23418
  • R9
    #4757
    :DDDDDDDDDDDDDDD
  • csum666
    #4756
    0-1 :D no comment 1 ország örül:D
  • Rudee
    #4755
    Fradi topikba az MTKt leszarjuk.
  • R9
    #4754
    meg az MTK
  • Rudee
    #4753
    Vezet a Kaposvár...
  • Rudee
    #4752
    Botis kezdőként tér vissza

    Szűcs-Balog, Lipcsei, Budovinszky, Botis-Rósa, Erős, Tőzsér, Laczkó-Jovánczai, Bartha
  • skristof
    #4751
    Tényleg nagyon 3-esélyes szerintem. Mi (jelen esetben Kaposvár) az utolsó bajnokit a Sopron ellen nagyon meggyőző játékkal nyertük meg, nem tett jót a szünet szerintem, mert végre elkaptuk a fonalat. A kupameccset nem láttam, de az eredmény (4-0) valamint az, hogy fiatalokat cserélt be a Tanár Úr a második félidőben, magabiztos játékra utal. Az idén azonban nagyon kevés meccset játszottunk, elmaradt a Loki elleni bajnokink is, és most ez a 3 hét, óriási idő volt.
    A Fradi viszont nagyon pocsékul kezdte a szezont, valószínüleg jót tett a szünet, helyre lehetett rakni a fejeket.

    Nagyon sajnálom, hogy nem lehetek fennt a meccsen. Mukika nektek jó szurkolást, és bízom benne, hogy elértek valamit a tiltakozással!
  • Rudee
    #4750
    Hát ideje lenne nyerni.
  • Kaplan
    #4749
    Hajrá FRADI!
    Győzzőn a jobbik tényleg, remélem mi leszünk azok :)
  • skristof
    #4748
    szégyen, de nem tudok menni. néhány pesten tanuló drukkerünk kinnt lesz, de másról nem tudok :( sajnos nálunk még nagyon gyerekcipőben jár a dolog

    de bepótoljuk, ígérem! tavasszal pedig a vendégem vagy, ha lejössz :P

    Ma pedig hajrá Kaposvár! Győzzön a jobbik! ;)
  • mukika
    #4747
    tess. ez már helyes. :O)

  • mukika
    #4746
    eljött hát a nagy nap... MINDENT BELE!

    skristof! gondolom nem jöttök mivel nem szóltál.
  • dardevil
    #4745
    Üllői út, szombat, 19.00

    Vass László (FTC, pályaedző): - Ez a mérkőzés is egy a sok közül, nem szabad túlmisztifikálni. Jól feltérképeztük a vendégeket, és mondhatom, hogy ismerjük a Kaposvárt, tudjuk, hogy mi a somogyi csapat erőssége, illetve, hogy mi a gyengéje. Hazai pályán kötelező megszereznünk első őszi győzelmünket. A csapatot ért támadások ellenére is egészséges önbizalommal várjuk a találkozót, és nagyon motiváltak leszünk.

    Prukner László (Kaposvár): - Úgy gondolom, hogy a Fradi eddigi ellenfelei közül nekünk lesz a legnehezebb dolgunk. Nehéz mérkőzésre számítok, hiszen az elmúlt három hétben rendezhették soraikat a fővárosi zöldek. A Ferencváros játékosállományát jónak tartom, így csak akkor lesz keresnivalónk az Üllői úton, ha nem a tabellán jelenleg elfoglalt helyezésükből indulunk ki.

    A várható kezdőcsapatok:

    FTC: Szűcs L. - Balog Z., Lipcsei, Budovinszky, Botis - Erős G., Tőzsér, Rósa D., Borbély - Jovánczai, Bartha

    Kaposvár: Balajcza - Finta, Petrók, Zahorecz, Mező - Andruskó, Máté, Bank, Pintér A. - Oláh, Zsolnai
  • fradista91
    #4744
    A www.famousteams.com -on 11137-en szavaztak a Fradira eddig.
    A 2. helyen állunk.
  • fradista91
    #4743
    Német oldal:
    Fradi.de.vu
  • fradista91
    #4742
    Nagyon jó ötlet!

