23325
  • Glpetyus
    #11117
    :DDD
  • Serpa
    #11116
    szintén.
  • cifuatwork
    #11115
    Végülis nem rágtuk még végig úgy 5000 hozzászólással ezelött, de azért kösz, hogy emlékeztetsz miket a régmúltra. :)))
  • The Garrett
    #11114
    de könyörgöm erre a valósághű környezez fordításra nembírtak volna valami jobb szót találni? :/
  • rezsofiz
    #11113
  • davos80
    #11112
    Ez van, kapják be.
    Így is kurva sok lesz a bevételük.
  • The Garrett
    #11111
    Milyen meglepő.. ti tudtatok erről? :D

    Amugy még ígyis bőven sokan fogják megvenni.
    + arról nemszól a cikk hogy aki letölti megveszi-e utána eredetiben? Én pl lehet megfogom, ha "beválik".
  • janos666 #11110
    Ha alaposan megnézzük ezt a két képet szerintem egy egészen kicsit szebb a felső.
  • NeoMaN
    #11109
    MULTIZNI AKAROOOK!
    Sajnos melózom...
  • The Garrett
    #11108
    inkább menj berugni .... szülinapon ugy illik :D
  • G_ArchAngel #11107
    Kiszivárgott a Doom 3

    Index
    2004. augusztus 2., hétfő 12:53


    A régóta várt számítógépes játék másolata felkerült a fájlcserélő hálózatokra, pedig a hivatalos bemutató az Egyesült Államokban csak csütörtökön, Európában a jövő héten lesz. A népszerű játékot már több ezren letöltötték, ami a gyártónak sok millió dolláros bevételkiesést okozhat.


    Az Egyesült Államokban csütörtökön lesz a Doom 3 hivatalos bemutatója, és a program ötvenöt dollárba kerül, de az ingyen megszerezhető illegális másolatok máris megjelentek a fájlcserélő hálózatokon. Mindez annak köszönhető, hogy néhány boltban már múlt hétvégén kirakták a polcokra a rajongók ezrei által várt szoftvert.

    A BBC adatai szerint vasárnap több mint ötvenezren töltötték le a másfél gigabájtos program kalózmásolatát, ami 2,7 millió dolláros bevételkiesést jelent az Activision játékkiadónak, amely egyébként arra számít, hogy több millióan vásárolják majd meg a legális változatot.

    Pokoli történet

    A Doom 3 világában a játékosnak a Marson kell megküzdenie szörnyű démonokkal, amelyek tudományos kísérletek hatására szabadultak ki a pokolból. A rémisztő és igen valósághű környezet és a térhatású hang miatt a játék olyan, mint egy interaktív horrorfilm, mondta el a BBC-nek Todd Hollenshead, a fejlesztő id Software munkatársa.

    Az 1993-ban bemutatott Doom teljesen megváltoztatta a számítógépes játékok világát egyedülálló háromdimenziós grafikájával, amelyet John Carmack dizájnguru hozott létre. Az id Software sokak szerint arról híres, hogy nem ad ki félkész programot a kezei közül, ezért egyáltalán nem meglepő, hogy a Doom 3 kifejlesztése négy évig tartott, és a BBC szerint tizenöt-húszmillió dollárba kerülhetett.


  • The Garrett
    #11106
    semmit nem adnak ingyen. doom3-t se :)

    kivéve annak akinek igen :D
  • Serpa
    #11105
    mire számítottál ?
    esti mesére ?!
  • Hentes Bill #11104
    hopp, kappsz lokk beragadt
  • Roll
    #11103
    atw:

    The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.
  • Hentes Bill #11102
    BOLDOG SZÜLINAPOT. DC
  • HTB
    #11101
    ermerm
    kéne kis help:
    http://kutulu.uw.hu/d3.JPG radeon 9800proval 4.8as cataval ilyen szépséges fehér pontok vannak mindenhol,ezeket kéne likvidálni vhogy...vkinek van vmi ötlete?:>
  • ChuckNorris
    #11100
    Valaki próbálkozott már Windows 2003 Server-rel? Nem akar rá felmenni. Help!
  • Xelo
    #11099
    Valaki adjon már 1 jó letöltése helyet a szülinaposnak(nekem) mai ingyenes, KÖNYÖRGÖM!!
  • The Garrett
    #11098
    messze van az meg :D
  • PrOceSs
    #11097
    Hát reggel óta nyomulok vele, de valahogy nem jön be a játék. Többet vártam tőle, főleg hangulatban. Kissé monoton ez a "minden sarkon előugró" zombi. Pont azért nem rémisztő, mert előre lehet tudni, hogy mi lesz. Szerintem nem veri agyon a FarCry belső tereit. Ott legalább minden maxon simán ment a game, de itt... pff. Az biztos, hogy ezért a játékért nem érdemes új hardvert venni.
  • jAsOn VoOrHeEs
    #11096
    Mikor jelenik már meg a DOOM 3???????
  • Nyiri
    #11095
    !Spoiler!
    Elso eset. Bemegyek egy terembe odalepek a konzolhoz (egy hulla fekudt a sarokba), nyomogatom a konzolt es latom a kepernyo sarkaban, hogy egy arnyek emelkedik. Megfordulok es a hulla epp felem tartott. Osszefosas 1 :)

    Masodik eset, mikor gondoltam, hogy betarazok egy sotet lyukban, megyek a lyuk fele, es felnyomtam a lampat. Egy monsta epp ott tanyazott es ramorditott. Osszefosas 2.
    !SPOILER!

    Na itt dontottem, ugy hogy eleg :) Nem birjak az idegeim. Gyonyoru a game, hangulat van, de nem az en vilagom :)
  • EOX
    #11094
    Most jött le, nyomom az installt:DDD
  • janos666 #11093
    És most hogy kiadták a DOOM3-at mikor lessz Quake4? Régen mintha azt mondták volna hogy nem sokkkal a DOOOM3 után.
  • davos80
    #11092
    Persze ez csak egy oldal, gondolom több helyen fennt van a Doom3 az atw-n.+hát egyéb cucc.
  • davos80
    #11091
    Az atw le van terhelve, nem kő csodálkozi. 180 regisztáció jött tegnap óta.
  • mukika
    #11090
    de baszott szarul... :(
  • Glpetyus
    #11089
    mintha már lett volna :P
  • soldier
    #11088
    nem törölték most jön
  • janos666 #11087
    Szerintem lassan már keresheted a kissebb Direct connect huboknál is.
  • soldier
    #11086
    na most megy
  • tajfun
    #11085
    az atw-s faszok toroltek a stuffot. uj hely?
  • [18th RCT]zabur
    #11084
    Doom3 hardware teszt:
    http://www2.hardocp.com/article.html?art=NjQ0
  • Glpetyus
    #11083
    :D
  • rezsofiz
    #11082
    :)
  • Nyiri
    #11081
    Szep a cucc, de most komolyan. Kepek alapjan rondanak tunik, de mozgasban durva!

    Mondom, szep es biztos jo, uninst :) Nem az en vilagom :)
  • Glpetyus
    #11080
    ^.^
    (örülök )
  • Xelo
    #11079
    Szasztok!! Nagyon szeretném letölteni a játékot. Ingyenes letöltési hely kéne. Találtam, de ott meg 1-2kilóval jött lefelé..:( Most van a szülinapom sztoval nagyon megköszönném ha valaki leírná honnan tudom letölteni...:)
    Előre is thenx...
  • soldier
    #11078
    Már megin nem megy az ATW