23418
  • Rudee
    #4837
    Ez nem új hír, december 31-ig szól a kölcsöszerződése.
  • skristof
    #4836
    dede
    brazilban kölcsönben
  • Kaplan
    #4835
    Miért most hol van? :D
    Annyira nem tudom, nem vhol külföldön?
  • dardevil
    #4834
    Leandro: januártól Fradi!
  • Kaplan
    #4833
    Hát nagyon szomorú meddig jutott a FTC :(
    Remélem talpra álnak.
  • Rudee
    #4832
    Az FTC közleménye az elmúlt napok történéseivel kapcsolatban
  • Grenzjager
    #4831
    ezzel csak az a baj, hogy a "vevő" lebontaná régit (helyére pláza) és újat húzna fel... szinte mindegy hogy ki a befektető
  • miccoli002
    #4830
    Nemhiszem hogy a kormányt kéne hibáztatani azé mert a süllyedő hajóra nem száll fel.
    Nem azé mintha őket meg védeni kéne őket.
  • McFrost
    #4829
    jól nézne ki!
  • fradista91
    #4828
    ..................................................................................................
    ..XXXXXX.......XXXXXX..........XXXXXX.........XXXXXX........XX..
    ..XXXXXX.......XX......XX.......XX.........XX......XX.......XX......XX..
    ..XX................XX......XX.......XX.........XX......XX.......XX......XX..
    ..XXXX...........XX....XX.........XXXXXXXX......XX.......XX......XX..
    ..XXXX...........XX.....XX........XX.........XX......XX.......XX......XX..
    ..XX................XX.......XX......XX.........XX......XX.......XX......XX..
    ..XX................XX.........XX....XX.........XX......XXXXXX........XX..
    ..................................................................................................
  • fradista91
    #4827
    Én is aggódok.

    FURULYÁS

    HAJRÁ FRADI!
  • fradista91
    #4826
    Ez is csak álom marad.
  • fradista91
    #4825
    ROHAJD MEG FURULYÁS OTT AHOL VAGY!
    A kormány nem támogat,
    a furulyás LCS-re fogja... stb

    Igaz hogy a győzelem után kell fizetni?
    (megvan miért nem nyerünk!)
  • zambrotta
    #4824
    ez mind szép és jó

    de én a Fradiért aggódom

    a magyar foci helyzete összetetebb, mint a Csapatunké
  • Láma!
    #4823
    tüntetni akarsz?
    a lehetöség adott, bár itt a magyer fociért tüntetsz.

    Felhívás: ELÉG VOLT!
    2005. október 5-én ismét sorsdöntő mérkőzés elé néz a magyar futball. Ezt a mérkőzést most azonban nem a pályán, hanem a zöld asztal mellett fogják játszani. Ezen a napon dönt az MLSZ közgyűlése arról, hogy meghosszabbítják-e Lothar Matthaus decemberben lejáró szerződését, vagy pedig a több évtizede jól bevált gyakorlat szerint ismét kapitányt váltanak egy sorozat végén.
    A hetek óta zajló nyilatkozatháborúból nyilvánvalóan kiderült, hogy Lothar Matthaus jelenléte érdekeket sért, és ennek megfelelően azok az emberek, akik a magyar futball nyomora ellenére évtizedek óta remek körülmények között élnek, mindent megtesznek azért, hogy a másfél éve elindult minimális, ám kézzelfogható fejlődést megfojtsák.
    Októberben a lényegi kérdés nem arról fog szólni, hogy Lothar Matthaus menjen, vagy maradjon, hanem arról, hogy konzerváljuk-e azt a szenvedést, amit sok kínkeserves éven át kaptunk a belterjes magyar szakmától.
    Eljött az az idő, amikor nekünk, szurkolóknak is ki kell nyilvánítanunk nemtetszésünket, és ezt ott, azon a helyen és időben kell megtennünk, amikor az érintettek meghallják.
    Kérek minden olyan szurkolót, szurkolói csoportokat, mindenkit, akinek álma, hogy nemzeti csapatunkat világversenyen láthassuk, hogy az MLSZ közgyűlés idején jelenlétével tiltakozzon (csendben, vagy hangosan) a jelenlegi futballvezetés ellen a labdarúgó szövetség székháza előtt.
    2005. október 5-én az év legfontosabb „mérkőzését” fogják játszani. Most először (és remélhetőleg utoljára) a stadionon kívül kell megmutatnunk, hogy Magyarországon szükség van egy jó válogatottra, és nem engedjük, hogy ismét szétoszlassák az álmainkat!
    HAJRÁ MAGYAROK!
    (visszajelzéseket, ötleteket, infókat a [email protected] címre küldhettek)
  • zambrotta
    #4822
    furulyas tartozásait ne fizessék ki, miért tennék
    ez a kormány úgy szarik a sportra ahogy van

