23418
  • Csesza
    #13227
    nah ez rohadt nagy szánalom :SSSS

    ilyen kerettel, ennyi pénzből, Bőcs ellen, menjenek már a p*csába
  • galmat
    #13226
    Hát ezen csak röhögni tudok. Ejj de sokszor hoznak ezek a fiúk szégyent erre a legnagyobb múlttal rendelkező magyar klub hírnevére... Szégyen.Ennyi.
  • bubu13
    #13225
    Maradt a 2:1
  • GTheo
    #13224
    Félidő 2-0 a Bőcsnek, jelenleg 2-1re vezetnek... Még 13 perc van vissza.... :\
  • Oncsi
    #13223
    Vasárnap éjjel,Siófok sétány,Bacardi szórakozóhely:D
    olyan 2 óra fele....megjelenik egy szürke öltönyös zakós,enyhén spicces emberke....és táncol egy 14 - 15év körüli kislánnyal:D:D
    Majd 15-20percre rá sietve távozik,amikor 10en elkezdik körülötte,hogy Megvásáolt első osztály ...f*szszopó újpest !!!!:D:D:D

    ő volt Mészöly Géza:D:D:D:D:D
  • Csesza
    #13222
    bár ha az MLSZ belekavar :S
  • Csesza
    #13221
    elég nagy a valószínűsége, hogy a magyar kupa meccs, a Leányfalu ellen az Üllői - úton lesz, mert mind2 fél ezt szeretné

    most adják majd be a kérvényt a helyszínmódosításra
  • Mor3llo
    #13220
  • Grenzjager
    #13219
    Peking2008: Fodor Zoltán (FTC), bírkózás 84kg, ezüstérmes
  • Csesza
    #13218
    majd hozzászokik ha minden meccsen így játszanak :)

    [optimista]
  • Grenzjager
    #13217
    Abdi ugrál:))
  • Grenzjager
    #13216
    közben előkerült a második félidő is
    Fradi-Tököl II.rész (1899.hu)
  • Martins15
    #13215
    ŐŐ sztem nem Leányfalun lesz a meccs.Szerintem elviszik máshova.Pl Vácra
  • Grenzjager
    #13214
    asszem ott van strand is :))) lesz csobbbbbbbbbbbbbbbb
  • Csesza
    #13213
    jól gondoltam
  • Csesza
    #13212
    Magyar Kupa:

    augusztus 20-án 16.30

    Leányfalu - Ferencváros

    (legalábbis gondolom, hogy idegenben játszunk)
  • Csesza
    #13211
    iszonyat nagy :)
  • Csesza
    #13210
    :DDDdsdddd
  • Grenzjager
    #13209
    1899.hu videó a Tököl elleni meccsről
  • Gunnersboy
    #13208
    egyáltalán nemtudom minek hozták ide, Haliban sem mutatott semmi olyat ami alapján aztmondtam volna hogy na, ő kell a Fradiba...........
    de látom a modora semmit nem változott..
  • Kaplan
    #13207
    Hajrá Fradi!
  • Kaplan
    #13206
    Hát de vágod, Pölöskei, laza stílus, félhosszú melírozott haj, fasszopó :D
  • Csesza
    #13205
    nem értem, mondjuk hogy a kis Pölö mit flegmázik, lehet, hogy köze sem lesz a csapathoz
  • Kaplan
    #13204
    Egyszer elviselhető volt a VIP de kint azért a hangulat sokkal jobb, főleg, hogy nem kell hallgatnod, ahogy a niggerek egymást szopatják, pölöskei flegmázik és a tököl elnökének a gyereke épp megfulladni készül valamilyen betegségben.:D
  • Martins15
    #13203
    Nah jah nekem is csak a "csöves" 12-es szektor jutott
  • Larvin
    #13202
    Meg kell hagyni jó meccs volt.
    Írigylem a Fradit, mert ilyen sok szurkolója van. A kapus szerintem kakukktojás, és egy belső védő is kellene majd jövőre, de egész meggyőző. Remélem kitart a lendület, és sok jó meccset fogunk még látni a Ferencvárostól idén.
  • gabber_saviola
    #13201
    mennyi csókos g3tszi jár ide, hát d3szarok :Ddddd
  • gee23
    #13200
    köszönöm! Erre gondoltam !
  • Csesza
    #13199
    :DDDDDDDDDDDDdsadasdasda
  • Grenzjager
    #13198
    íme még egy K-L szektor album
  • Grenzjager
    #13197
    K-L Szektor: Ferencváros az életünk

