23325
  • precision
    #12929
    :))
  • Hentes Bill #12928
    "A boltban igen lassu a kiszolgálás"

    lol :DDDDDDD
  • Árnyvadász
    #12927
    GF3 MEGEMLÉKEZÉS ÉS KÖZÖS KÁRTYAÉGETÉS: VASÁRNAP :DDDD
  • precision
    #12926
    Én éppen most "veszem megfelé" a 2-es cd-t. A boltban igen lassu a kiszolgálás, már kiváncsi vagyok rá nagyon! :)
  • Árnyvadász
    #12925
    Én is paráztam a D3 miatt, bár valahol tudtam a szívem alatt, hogy megbírkozik vele, csak aztán én a hülyegyerek elmentem és vettem egy másik kártyát. Ma már tudom: HIBA VOLT:D
  • Pontius #12924
    Mire váltottál?
  • Krinyo
    #12923
    én is csak most cseréltem le, de hogy minek azt nemtom...nem is játszom semmivel
  • Pontius #12922
    :) valakit kinyomtam, sorry :P
  • Shep
    #12921
    A doomot még nem néztem csak htévégén lesz meg, de teganp pl a treehouse nevű pálya végén vagy 1 órét kommandóztam mire sikerült megölni a bunker körüli figurékat, hat nem semmi élmény volt, hiába vittem végig challengingben realisticben még jobb. Na de én bízom a dommban is, bár a grafikától kicsit tartok, de majd meglátjuk.
  • Pontius #12920
    Bizony! GEF3 4 EVER! Én is azzal nyomulok, de már csak holnapig!
  • dashed_
    #12919
    igyvan..:)
    mostmar nem vennek nvidiat mert a g3 ota nem csinaltak igazi normalis kartyat.. de ezt meg egy darabig nem cserelem le.. doom3 miatt paraztam egy kicsit de szepen fut szal marad meg
  • BEAST #12918
    nekem is nekem is
  • Árnyvadász
    #12917
    Mindhárman legyünk rá büszkék!!! Ez egy olyan kártya ami 3 évig kártya volt! EZ kurva nagy szó!
  • Punkerwork
    #12916
    nekem az pont nem volt :)
  • Krinyo
    #12915
    ez igy van!
    gef3 az egy fasza kari!
    nekem is azvót
  • Hentes Bill #12914
    akkor legyek rá büszke, hogy ilyen karim van?
  • Árnyvadász
    #12913
    Mindig is tudtam, hogy a GF3 az ISTEN! :) Egyik legjobb kártya amit valaha ember alkotott. Abba most ne menjünk bele, hogy ki a gyártója:) Tech paramétereket nézve és a GF2 utódjaként nagy lépés, plussz egy ilyen kártyán a D3 is szépen hasít.
  • Dr DeViLKiNG
    #12912
    nagyon para game
  • Árnyvadász
    #12911
    Mint írtam nekem a FC-ben okozta azt a nighvision-ös problémát, lehet itt ezt okozza. De tényleg nem tudom biztosan, ezek csak lehetséges hibakeresések.
  • Árnyvadász
    #12910
    Davidus ezzel a géppel én a helyedben GIGA HIGH-ba játszanám. Csak kár, hogy ahhoz a fizikai ramot is rá kell hegeszteni a vkártyára:) Hogy kijöjjön az 1GB Ram...
  • Davidus
    #12909
    Lehet hogy csak ATI-n szar:)
  • Davidus
    #12908
    Nem volt driver uninstall az tény:) Az okozhat ilyet? Na akkor lerobbantom a drivert ha csak ezen múlik:)
  • Ams
    #12907
    van egy szoba... azt hiszem a 4. pályán(a zombis Mars cityn) ahol is egy asztalon van két asztali lámpa na ha azt lelövöd az asztalról faszán mozognak az árnyékok. Nézzétek meg :)
  • dashed_
    #12906
    g3ti200...
    shadow ,bump stb bekapcs..
    640x480 low
  • Árnyvadász
    #12905
    Talány: Nem lehet, hogy egy korábbi driverre raktad fel az újat és nem tisztán, a régit eltávolítva installáltad fel? Mert nekem anno az FC-ben pont emiatt nem volt a Cryvision-ben hőlátás is egyben, csak sima éjjellátás. Relaks-ot kérdezd, mintha ő azt mondta volna, hogy neki voltak dinamikus árnyékai.
  • Davidus
    #12904
    Milyen kártyád van? Beállításook?
  • BEAST #12903
    :DDDDDD
  • dashed_
    #12902
    pedig nekem mozog..
  • Davidus
    #12901
    Mja d szólj hogy hol van:D
  • Davidus
    #12900
    Játszhatatlanul gyors:)
  • lwb
    #12899
    sok pézé bárki sztem ...
  • Davidus
    #12898
    Nakéremszépen! Itt az a bizonyos alfás kép:


    Ha belelősz a lámpába akkor a cső által vetett árnyékok faszán elkezdenek mozofgni. A Fullban ilyen nincs (nálam) pedig a videókban is benne volt.
  • lwb
    #12897
    ne is legyen! vampire-bloodlinest akarok, az meg a hl2 előtt nem jöhet ki.
  • Árnyvadász
    #12896
    Én mintha egy "korábbi" (pleisztocén 5ezervalahányszázas hozzászólás:D) kommentnél azt olvastam ki a sorok közül, hogy mást is butít... Nos lehet, hogy éppen ezt? Nem tudom, csak hátha...
  • BEAST #12895
    | CPU: Central Dogma 666 THZ(limited edition)- VGA: Hyper Fighter Ultimate Combo Stalker 216 Gbyte(brutal edition) - SOUND: Gravis Ultra Waver Foxhound Killer Brutal Combo(ROARR edition Golden Sample)|

    miért ilyen configgal nem maxon nyomod ? :DDDDDD

  • Gábor
    #12894
    Egy ideje már gondolkodom azon,hogy ki az az elvetemült fasz, aki ilyen helyen dolgozna??!! Nem elég,h egy nagy konzervben él, a helyről elmenni szinte lehetelen.
    Na, megyek vissza parázni! :)
  • Punkerwork
    #12893
    szerintem a tavalyi kilopás eltolás se volt véletlen, persze most rohadtul unom magam melóban és unalmamban összeesküvés elméleteket gyártok
  • vrob98
    #12892
    Ja, Unreal3 durva lesz ... majd par ev mulva :)
  • Kandurex
    #12891
    Faxomba...na most visszamegyek az első pályákra és keresek egy nyomorult himbálozható lámpát..
  • lwb
    #12890
    én is így tudom, de hátha mégsem. most nem érek rá nagyon jáccani, de később tesztelgetek majd.