    már nagyon várom, hogy vmi történjen

    valamilyen szervezett, legális tüntetés kellenne szerintem, ahová mindenkinek ell kellene jönnie, h féljenek minket
  • Ramore
    #4821
    szerintem a puskás stadionnak is jót tett volna, ha a volt bs tüze átterjedt volna rá, mert akkor már lenne egy ultramodern stadionunk is. nevetséges, hogy azon gondolkoznak lebontsák-e azt az elavult romhalmazt, vagy ráépítsenek.

    nem örülök, hogy nem építenek új stadiont a Fradinak, de annak igen, hogy furulya banki tartozásait nem fizeti ki az állam.
  • Kaplan
    #4820
    Hát ez nagyon szép lenne, ehelyett mit csinálnak? Mindenféle hasonlatokat mond Kuncze geci meg a többiek ... ahelyett, h az országot modernitanák... no comment
  • Láma!
    #4819
    gecijol nézne ki
  • Rudee
    #4818
    Pedig nem lenne csúnya. Igaz egy EB vagy VB rendezésről is csak álmodozni lehet, akkor ilyen stadionok se kellenek az országnak...

  • Láma!
    #4817
    A kormány döntése értelmében az állam nem támogatja,hogy az FTC-létesítmény helyén új stadion épüljön, a klubot pedig nem kártéríti.
  • Ramore
    #4816
    most szurkolnunk kellene, hogy az állam fizesse ki furulya banki tartozásait?
  • Kaplan
    #4815
    :DDDDDDDDD

    Ajajjajjjj. :)
  • gabber_saviola
    #4814
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

    aztamindenit
  • zaki
    #4813
    :DDDDDDD
  • djemba-djemba
    #4812
    furulyás, hogy a világ legnagyobb niggerét furulyáznád
  • djemba-djemba
    #4811
    Ezt a köcsög-buzeránst beleszántanám a saját TSZ-es MTZ-jével a kibaszott földbe...
  • Rudee
    #4810
    Sopronból elzavarták Lazicot és Zomborit, szerintem valamelyiküket (ha nem mindkettőt) le fogja igazolni Furulyás.
  • Csesza
    #4809
    mekkora csicska az a furulyás geciiii, valakinek már jól szétkéne verni a fejét mer nemfog nyugodni...
  • skristof
    #4808
    az ftc.hu-n már a webcamerát is elfordították a Tábor felől

    ami itt megy az már nem is nevetséges, hanem siralmas
  • Kaplan
    #4807
    Hát ez elég sok rossz tulajdonság, s elég komolyak :d
  • Laffite
    #4806
    Szerintem alapjában nem rossz ember ez a Furulyás, mindössze annyi hibája van, hogy kifolyik a kezéből a pénz a hűbéresei felé, nem ért ahhoz amit csinál, nincs önkritikája, és rendkívül buta.
  • Kaplan
    #4805
    Na bazd+ tudod mit!! Felhívom Csabit adjon sok pénzt viszek még 300 embert s ha akarja még az űrbe is kilőjük Furit :D
    Ennyire szánalmas embert mint ez a Furulyás.
  • gabber_saviola
    #4804
    jesszus :(
  • Takezó
    #4803
    a vita - nagyon komoly Furulya :o
  • Kaplan
    #4802
  • Breki33
    #4801
    hetnek......
  • Breki33
    #4800
    Hihetetlen és nevetséges.

    "Nem az ütés, a járda ölhette meg Simont"
    klikk

    MIt érezhet a barátnője, rokonai.
  • Kaplan
    #4799
    LOL :))))
  • Láma!
    #4798
    meg ikeába drága a butor, szal meg kel nyerni szponzornak..:D