23325
  • Davidus
    #12406
    De bazz nekem direkt szarul rakta fel vagy mi? Mert nem nyúltam a cfg-hez az tuti:P
  • Davidus
    #12405
    Az jó lenne thx. [email protected]
  • Beagie
    #12404
    tökéletesen igazad van, anno nekem is az volt az elso fps amivel jatszottam és akkor az nagyon ütős volt, csakhogy szvsz manapság ez már kevés
  • gpm
    #12403
    konfig fajlt kuldjem el?
  • gpm
    #12402
    amugy a szaklapoknak inkabb a farcry-rol volt az a velemenye h techdemo, egy ilyen multu jatekrol mint a Doom eleg eros kijelentes. Amugy meg izlesek es...
  • NeoMaN
    #12401
  • Davidus
    #12400
    Az a baj hogy nincs a DoomConfig.cfg-ben r_dinamicshadows meg r_dinamiclights:) AA nincs bekapcsolva.
  • gpm
    #12399
    "Gyakorlatilag a Doom1,2" amikor megjelent az evtized jateka volt az fps rajongoknak, en meg nem toltam vegig de ha hozza azt a feelinget mint a Doom1,2 ebbol is konnyen az lehet.
  • davos80
    #12398
    Szedd le dc-ről.
  • davos80
    #12397
    Szarul feltéve oda, nem segít ha újra leszedi.
  • gpm
    #12396
    Amugy szerintem bizots h a doomconfig.cfg -d ben van a hiba, ha sehogy se megy mailba elkuldhetem.
  • Beagie
    #12395
    Hi
    Na én az első néhány pálya után 1szeruen meguntam. Ez gyakorlatilag Doom 1,2 2004-es környezetben és ennél azért én többet vártam, ez így csak egy techdemo, így nálam egyenlőre a Far Cry vezet. (jöhet a hl2 és a stalker)


  • gpm
    #12394
    Ugy probaltad mar h az system/advanced optionsba mindent bekapcsolsz kiveve az elsimatast?
    esetleg meg ilyeneket keress konzolba seta r_dinamicshadows, r_dinamiclights, projectedligts stb, a betaban valahogy igy volt.
  • ibrik
    #12393
    Akkor töltsd le mégegyszer ugyanazt a fájlt, ami hibásan jött le.
  • laja2
    #12392
    SEGÍÍTSÉÉG!! Regisztráltam a dox.sms.uw.hu oldalon, és letöltöttem a Doom 3-at. Az első CD-t nem tudom kicsomagolni, mert a Winrar 3.30 a 17. végű fájlban CRC-hibát jelez. Valaki tapasztalta ezt? Mit lehet tenni? Próbáltam a Winrar-ral kijavítani, nem ment. Újra letöltöttem, nem ment.
  • Davidus
    #12391
    ja... Nem az a bajom hogy nincsenek árnyékok hanem hogy nem mozognak ha változik a fényforrás.
  • tibor16
    #12390
    Lehet, hogy hülyeség, de hiába változtatom az advanced beállításokat, ha mentett állást töltök vissza, olyan mintha nem változna semmi, csak ha előröl kezdem a gémet (pl árnyékok).
  • gpm
    #12389
    Configfajlban nezted mar, h az r_shadows egyen van??
  • BaLeeX
    #12388
    Ha esetleg van olyan aki csak D3 miatt regisztrált valami SMS oldalra és letöltötte már a játékot annak megköszönném ha a kódját megkapnám privátban!
  • RelakS
    #12387
    fura ...
  • gpm
    #12386
    Van gepigenye a cuccnak, 3200+ 1Gb dualcsanel 9800pro, 1024*768 HQ egy ultrahentelos timedemo 41,8 FPS.
    probaltam 9600XT-vel is ugy 25.
    Egyebkent szerintem inkabb erdemes a gamat kisebb felbontason HQ-ba futtatni, pl 800*600 HQ sokkal szebb mint 1024*768MQ es az Fps is tobb kb. 20%-kal.
  • Davidus
    #12385
    Az árnyékok nálam meg se mozdulnak. Ennyi erővel a Far Cry-t is nyomhaznám:D
  • Davidus
    #12384
    9600xt
  • RelakS
    #12383
    [faxom, lehet, csinálok egy oldalt, ami kiírja a cuccokat :D]
  • RelakS
    #12382
    9700-as 128MB rammal
  • RelakS
    #12381
    Pillanat!!! Egy üvegbúra mögül figyeltem egy filágító hordókat rámoló gépet, és az árnyékok veszettül mozogtak. Meg van ilyen 90 fokban kanyarodó fura folyosó, aminek az allján néha elrohan valami neoncső. Itt is mozog minden árnyék.