    MINDENKI A FRADIÉRT!
  • mukika
    #4741
    Összefogás a Fradiért!


    Fradisták, kedves Barátaink!

    Itt az idő, hogy összefogjunk, országnak-világnak megmutassuk összetartásunkat és jelezzük mindenkinek:

    mi, mindannyian aggódunk a Ferencvárosi Torna Clubért és együttesen állunk ki a Club morális és szervezeti megújítása mellett!

    Az erkölcsi, gazdasági válság miatt labdarúgóink nem az FTC történetében megszokott módon szerepelnek, mégis megérdemlik a bíztatást, hiszen az FTC színeit és azt a címert viselik, amelyben immár 106 éve büszkén mutatja három E betű jelszavainkat: Erkölcs, Erő, Egyetértés.

    Itt van, tehát az idő, hogy együtt követeljünk változásokat a Fradiban!

    Ezért hívunk és hívjatok mindenkit a szeptember 17-i, Kaposvár elleni mérkőzésre, ahol fehér zsebkendők lobogtatásával adjuk tudtára az FTC vezetésének: felelősek a Fradi válságáért.
    Tegyék lehetővé a Ferencvárosi Torna Club morális és szervezeti megújítását!

    A fehér zsebkendőkkel tudatosítsuk Furulyás Jánosban, hogy ideje búcsút intenünk egymásnak!


    Hajrá Fradi!

    Szerző: Zig GGG
  • Kaplan
    #4740
    Hát igen..
  • szanics
    #4739
    :DDD
  • mukika
    #4738
    jelenleg a ,,szebb jövőért kell összefogni". de, hogy ez teljesüljön, más vezetőség(sokak szerint más edző is) kell.

    valamit, valamiért.
  • mukika
    #4737
    :DDDDd!!!!

    mostmár lesül a bőr a képemről bazz. :D!
  • szanics
    #4736
    Az a baj, hogy a Fradisták mindig csak valami/valaki ELLEN tudnak összefogni, nem valamiÉRT!
  • szanics
    #4735
    jah, a klub ugyanolyan, mint az utáNa :PP
  • mukika
    #4734
    egy a lényeg!

    Aki Fradista (és megteheti) jöjjön el Szombaton!!!! Mutassuk meg hogy igenis össze tudunk fogni ha kell.
  • mukika
    #4733
    ok. igaz. nehéz szó! :D

    amúgy meg utánna rájöttem, hogy a szótő az 1 b, salz 1b-vel helyes(de 2 b-vel ejtem)... de a képet akkor sem én csináltam.
  • Kaplan
    #4732
    Legalább a Club többi ága tarol mindenhol :)
  • Rudee
    #4731
    Ferencváros-Rojik 8-1 (öregfiúk)
  • Rudee
    #4730
    A klub hajlandó lemondani a pályahasználati jogról komoly ellentételezés fejében
  • McFrost
    #4729
    mint a Ferencvárosi Torna Clubb....
  • szanics
    #4728
    Sajna nem...
  • mukika
    #4727
    nem én gyártottam. :Cc

    szerk: lehet hogy én is szarul tudok magyarul, de szerintem is 2b-vel van.
  • szanics
    #4726
    Csács! Légyszi javítsd ki a KLUBUNKAT egy b-re. Köcc.
  • mukika
    #4725
  • skristof
    #4724

    nekik legalább megy a szekér...
  • Rudee
    #4723
    A csajok 11-0ra vertáék a miskolciakat.
  • Kaplan
    #4722
    Szép volt fiúk!
    De az az 1 eléggé bepiszkította a dolgot :P 5-0 mennyivel jobban nézett volna ki? :)
  • Rudee
    #4721
    Béress góljával 5-1 a vége.
  • Rudee
    #4720
    Szünetben bejött Botis is
  • Rudee
    #4719
    Rósáéval meg már 4-1.
  • Rudee
    #4718
    Laczkó góljával 3-1.