23325
  • And5
    #10392
    ja bocs akkor nem is mondom :)
  • Kandurex
    #10391
    SPOILER SZÓT ODABIGGYESZTENI!!!
  • CUCLI
    #10390
    én szvsz azt a nagy böhöm baszást fogom nagyon utálni...
  • Kandurex
    #10389
    Ezt a szörnyellát utálom jelenleg a legjobban. A jó öreg IMP elég rendesen felturbózva...régebben nem volt ilyen agresszív, nagyon galád, pár napja vittem végig az 1-2 részt és ott abszolute barátságos fazon volt..most meg??...Bahh...rohan, jön, megy, mászik a falon, minden rohadt lyukba befér, harap, tűzlabdázik és feszt soha nincs egyedül..dögöljön éhen!!
  • And5
    #10388
    főleg mivel hogy játékosunkat is Sargenak hívjak
  • CUCLI
    #10387
    pókok? jaj ne.... mikor lesznek? én is utálom őket.de olyan szinten, hogy rendesn parázok tőlük.
  • CalebJoe
    #10386
    Szerintem is a Far Cry szintjén van a gépigény csak éppen kétszer annyira szaggat maxon mint a Far Cry.
    Pedig itt nagyrészt zárt helyeken játszódik a játék a Far Cry-ban meg kint mégse szaggat ennyire.
    Néhol olyan mintha a Crytek motorjához nyúltak volna kicsit továbbfejlesztve.
    Ez a falról energiatöltést nem kellett volna ellopni a Half-Life-ból meg néhány apróságot (ebből per lesz) na mindegy ,leszámítva az biztos ,hogy egy új fejezetet nyit a pc játékok történetében.

    Ja meg szerintem néha Quake-es érzést kelt a játék.
  • Zizzencs
    #10385
    Kivancsi vagyok a baratnom hogy fogja erezni magat ebben a jatekban, leven retteg a pokoktol :-)
  • Gabor_(HSF)
    #10384
    Most léptem be az A. SECROR 3-ba, kurva sok pók és harapnak,nincs ennyi söröm itthon ehez a gaméhoz
  • Zizzencs
    #10383
    Lesz meg tobb ilyen is kesobb... Neha elveszited az iranyitast, voroses arnyalatot olt a kepernyo es sirast hallasz, a vegzet kozeleg, stb. Kicsit elragadtattam magamat.
  • Zizzencs
    #10382
    Nem az osszes. Kozben rajottem, hogy hol, a hanguzenetben :-)
  • And5
    #10381
    nem tudom hogy csinalod de nkm minden minen van es megse nez ki ilyen igenytelenul a zombidoki
  • Kandurex
    #10380
    Én is akartam egy hosszabb beszámolót írni, de látom már megtették egy páran, na meg amúgy is egyezik a véleményünk. A grafika és a gépigény nagyából a Farcry szintjén van, tehát NO PARA! Akinek az ment, ez is fog!

    És most egy kis SPOILER a 3. pályáról!


    Amikor visszamentek a mosdóba ti belenézetek a tükörbe??!! Apám, de milyen köcsögök voltak már az ID -nél!!! Tudták a kis gazok, hogy visszafelé is megcsodáljuk magunkat! Ezidáig csak az volt azaz egy pillanat amikor komolyan eldobtam az egeret..JÚJ!! Nagyon durva ahogy elkezd lerohadni a hús az arcunkról...!
  • Lacc
    #10379
    A scriptelt események elég durvák, az első pinky támadás pl. :)) Nem akarom lelőni a poént teljesen, csak az nagyon tetszett, hogy hát ha az ajtón bírunk bemenni, hát jöhet az ablak :P
  • Lacc
    #10378
    Ja hát ha nem nagyon vágod az angolt akkor nem igen fogod megtudni a kódokat max. ha mailban vannak :)
  • karikusz
    #10377
    Látom pörög ez a topi rendesen.:))...

    ..nézem a képeket...jó para a felsőfokon...tuti összefosnám magam ilyenkor.(sötét szoba + egy fasza füles)..:))
  • Adi
    #10376
    De nekem ilyen audi filet játszik le! És amikor mondja azt annyira nem vágom!
  • Adi
    #10375
    Nem értelek?!
    Most ti ütötetek be a játék legelején számkódókat vagy nem?! Ha minden igaz 3 jegyűek!
  • Lacc
    #10374
    Talán nézegetni kéne a pda-kat... Azokban van az összes számkód.
  • Zizzencs
    #10373
    Kedvenc szamkodom az, amit a http://www.martianbuddy.com/ cimen lehet megnezni. Tok jo lehet, hogy ugyesen naplozzak mar most is azokat az IP-ket, ahonnan megneztek ezt az oldalt :-) Legalabb lesz infojuk arrol, hogy honnan warezolnak :-)
  • Adi
    #10372
    Amúgy mondanak mindig ilyen számkodot és bekéne ütni egy ilyen szerkezetbe.. Ti nem tudjátok véletlenül az első kettőnek?
    Adam van meg még vki... :)
    Bár aztán lehet ez nem az a számkód. Eredetileg az első liftnél van egy ilyen.
  • ZsoltiHunGames
    #10371
    DOOM 3 INGYEN!!!