    Milyen videókártyád is van?
  • Davidus
    #12380
    ATI kártyád van?
  • RelakS
    #12379
    A zseblámpa árnyéka a falon van, arra meg még nem pazaroltam lőszert, hogy a lámpákat pufogtassam :) De majd este megnézem, szerintem müxik :)
  • Davidus
    #12378
    Kipróbáltam másik driverrel is de ua. Minden be van kapcsolva advencedben és mégis... Neked mozognak az árnyékok ha változik afényforrás? A zseblámpa is normálisan nyomatja az árnyékot?
  • Lyan Kyj
    #12377
    A játék során vannak olyan mailek, melyekben valós siteok vannak, és ha rámész, ott tudhatod meg, pl. mi a kódja egy raktárajtónak:))
    Bazz, tök durva, hogy egy csomó lapot csinálnak azért a neten, hogy meg valósághűbb legyen.
    Na, ennek a lényegét fejtse meg vki, aki már játszik vele:
    www.ua-corp.com (kell elé a www.) eddig visszaszámolt, de most már megjött a vmi. mi az?
  • RelakS
    #12376
    Valaki nem akarja szakdolgozatnak megcsinálni a Szuper Turbó Pulyka Trancsír 3-mat? :D
  • RelakS
    #12375
    szvsz a hiba a te gépedben van
  • dieselG
    #12374
    Nah remélem a mai szülinapomra meghozza a postás az isoburning.uw-n rendelt DOOM3 cd-ket, mert ha nem, leigázom a fél megyét..
  • Davidus
    #12373
    Mióta nyomom a gémet van valami hiányérzetem de csak most ugrott be mi miatt. Nincsenek dinamikus árnyékok bakker!
    Ez azért is furcsa mert az alfában és a videokban még voltak.
    példa:

    Alfában mikor kilépett a csávó a liftből ott figyelt a plafonon egy lámpa ami ide-oda mocorgott. Ahogy az mozgott úgy mászkátak a falon az árnyákok. Kibaszott látványos volt. Na itt ilyen nincs. Itt is van ilyen lámpa de kb annyit tud mint a zseblámpa. Szal csak eltünteti az árnyékokat. Valyon mitől lehet ez?

    1: bug?
    2: a másolásvédelem bósszúja?
    3: nVIDIA-n van ATI-n nincs?

    A másik... Ha zseblámpával rávilágítok egy emberre vagy akármire akkor megjelenik az új árnyék de nem vetül a falra a lámpa szögének megfelelően hanem az ember mellett lebeg 1 centivel... Nem hinném hogy ezt JC így programozta le szal itt is gebasz van.
  • rage
    #12372
    Várható volt , hogy elérkezik ez a nap is.
    A Microsoft biztos fizetett 1-2 fillért az ID Softnak

    Csak 2000/XP alatt fut, illetve csak XBOX-on van cooperative multiplayer....
  • badoer
    #12371
    francba.ez kiraly.
  • rage
    #12370
    Sajnos nem.
    Ez benne van a readme-ben is

    Azt lehet tenni, hogy ha szeretnél játszani vele, átállsz XP-re.
  • badoer
    #12369
    es mit lehett tenni.win98on nem indul?
  • Glpetyus
    #12368
    :DD
  • rage
    #12367
    "mikor elinditom a jatekot a kovetkezot irja:az doom3.exe fajl hianyzo exporthoz van csatolva kernel32dll:globalmemorystatusex.ez mit jelent?"

    Szerintem azt, hogy Win9x alól próbálod elindítani