3125
  • G@b0r
    #1022
    UD megbaxhatja a qrva annyát 2.* csinájja azt hogy kilövöm és amikor ujra elinditom vissza ugrik kábé 10 %-ot
  • G@b0r
    #1021
    nah már a 4. csomag megy 406,000. vagyok :))
    és 6 órás átlagom van /csomag
  • Tomcat
    #1020
    Nyugi, van úgy, hogy látszólag megáll egy adott százaléknál. Majd megy tovább.

    donation: Make-A-Wish alapítvány támogatása, azzal, hogy olyan projecteket is futtatsz, amiért tejelnek az UD-nek. Minden 2000 pont után kap az alapítvány 1WebMile -t(Ez a WebMile asszem ingyenes/kedvezményes repjegyekre váltható be. Max 750000 -t ajánlott fel az UD a 3 hónap alatt. A tavaszi és nyári "szezonban" 1,5millió jött össze). Amúgy ez az alapítvány (life-threatening) halálos/nagyon súlyos betegségben szenvedő gyerekek különleges kívánságait igyekszik teljesíteni világszerte. Eddig 83000 -t sikerűlt...

    Most néztem meg én is amúgy, hogy ez micsoda. Szal még 1 pontal több az UD javára az UD vs. SETI meccsben...
  • G@b0r
    #1019
    mi az a donation?
  • G@b0r
    #1018
    már több mint egy órája 32 %-nál tart a második csomagom :(
  • Dikkma
    #1017
    Hogy nem csak rákot kutatni lehetne elvileg, a rákkutatás a think.
    A snooze pl. ha meg akarsz írni egy cd-t, vagy akármi, 5 perc szünet.
  • G@b0r
    #1016
    újabb 2 kérdés :)
    1. Mit jelent az hogy snooze?
    2. mit jelent az hogy "tasks in progress" nekem az van utána hogy Think. Nektek?
  • G@b0r
    #1015
    p3 700mhz :(
  • Tomcat
    #1014
    Huhu szegény cel400@500 mit szólna hozá! Csak az UD megy! Bár ha vadállat géped van(dual P3 stb :) )
  • G@b0r
    #1013
    ti setit és UDt is nyomatjátok egyszerre? Én kipróbáltam de szerintem jóval lassabb...
  • Tomcat
    #1012
    Ahamm, a website nem real-time adatokat közöl. 1-2 óra eltérés biztos van-ha nem több
  • G@b0r
    #1011
    kérdés.Normális dolog hogy befejeztem az elsőt progi kiírja hogy 94 points de a webszájt-on aszongya hogy eddig szart se csinátam. Ez esetleg azé lehet mer még nem frissítették az adatokat?
  • G@b0r
    #1010
    nah kész az első 94 pontot kaptam érte 7 h 22 m alatt lett kész :)
  • G@b0r
    #1009
    nekem a mostani 4 órája megy de kábé másfél órája 64%-nál van pedig csinálja
  • Dikkma
    #1008

    Tegnap csatlakoztam. Ha elejétől benne lettem volna, sokkal előrébb lennék!
    Úgy bírom az UD-t! A mostani csomag meg 3 óra, q3-al együtt...
  • G@b0r
    #1007
    na már m,egy az első csomag UD-ben is.Benne vagyok a magyar csapatban
    Dikkma megtaláltalak a magyar csapatban a toplistán! 10. vagy!... ...csak az a baj hogy hátulról
  • G@b0r
    #1006
    mi az az UD? :)
    a másik már 9%-nál tart és 1.5 órája csinálja :)
    Ja és nemtok join-olni a magyar group-ba. nemtommé
  • Tomcat
    #1005
    Volt pár hasonló csomagom= volt amiket naggyon-naggyon sokáig nyomatott. Te hurka! :)

    Baz mit kaptam volna én ezé a csomagért...
    amúgy:
    Avg. Points Per Hour of CPU Time 5.75710

    Gabor: persze, a kliens ott folytatja, ahol megszakították. De hát inkább UD -t nyomassad! :)
    Ha megtalálod azt a bizonyos jelet, akkor híres leszel. Oszt jön majd a fekete merci... :))
  • G@b0r
    #1004
    Ja egy kérdés. Félbe lehet hagyni ha mondjuk áramszünet van?Lehet utána ugyanonnan fojtatni? Ez kurva lassan megy már vagy 5 perce csinálja és kb 1/2 százaléknál tart :)
  • G@b0r
    #1003
    már megy az első csomag :))
    Ha találok ufókat híres leszek? :)))
  • G@b0r
    #1002
    haha!Nem is kell hogy elmondjad!
    Végignéztem mind a 13 lapot és a nyolcas oldalon megtaláltam mi a szent szar ez!És még web oldalt is találtam hozzá.Hát nem vagyok ügyes? :)))
    na megyek ma még pár ufót fel kell kutatnom
  • Dikkma
    #1001
    G@bor: nemm ondjuk el. =)

    Öcsééém! 6 perce végzett! Ez azt jelenti, 100 órát nyomta!!

