23325
  • Serpa
    #10673
    :)
    "nagyfiúknak" csak ott lenne szabad.
  • rage
    #10672
    Far Cry -hoz képest a belső terek kidolgozottsága sokkal részletesebb, szebb

    De hát, a Far Cry a külső terekről szól, az meg a Doom3-ban nem jellemző. Így a kettőt összehasonlítani nem érdemes

    Illetve az optimalizálást sem, hiszen a Far Cry hatalmas külső terei is játszhatóan futnak az én gyengébb gépemen, s a Doom 3 belső terei is
  • Ferike1111
    #10671
    Nemnem!:))
  • NeoMaN
    #10670
    VAN, de nem válsztható elsőre, gndolom csak veteran végigjátszása után... Pedig azon nyomtam volna...
  • Ferike1111
    #10669
    Rájöttem hogy nagyon cigány a helyzet idehaza!:))Németeknél most néztem hogy 3MB/sec es internetkapcsolat annyiba kerül havonta mint nálunk egy szar 384-es ADSL!!!Ez BOsszanto!:))
  • Serpa
    #10668
    rendben.
    :)
    de nem fogsz megenni ?

  • Bat
    #10667
    Nekem jönm atw-ről 100k-val.
    Sajna limitálnom kellett mert sírt a többiek szája amikor 186-al jött :(
  • Ferike1111
    #10666
    Figyu matt!Én onnan töltöm!Nekem ott megállt az előbb fullon az egész!:)
  • Ferike1111
    #10665
    Itt találtam a forumban Serpa!Csak én visszaolvastam!:))Nem ugy mint te!:))dehát nem baj!Csak látod ennyit jelent a visszaolvasás!:))
  • Mat
    #10664
    http://www.mega.atw.hu/

    http://megacity.uw.hu/
  • mukika
    #10663
    :)
  • Serpa
    #10662
    helyes.


    és chainsaw ?
  • Mat
    #10661
    Nha látom sokan panaszkodtak arra, hogy lelassult a letöltés, meghalt a letöltés stb. Itt van 2 oldal, ami olcsó, király és semmi gond nincsen vele:
  • Ferike1111
    #10660
    MIdnen okk!ATW iS BAck!And Faster before!:))
  • Koala
    #10659
    Segíteni akarok a szerencsétlenkedőknek, ezért mondom mégegyszer, éjszaka eleget szívtam én is...

    Flashget 1.6a , korábbi verziók nem mind, az urlshare szolgáltatást engedélyezve telepítéskor, alapértelmezésként keres és talál magának mirrorokat, ha belinkelt ingyen szerverről töltötök! Ez azért jó, mert kiegyenlíti a belassulásokat. Remélem sikerül mindannyiunknak, nekem is még estére lesz kész...

    BTW, a Man on Fire című Denzel Washington film nekem nagyon-nagyon tetszik! Kicsit mint a Spartan...
  • Drizzthsz
    #10658
    Nekem nem lassult le...
  • Serpa
    #10657
    hol találtad ezt a helyet ?
  • rezsofiz
    #10656
    van,az a legnehezebb
  • Braveheart
    #10655
    Na megy. Az infarktus kerülgetett :))
  • rezsofiz
    #10654
    Jah igy van
  • Ferike1111
    #10653
    A rák egye ki az atw szivit!:))
  • Serpa
    #10652
    van "NIGHTMARE" fokozat ?
  • mukika
    #10651
    nekem csak lelassult. közben tölt csak feleolyan gyorsan mint eddig. :(
  • rezsofiz
    #10650
    marmint doom3nak ugye...
  • rezsofiz
    #10649
    sokkal jobb grafikaja van,es sokkal jobban lett optimizalva
  • Braveheart
    #10648
    Nem lelassult, hanem teljesen megállt? Restartolnak avgy mi?
  • Lacc
    #10647
    A Far Cry csak kint volt szép. Ahogy bementem egy épületbe igencsak "átlagos" lett a bump map ellenére. Belső terekben messze veri a doom.
    Azon is tudnék vitatkozni hogy a játékmenete jó volt. Szubjektív vélemény, de ahogy jöttek azok az idegesítő majmok, amik 10 méterrel lekarmolták az arcom, kezdett kevésbé érdkeelni a dolog. Valahogy azért végigtoltam.
  • BecX
    #10646
    A próféta beszéljen belőled !
  • Ferike1111
    #10645
    Nekem is megállt az atw!A ku...va fuuuuuu!Igen felhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzzzzzzzzzzz
  • rezsofiz
    #10644
    :)))
  • mukika
    #10643
    lelassult. :C
  • ACE
    #10642
    Bocsi, de nem kell valakinek egy Sapphire Ati Radeon 9600XT 128 Mb kártya? 1 hónapos, 2 év garival, Olcsón megszámítom, ha valakit érdekel, privátoljon.
  • Serpa
    #10641
    van "NIGHTMARE" fokozat ?
  • Braveheart
    #10640
    Baz megállt az atw-s letöltésem! Mivan vele?
  • Drizzthsz
    #10639
    Onna, de a dc-n tudtam meg, pont akkor, amikor ide írtad...
  • Ferike1111
    #10638
    Remélem nem komoly!MErt ha igen akkor nagyon nagy cumi lesz!Elbajlodok 4. pályáig,ott meg meghal a game!Huu de nagyon elba...na az ideg!:))ÉS várhatnánk a Crack-ot egy jo ideig!Mint a Toca 2 höz is mindig várjuk!
  • Lacc
    #10637
    Nekem az a rész is tetszett mikor egy zonbi fekszik a földön, felette egy másik és egymásból reggeliznek :DDD
    Odamegyek, erre felkel mind a kettő és úgy döntenek hogy most már belőlem szeretnének reggelizni.
  • KranaZoli #10636
    A Far Cry-hoz képest milyen a játék grafikája?
    Ez így kicsit hüle kérdés volt :( A Far Cry-nak mint tudjuk keggyetlen brutál szép grafikája volt(van), de ezzel együtt brutál vas igényes gamma is volt (van). Gondolom ezt a grafikát minden további nélkül sikerült hozni...
    Esetleg sikerült jobban "optimalizálniuk" a hardver igényt, mint a far cry-os arcoknak?
  • Braveheart
    #10635
    Sztem egyéni esetről van szó :)
  • Lacc
    #10634
    Én már rég túlvagyok 4 pályán...