3125
  • mad mind
    #1345
    1177
  • erexkiss
    #1344
    nem gondoljátok hogy a seti@home program valójában egy álca, és valami arab terroristának segítetek megcsinálni a következő generációs atombombát?
  • Efreet
    #1343
    igen. meg mert pár hónapon belül úgyis kötelezövé válik, meg a 303-as nem csinál meg minden tesztet amit a 307-es igen, szóval nem teljes.
  • Laalee
    #1342
    azert rakjam fel hogy lasabb legyen? :D
  • Efreet
    #1341
    egyrészt lassabb, másrészt nem akad le, ha 60K-nál nagyobb result file-t kell visszaküldeni.
    "Some workunits produce large (> 60KB) result files. Previous versions can't send these files, so users don't get credit (and, since our server doesn't get results, it keeps sending the work units over and over). This was only partially fixed in version 3.06, but is now fully functional."
    plusz jobban müködik prokszik mögött, stb... de leginkább az elsö miatt.
  • Laalee
    #1340
    miert jo nekem ha 3.07 et hasznalok?
  • Laalee
    #1339
    823 9500
  • Efreet
    #1338
    898

    Dikkma: nem elmaradás, csak az új technológiával és az új szürési szoftverrel átellenörzik a régi csomagokat is. a mostani csomag nekem is '99-es, az elözö 2001-es volt. és rakd fel a 3.07-es klienst. a 3-as klienssorozat keményen be lett lassítva az új dolgok miatt... a 31 óra az valami 200-300 körüli proci?
  • Dikkma
    #1337
    Jaj de jó 8 perc alatt leszedett 180 k -t!
  • Dikkma
    #1336
    Hát ez szar. Percenként 3.25 ft és megáll 210k-nál. 5 percet várok, nem tölt. Most meg reconnect és megint nem tölt. hihhiiiiiiii
    HIHIIHIIúéflasdú fsdú.édg
  • Dikkma
    #1335
    1999-es csomagokat szed le, ez valami elmaradás???
  • Dikkma
    #1334
    Na. Fél év kihagyás után most 31 óra alatt végzett a 75. csomaggal. Elsőre nem tudott connectelni sem, de már getting data. De miért ilyen lassú? Igaz 3.03-at használok de akkor sem értem a 31 órát.
  • Laalee
    #1333
    816
  • Efreet
    #1332
    895 meg 1 kicsi
  • mad mind
    #1331
    1172
  • mad mind
    #1330
    1170
    Volt újraindítás, de nem hatotta meg. Szép komótosan befejezte és utána a köv. csomikat rendesen csinálta.
  • Efreet
    #1329
    894
  • Zozo76
    #1328
    Megvagyok az ELSO csomaggal... :)
    De most nem futtatom, mert MEG EGY csomagot kiszamoltatok a UD-vel, akkor meglessz a kemeny 10 csomi+1000 feletti pontszam es igy azt be is fejezem vegleg. :(
    Kar hogy ilyen hulye vege lett... :(
  • Lteebee
    #1327
    100
  • Laalee
    #1326
    nemszokott eleg lenni :D


    812 9335
  • Efreet
    #1325
    ajánlott 1 reboot neki, szokott belassulni a seti ha összezavarodik... bár elsöre lehet, hogy elég neki az exit-restart.
  • mad mind
    #1324
    1166
    Valami gáz van a jobbik gépemmel. 32 órája szórakozik az egyik csomaggal.
  • Efreet
    #1323
    893

    látjátok, kár volt itthagyni a setit ilyen okosságok miatt...
  • Lteebee
    #1322
    A pII/400-am 2-3 vinyóval, cdrom és cdíró on the fly üzemben a régi 200W-os tápommal kb 215VA-t evett.

    Az új házban egy 300W-os táp van, így kb 140VA-t eszik.