    Itt az FTP cím:
    ftp://LeecH:[email protected]:6969/DOOM.3-RELOADED/

    Köszönjétek majd meg!!! :)
  • Gabe18
    #10370
    Amit te küldesz nekik szöveget? Szvsz ott nem számit a kis-nagy betű.
  • Lacc
    #10369
    Na toltam most vagy 3 órát, ott hagytam abba, ahol már megvan a minigun, egy kicsivel utána.

    Nekem nagyon bejön az egész, valami ilyesmire számítottam :) Parában nincs egy szinten az Undyinggal, de nagyon kellemes, kicsit ijesztő hangulat az megvan végig. És annyira nem vagyunk ellátva lőszerrel se, vannak olyan részek ahol alig tudtam átvergődni, rohantam elfele, utánam a póközön, aztán nagy nehezen be az ajtón. Ez mindenképpen pozitivum nálam.

    Grafika nagyon brutális, meg az is, ahogy kidolgozták a pályákat, iszonyatos részletes minden. Az is tetszik, ahogy a konzolokat kezelni kell, a pda-s dolog is elmegy, legalább nem kulcskártyákat kell keresni (na jó nem mindig, mert van néhány security disc vagy mi a túró).

    Hangok is ott vannak, néha azért beköszönnek a régi, jól bevált dúmos hangok pl. a health packnél meg hasonlók :) De mindenhol ott vannak az apró kis hanghatások, éppen ezek miatt paráztam a csatornákban is, hogy mikor jönnek már azok a tetves pókok ha már itt csörömpölnek a fülembe bele.

    Fegyverek többnyire el vannak találva, de még csak a felét láttam élesben, a többit csak multiban. A hangjaik tetszenek, bár az assault guné lehetne valami öblösebb, de meg lehet szokni.

    Szóval nekem úgy bejön na :)
  • Zizzencs
    #10368
    Tenyleg, ha mar ennyi gyors-nem gyorsot irtok: hol tartotok a jatekban? En az Alpha Labs reszt befejeztem, a nagy pokocskat kiirtottam, johet a folytatas - holnap...
  • Zizzencs
    #10367
    AMD 2400+, 1 giga 333-as RAM, Radeon 9800pro 128MB es siman jol megy high detail 1024x768-ban.
  • Gabe18
    #10366
    Hát nekem 2500+,512 ram,sima 9600,alapból 640x480 medium,az advanced menüben minden on./persze AA 0-án/
    De ez hülyeség,mert 800x600 ban tök jól megy,és az 1024 sem reménytelen teljessen.
  • Koala
    #10365
    Srácok, légyszi, mit gondoltok? SMS-nél kisbetű kellett volna, vagy csak rohadékok?
  • Zizzencs
    #10364
    Ezen a konfigon medium detail 640x480-ra rakja, de 800x600-ban is siman jol megy ~40 FPS-sel atlagosan.
  • CUCLI
    #10363
    brrr elkurtam. szal egy AMD 2500+ ,1giga ddr400 meg egy radeon9600pro. a game mira rakná vajon? a grafikát alapból
  • Knox
    #10362
    Én ott tartok hogy megyek gatyát cserélni! Még csak 1 pálya ota kezdődött az őrület, de beszartam! Minden sarkon lámpa, szoba/folyoso átvizsgálása, aztán fröccsenések és sikolyok és suttogások és üvöltések! Fennt van a mérce rendesen! A graf meg, hát azt nem lehet szavakba önteni (1024 medium)!
  • Corey
    #10361
    miazhogy Doom3 DVD? én ugy hallottam nem lesz DVD verzio..
  • CUCLI
    #10360
    egy AMD barton 1giga 400 meg a mostani radeonomon milyen grafra rakná alapból?
  • Koala
    #10359
    Az smsweb helyknél számít a kisbetű/nagybetű? Ha "nem értelmezhető", akkor is levágott emelt díjra? Mit gondoltok? Kicsit felidegesített a két sms...
  • Gabe18
    #10358
    Az előbb arra az elhatározásra jutottam,hogy puszta kézzel agyonverek egy zombit,megyek előre hogy na majd most,erre videó,és megjelentek az első Imp-ek,őket nem tudtam puszta kézzel agyonverni...
  • CUCLI
    #10357
    tenksz
  • CUCLI
    #10356
    a félszem doki min az nagyon lol!! :DD
  • Gabe18
    #10355
    #10209
  • Koala
    #10354
    Az smsweb helyknél számít a kisbetű/nagybetű? Ha "nem értelmezhető", akkor is levágott emelt díjra?
  • CUCLI
    #10353
    valaki dob egy tölthető 4.8 driver linket?