    01.Mi akkor is...
    02.Mert ti vagytok!
    03.Lőnötök kell egy gólt!
    04.Mama
    05.Mi mindenhol ott vagyunk
    06.Végre itt a hétvége
    07.Mint a zúgó
    08.Két szó
    09.Ének száll
    10.Ferenváros az életünk
    11.Éreztétek-e már?
    12.Kedvesem
    13.Zöld-fehér
    14.Görögtűz
    15.Mi mindenhol ott vagyunk
    16.Mi akkor is...(csapat)

    letöltés
  • Kaplan
    #13196
    Állunk a sorban haverral jegyért, egyszercsak odajön egy olyan 20-23 körüli srác, hogy nem kell-e nekünk két tiszteletjegy és mutogatott nekünk egy nyomtatvány Berki aláírásával. Elolvastam, a dagálystrand csocsóbajnokságán nyerték egy fő + egy kísérőre szólt. Na mondom pazar 1500ból van két jegyünk vagy átcsesztek minket. Megyünk a kapuhoz beengednek, az egyik rendező csávó elviszi a papírt megkérdezi mi is a helyzet. Addig vettem egy comebackes pólót és kitöltöttem a kérdőívet. Jön vissza a srác, mondja menjünk a székházba vegyük fel a jegyünket. Na akkor már sántított a dolog, és itt jött a lehető legkellemesebb meglepetés. VIP jegyet kaptunk kérem szépen, és megadták az irányt is nekünk vele együtt. Legfelső emelet, ezekben a percekben már tudtam hova tartok, és oda is értem. VIP terem, kedves pincér gyerek, Pölöskei, és jónéhány fekete FTC játékos.(Na meg a gecijó hostess csajok) Megmondom őszíntén álmomban sem gondoltam, hogy egyszer oda kerülök. Ott volt még a tököl elnöke a családjával, Pölöskei néha igen igen primitív módon kritizálta a saját csapattársait de ez legyen az ő baja.
  • GTheo
    #13195
    Én is voltam már vipben, amikor apáék vezették a meccset :)
  • gee23
    #13194
    amugy meg sztm, ez nem a Downing volt , hanem NDJODO Parókában :))) amugy meg jo az a Bajnokok leszünk feldolgozás.. azt honnan lehetne letölteni valaki tudja? köxy Hajrá Fradi
  • gabber_saviola
    #13193
    te mit kerestél a vipben?
  • Csesza
    #13192
    :D
  • Csesza
    #13191
    ehhh

    Egy kellemetlen "közjáték" a kezdés előtt: az FTC zRt. 12 000 darab ComeBack pólót rendelt a meccsre, és ez annak ellenére idő előtt elfogyott, hogy a stadionban mintegy hétezren vannak, hiszen voltak, akik többet vettek a pólókból a kérések ellenére. Ők sajnos ferencvárosi szurkolótársaikkal szúrtak ki, akik alighanem emiatt keserű szájízzel távoznak a meccsről. Remélhetőleg az eredmény valamelyeset kárpótolta őket...
  • Grenzjager
    #13190
    nos háza értem :)))
    volt egy kis túlóra, alko hol?
    végre volt szurkolás, persze csak módjával, a végén is csititani kellett a népet, hogy mégis csak a Tökölt vertük meg s nem a Barcelonát, de még csak nem is a Vasast vagy a Kazinbarcelonát, de jó volt, hogy újra volt szurkolás.

    A néger srác az "edgar david" egyszerűen nulla volt, támadásnál visszapasszol stb. Tönn is lehetett volna, mert a Tököl bizony az NBII egyik biztos kiesője.

    Lipcsei pedig ismét és ismét szenzációs volt.
  • GTheo
    #13189
    TVben néztem a meccset, de nagyon jó volt nézni, hogy végre jól játszik és nyer a Fradi :)
    Szegény Downingot sajnáltam, nagyon nem ment neki, de azért bekotort egyet... :D
    Bartha játéka nekem nagyon tetszett :)
  • Oncsi
    #13188
    Hangulat fantasztikus..... Végre játszott a csaoat ,volt elképzelés,és erönlétileg is rendben voltunk:D
    Raszta predátor az örületbe kergetett,de csak összehozott egy gólt:D:D
    B középbe iszonyat volt hangulat..meg az egész pályán is..még hazafelé is zengtek az indulók.... városba hazafele dudaszók,sálak !!!
    Valamai elkezdődött !!!!!! Bőcsön találkozunk:D iósgyőri péályán elsz !! ismét fantasuztikus hangulattal !! Mindenki oda !!!