    712 pontot kaptam a csomagért!!

    :P

    Ezt bírom Béciben : nekem is volt pár ilyen csomagom. Bár eddig egyiket sem nyomta.

    Akkor miért volt ilyen csomagod?

    Meg gondoljá má bele, hogy p3-al tart eddig...
    (abba nem muszály, hogy a gyengébb gépekre arányosabban több pontot ad ugyanazért a csomagért:))

    Megkaptam, küldtem is, pá!
  • G@b0r
    #1000
    1000! :)
  • G@b0r
    #999
    léééééééééci! nagyon érdekelne :)
  • G@b0r
    #998
    valaki elmagyarázná tömören hogy mi a fax ez a seti at home és milyen csomagokat kell csinálni? :)
  • Tomcat
    #997
    Hmm ez elég meredek... Amúgy nekem is volt 1-2 ilyen csomagom. Bár eddig egyik sem tartott.

    amúgy:
    My Home Page - Statistics for mezeybela (Member Since: 4/13/2001)
    Statistics Last Updated: 12/24/2001 20:15:03 (UTC) [ 88 minute(s) ago ]
    Totals
    Total CPU Time (y:d:h:m:s) (Rank) 0:055:02:08:28 (# 112,511)
    Points Generated (Rank) 7,610 (#152,064)
    Results Returned (Rank) 154 (#104,843)

    Megjegyzendő, hogy áprilisban reggeltem, de akkor még visszatértem SETI hez 1 ideig. Ősztől megy csak UD asszem.

    SMS-t megkaptad? Remélem jó számot írtam fel :)
  • Dikkma
    #996


    Na, EZ a nem sámli! Eddig néha játszottam is mellette, Tactical Ops mellett meg nem nagyon megy az idő, de most már kezd durva lenni!
    Eddig 7 óra volt átlag egy unit.. :)

    Egyébként én töltöttem a 184 746 odik legtöbb időt UD-vel, én küldtem vissza a 147,537 legtöbb unitot, és enyém a 201,928 ik pontszám :)

    A magyar csapat, amihez asszem még csak ma csatlakoztam, a világ 7. legnépesebb csapata, és a 6. legtöbb processzoridőt adják!
  • Dikkma
    #995
    Ez még sámli. Mindjárt jön, miért!
  • CSOCSO
    #994
    BOLDOG KARÁCSONYT MINDEGYKINEK!!!
  • Tomcat
    #993
    Hümm, nem sámli...
  • Dikkma
    #992
    Bocs ezt akartam
  • Dikkma
    #991


    Begyorsult, mint állat! 66% után 3 perc alatt megcsinálta a többit!
  • Laalee
    #990
    felhivtam telleg hulye szam
  • Assassin
    #989
    Hé,715-el csak a hülye filmekben kezdődnek a tel számok!
  • Laalee
    #988
    387
  • Efreet
    #987
    715 11977
  • Efreet
    #986
    az is 1 megoldás. bár nem hiszem, hogy igazad lesz.
  • Laalee
    #985
    megtalalom a celt :)
  • Efreet
    #984
    bátyámék kapták:

    Subject: 2,500th Workunit Milestone

    Dear [itt a név van],

    Cngratulations on recently completing your 2,500th SETI@home workunit. Through your support, SETI@home has grown to become the largest distributed computation on Earth. We at SETI@home greatly appreciate the 6.19 years of computer time you have donated to the project, and hope that you will continue your support. As a small token of our appreciation, you may now download and print an official certificate stating your achievement of this goal, available at:

    http://setiathome.ssl.berkeley.edu/cgi-bin/cgi?email=[emailcim volt itt]&cmd=p
    rint_cert&certnum=4&size=0

    Thank you again for your contribution.

    Sincerely,

    The SETI@home Team
  • Efreet
    #983
    utoléred?