23325
  • skorpio7
    #124
    Kb. 80%-os PC-s készültségi foknál vásárolta fel a M$-fos a Bungie-t .Ez jó 2 éve volt .Valójában már 1,5 éve játszhatnánk vele , csakhogy a felvásárlás után egyből az "XBOX ONLY" ugrott előtérbe és így eltűnt a süllyesztőben a pc-s változat .Nos számoljunk csak ... ugye most jelent meg Európában az XBOX , úgy fél év a játék kifutási ideje ( remélhetjük csak , hogy így van ) és akkor TALÁN?!? karácsonyra itt is lesz a PC-s HALO .
    De ugyan már minek ?! Lesz addig egy BREED és egy PLANETSIDE ( szívből remélem ) ... ezek kenterbe verik a HALO-t .
  • D3t0nat0r
    #125

    Igen, én pedig erre a hírre mondtam, hogy kacsa! Az ID software még a mai napig nem erősítette meg ezt a hírt.

  • D3t0nat0r
    #126
    Oops, kicsit nagyobb lett mint gondoltam, bocs :D
  • D3t0nat0r
    #127
    Ja és abba a bizonyos "Atomot BG-nek" topicba is beírtam, hogy kacsa, de persze le se sz@rtátok :)
  • skorpio7
    #128

    Esetleg van a "kacsa"-ról is infó valahol vagy csak kisúj súgta meg ?!

  • skorpio7
    #129
    Ez jó ... :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

    kisúj = kisujj

  • D3t0nat0r
    #130
    Volt infó a HardWireden, keressed vissza, nekem nincs kedvem :)

    Ráadásul nagyon ügyes vagy, mondtam már hogy bocs a nagyonagy betűkért, kissebet akartam.

    De olvasd is kicsit vissza a topicot. A Halo azért jelent meg előbb X-re, mert ugye a Bungiet felvásárolta a Msoft(ezt tudod). Az ID soft meg pont arról híres hogy rohadtul nem lehet őket pénzzel megvásárolni(már többen meg akarták venni őket!). Nem csodálkoznék ha a Mikrofos is a listán lenne...

    De ha nekem nem hisztek minden ki fog derülni az E3-on. Van olyan érzésem, hogy (kellemesen) csalódni fogtok :)
  • skorpio7
    #131
    Legyen igazad . :)
  • skorpio7
    #132
    DETONATOR !

    Megvan ! :)
    Én volt az infó-hiányos ... bocs . :)

    http://www.hardwired.hu/forum/forum.hw?t=1965&s=bd6ae445ec99dd76b66d8e95c2b40a54

    Még jó , hogy valaki más is olvassa az egyes online cikkeket .Én ezen lazán átfutottam ... amúgy meg kár ... hogy nem működik a HARDWIRED keresője , így szó szerint átnyálaztam az akkori cikkeket .De legalább megnyugodtam . :)
  • Lacc
    #133
    Huh, már tényleg kezdtem megijedni :)))
  • Garrett
    #134
    uh bazz most nhéztem meg a videót a filefronton
    nagyon durva lesz! de le kell cserlénem a vid kártyámat asszem :((
  • hun-ter
    #135
    azért a Q4-ért is kár lenne!!!
  • Dikkma
    #137
    Aztat a Raven csinálja, nem?
    Dehátakkor nem tudom, folytatja-e a hagyományokat, eddig mindegyikből világsiker lett, a quake1-et még mindig gyűrik, q3 sem semmi..
    Q4 ha nem id, mi lesz belőle?
  • hun-ter
    #143
    nem akarok kukacoskodni de nekem a Raven által készített pályák valahogy nem jönnek be. A jk2 esetében ezzel nem volt túl nagy problémám de SOF pályái elég fantáziátlanok lettek. Remélem tényleg fejlődtek és a Q4 pályái már profi munkák lesznek és méltó lehet majd a játék a nagy ősökhöz!
  • Dikkma
    #144
    Azt nem mondom, hogy a Ravennell baj van, vagy emiatt SZAR lesz a játék, de hogy az id jobbat csinálna, azt biztosra veszem, és ennek ellenkezőjéről senki sem tud meggyőzni
    Már tettek le valamit az asztalra, míg a Raven játékai - bár tényleg jók, és újításokat hoztak - hamarabb eltűnnek a süllyesztőben.
    Szóval a quake4 QUAKE 4 lesz-e? A Quake - Quake 2 - Quake 3 - Quake 4 sorozat létrejön-e vagy csak lesz q1-2-3 és lesz a quake4?
  • D3t0nat0r
    #148
    Na végre egy hír a játékról! Sirály!