    Szvsz a p120-ra még van esély, hogy nem fő meg, de a táppal nem kockáztatnék.
  • Dikkma
    #1321
    Asszem visszatérek setire :o)
    Vhol 70 csomag körül jártam, Tomcat már vert helyzetben van.
  • Efreet
    #1320
    892

    Laalee: de maximum-elven lehet annyival számolni nem? annál csak kevesebb lesz :)
  • Laalee
    #1319
    807

    nekem meg dobta a csomagot valamikor azt üresben kerregett ez a vacak.

    a tap nem annyit fogyaszt mint ami ra van irva! annyi a max terhelhetősége, egy olyan gep nem zabal tobbet 50-60w nal vinyostul cdromostul, taprol leszedni hutést szerintem butasag, vagy a hőleadó bordát cseréld ki 2-3 szor akkorára.
  • mad mind
    #1318
    1165
    Szombaton a cégnél elment az áram. Mostanában valami átok ülhet a gépeimen.
  • Zozo76
    #1317
    AAA, hagyom a francba az egeszet. Csinaltam ma egy "teszt-napot" mielott szetszedtem volna a gepet. Marha lassu. Gondoltam hogy nem egy P4/AMD XP, de egyszeruen nem eri meg. Na meg a fogyasztas. Mintha egesz nap egetnek egy 150 W-os izzot... :(
  • Efreet
    #1316
    ismerösnek egy iP133-a van, azon sima borda figyel csak... nekem a p100amon is csak borda volt... a tippem az, hogy a 120as is nagyobb gond nélkül müködne. a fogyasztás meg... nézd meg mi van a tápra írva, annyi. bár a 120as proci még teljes szabadságon is legalább 40-50 órát elszöszmötöl egy csomaggal (talán többet is), nem biztos, hogy megéri a plusz helyet és kavarást. meg néha rá kell nézni, hogy kész van-e, ha nincs állandó netkapcsolatod... gondold át, megéri-e neked. (ök megköszönik szépen, az biztos)

    891
  • Zozo76
    #1315
    Tudom hogy ez nem a hardware forum, de ide tartozik a SETI miatt:

    Van egy regi gepem, egy P120-as, 32 MB rammal. Arra gondoltam, hogy esetleg felhasznalnam a SETI szamolasahoz (parancssoros kliens), bar lassu mint a tetu, de viszont (majdnem) egesz nap mehetne. A kerdesem az hogy szerintetek, ha a huto es a proci koze rakok friss szilikonzsirt, akkor levehetem-e a procirol az aktiv hutest? Es a tapbol is kiszerelnem a ventilatort. Gyakorlatilag egy teljesen hangtalan gepet raknak ossze. Mondjuk ez nem igaz, mert ugye a vinyonak is lenne hangja. Viszont aze' hogy megse dogoljon be a gep kiszerelnem a hazbol az egeszet, es csak ugy szabadon lenne. Meg arra gondoltam hogy a tapegyseget is szabadon, a burkolatot lebontva hasznalnam (nincs kisgyerek ugyhogy az erintesvedelem most nem olyan fontos). Szerintetek eleg lenne igy a hutes? A vinyo hangjat tudnam ugy csokkenteni, hogy valamifele hungarocell dobozt raknak ra, vagy vaami ilyesmi. Ja es az is erdekelne hogy mennyi lenne igy a gep fogyasztasa (elenyeszo/sok/stb)?

    Ja, most toltottem le a Winshock2-t mert Win95 OSR2 menne a gepen, de a paracssoros kliens nem idul a regi winshock-kal. :(
  • Efreet
    #1314
    nekem az itthoni gép gyakorlatilag soha nincs kikapcsolva, ezért IS megy rajta a seti. meg sok minden egyéb is, ami miatt nem kapcsolom le.
    889
  • Zozo76
    #1313
    Na jo arra lennek kivancsi hogy DIREKT bekapcsolva hadjatok-e a gepet CSAK ez miatt. Esetleg van egy kulon gepetek plusszban amin csak a SETI megy?
  • Efreet
    #1312
    nekem itthon megy a saját masinámon már pár éve.
    888
  • Zozo76
    #1311
    Van kozuletek aki otthon szamoltatja a SETI-t?
  • Efreet
    #1310
    887
    még pár hónap pihi nálad MadMind, és utolérlek :))
  • mad mind
    #1309
    1160 :)
    Valamiért nem számolt semmit tegnap óta.
  • Efreet
    #1308
    886
  • Laalee
    #1307
    796
  • mad mind
    #1306
    1160
    De azért alig egy év alatt a nyakukba értünk.