is tudnál küldeni egyet?
  • csum666
    #10303
    kösz king naon szép lett:)))
  • hornbali
    #10302
    Készítettem egy képet a játékból, 1600×1200 as felbontáson Ultra High on.

    A kép magáért beszél.
    kép
  • balukaa
    #10301
    Ahogy átérek a level 2-höz ott egy csávoka magyaráz majd megyek az ajtohoz ahol valami kód avgy mi kell mert nem tudok tovább menni aki tud help please
  • Hentes Bill #10300
    köszi
  • Kandurex
    #10299
    Hagyd a torrentet és a DCt a francuba...küldöm az FTP elérést!
  • Gabe18
    #10298
    altgr+0 a konzolhoz,oda beirod com_showfps 1
  • tiroxine
    #10297
    Koala: én Azareust használok, ott be lehet állítani az átvitelnél, hogy torrentenként mennyi csatlakozást enged, én azt felnyomtam 1000-re, nem tudom, hogy ez segít-e. Most nekem is elég lassú, máskor azért felmegy 30-40k-ra néhány óra alatt. A DSL-nél pedig a feltöltést érdemes 8k-ra korlátozni.
  • Koala
    #10296
    Bocsi a láma kérdésért, de én csak most, ebben a szörnyű várakozásban próbáltam ki a torrentet (ftp-m behalt, dc-n reménytelen). Ha jövöget mondjuk 10-20 kilóval, tudok még valamit tenni az ügy érdekében, vagy ettől ne várjak nagyobb sebességet? Nem is állítgattam semmit még benne...

    Beta catalyst tényleg hoz javulást? Ártani nem árt másnak sem? Köszi!
  • Hentes Bill #10295
    fps hogy iratom ki? már le volt írva vagy 5X, de nem találom a sok szpem között
  • csum666
    #10294
    kösz...:DDDDDDDDDD
  • tiroxine
    #10293
    Itt mindenkinek van legalább 384M memóriája?
    Nekem csak 256 van. Annyival el se indul a játék?
    A Painkiller elindult, pedig annak is 384 volt a min. követelménye, igaz, néha döcögött egy kicsit.
  • zoli80
    #10292
    köszönöm!
  • hykao #10291
    Az jó!
    Vajon képminőség romlás nélkül???!!!
  • hykao #10290
    ???
  • hornbali
    #10289
    4QHC-WS7U-X9EQ-X9JW-B2
  • zoli80
    #10288
    ott van h oldalak de utána semmi,nincs szám.
  • zoli80
    #10287
    a lényeg lemaradt:)
    tehat cd key kéne.
  • zoli80
    #10286
    báze!tudom h voltmár párszor de nem tudok visszalapozni,szár az explorerem.beirna vki?
  • Kandurex
    #10285
    20% - valaki már lemérte..tán Xido
  • Skiper
    #10284
    :DDDDDDDD


    én csak ülök, és röhögök itt a töltés közben egymagam. úgy számolom, reggel 6 körül lent lesz :)
  • neozed
    #10283
    Na, kipróbáltam, és csak ennyit fűznék hozzá:
    id .
    Na megyek, alszom picit, aztán öttől fél hétig nyomom, mert holnap meló :-(
  • Jinchuu
    #10282
    Jelen! Én is úgy nyomom és nagyon jól meg a game! :D
  • hykao #10281
    Kiderült már, hogy mennyivel gyorsabb (ha gyorsabb egyáltalán) a 4.8-as bétával a játék ATI kártyákon???

    1000 hozzászólást nincs kedvem valahogy visszaolvasni...
  • Kandurex
    #10280
    3060db hozzászólás a tegnapi nap alatt..! Általános SG-s rekordot döntöttünk! Nice Job!
  • DBoy
    #10279
    hát ezt is megéltük :)
  • Gabe18
    #10278
    Épp csak a problémák kezdetéig mentem el benne,ahol megkezdődik az "invázio".Hát nem semmi hangulata lesz ahogy nézem.
    2500+ amd,512 ram,sima Ati 9600,mediumon nagybátran 1024-ben idultam neki,és eddig semmi olyan akadás,beszaggatás ami vészes lenne.Két zombi szerű fazont is lemészráoltam,és a tűzharcnál sincs gond.Persz ha majd egyszerre sokan jönnak,azt még nem tudom,de bőven van hova visszavenni.
    Ja,és még a 4.8 catalyst-ot fel sem raktam,majd mindjárt.
  • ZsoltiHunGames
    #10277
    Mindenki játszik meg alszik!! nem jönnek az üzik egyfolytába.
  • DBoy
    #10276
    25eFT? :| ez komoly?
  • CUCLI
    #10274
    800X600BAN IS SIMÁN ODABASZ! nyagyon babaaaaa! váááá
    tépek vissz a play!
  • Kandurex
    #10273
    Muhh...lassan vége a munkának és én is kipróbálhatom végre. Remélem tényleg fasza lesz. Direkt túlóráztam, hogy nyugodtan végig toljam a hajnalba :))
  • Dynamic
    #10272
    Egyelőre én is így vagyok vele.A grafika jó, a hangulat is ütős de a 3-4 páya után kicsit uncsi.Remélem kialakul.