    Pontosan mikor lesz E3?
  • D3t0nat0r
    #151
    Na most olvastam el a press releaset. Semmi extra infó, bár nem is vártam sokat :)
  • D3t0nat0r
    #153
    Jaja :)

    Elég jól titkolóztak idáig a srácok. Emlékszem amikor kijött a tavaly tokiói videó volt 1 honlap, ahol egy szakértő(?) összefoglalta, hogy szerinte mit várhatunk a programtól technikailag.(elég terjedelmes volt, ábrákkal illusztrálva).

    Pár napon belül törölték, még az 1/4 ét se tudtam elolvasni :(
  • D3t0nat0r
    #156
    Q4 odébb lesz nem? Asszem pont a HW-n volt pár hete egy megjelenés lista, ahol 2003Q1 re volt berakva..
  • D3t0nat0r
    #158
    Ja már leesett :D
  • D3t0nat0r
    #159
    Mi van a HW vel Birdy? Nem akar bejönni :(
  • D3t0nat0r
    #161
    Meddig tart a heggesztés? :/
  • Dynamic
    #162
    Sajnos a kérdés még mindig aktuális, meddig tart még a hegesztés?:(((
  • D3t0nat0r
    #166
    Már elvonási tüneteim vannak!!! ÁÁÁÁÁ
  • Zagash
    #172
    Erről a Fülig Jimmy jut az eszembe...
  • PyRex
    #173
    Ezert fogok X-et venni, plane, hogy mar chippelni is lehet :))

    PyRex
  • Dikkma
    #176
    Mindig is optimalizált kódokat írt.
  • Dikkma
    #177
    A csontváz fej tényleg gagyee, de nem azt kell nézni, hanem hogy mennyi poligon. Ezt nem irónikusan mondom.
  • Blasta
    #178
    Pontosan! Az ID motorok mindig is a legoptimalizáltabbak (szép hosszu szó) szoktak lenni!
  • Blasta
    #182
    Mire megjelenik már mindenkinek (de legalább a HC gamereknek) ilyen konfigja lesz, szóval semmi gáz!
  • ember
    #183
    viszont két évvel később még mindig a legszebb játékokat fogják azzal engine-nel csinálni, kihasználva a most még tervezőasztalon lévő kártyákat, átlag 150 fpssel...

    és nincsenek bugok, fagyások stb, legalábbis kevesebb mint bárhol máshol.

    optimalizálnak azok, csak egyből a jövőben gondolkodnak.
  • versio
    #184
    várjuk ki a végét
    mer ez a d3 már 2 éve jön :DDDD

  • K.András
    #185
    "Gf3-on 30 fps fölé nem bírják görnyedni az iD-sek a sebességet." Egyszerüen képtelenséget állitasz!!!!
  • versio
    #186
    nem ez igaz én is hallottam

    de nem mindegy ? vesztek gef5-t aztán jol megy
    ezér jo a pc, kibaszod ami lassu azt veszel bele 10%-al gyorsabbat

  • DOGMAN
    #187
    20%-al drágábban :))
  • Lacc
    #188
    Aki nem lamer az tudja hol lehet új cuccokat olcsón szerezni
  • Dikkma
    #190
    A Quake3 amikor kijött, elindult egy p233mmx+voodoo2-esen, és ment is szépen. Annyira optimalizálva volt.
    Egy 400-as celeron voodoo3-al, vagy savage4-el, vagy tnt2-vel vitte 1024-ben 30-50 fps-el, ami igen szép...
    A Doom3 nem azért fog p4+gf3-on lassan menni, mert nem optimalizálják, és a 3 poligont is nehezen rakja ki az engine, hanem több tizezer poli lesz, mindenféle árnyékokkal, real-time számolnak mindent, és a gf3 a kevés, nem a doom3 a sok.
    szvsz mindez.
  • Rincewind
    #191
    A világ legjobb 3D motorjait mindig is az ID késztette és remélem ez így is marad...
  • ubi
    #192
    Mi a fene vana? Mi ez a marhasag, hogy ID gef3-n nem megy 30 fps fole???? Nekem 1600ban is 100 folott van! Persze 1.7 P4 csucsul alatta, meg 512 Rambus! Na csumi!
  • D3t0nat0r
    #193
    A q3 ról beszélsz?