23418
  • Grenzjager
    #22735
    Télen 700e eurót kínált a Genk, Radónak nem tetszett Belgium, most a nyugat.hu szerint 450e eurónál tartunk és 600e eurót "kérnének".
    Ha a brazilokkal vagy olaszokkal megegyeznek a szombathelyiek akkor talán jön.
    És nem sérülés miatt nem játszott a Haladásban, a zsarolás beindult A csatár menni akar, és úgy véli, neki már nem érdeke pályára lépni a szombathelyi csapatban.
  • Solt
    #22734
    Egy inkorrekt moderátor miatt... :(
  • banok
    #22733
    Miért van ennyi piros felkiáltójeled?
  • Solt
    #22732
    Állítólag mi tettünk ajánlatot a Radóért...

    Én örülnék, ha jönne! :)
  • Zenszkij
    #22731
    De azon se csodálkoznék, ha te lennél barnuska eredeti regje. Hiába, előbb utóbb kibújik a szög a zsákból :).
  • Zenszkij
    #22730
    Szarxis, inkább a palotádban osszad az észt, ne itt. te újpetsbérenc csicska. Hova süllyed ez a fórum, elkeserítő, hogy minden jöttment rovar idehányhatja agya selejt termékeit. Javasoltam már neked a kötelet, élj vele. :D
    Utoljára szerkesztette: Zenszkij, 2014.08.14. 12:20:54
  • limperatore
    #22729
    sérti szegény becsületes cigányok jogait :(
  • Láma!
    #22728
    a cigányozást szándékosan nem írtam. cigányozás amúgy soha nincs csak úgy magától... általában akkor cigányoznak ha az ellenfél játékosai alattomosan csuszkálnak rá mieinkre büntetlenül...
    és amugy kinek fáj a cigányozás? pláne amikor tényleg alattomosan, sunyin, amolyan cigánymódra szabálytalankodik az ellenfél?
  • ReszegKoldus
    #22727
    Milyen képeket raktam ki ma?
    Mellesleg ha kijárnék, akkor kellene, hogy legyen szurkolói kártyám, de ha már kiváltottam volna, akkor mit elleneznék rajta?

    Vagy másképp fogalmazva, fizessek azért, hogy bemehessek tüntetni az ellen, amiért fizettem?
    Utoljára szerkesztette: ReszegKoldus, 2014.08.13. 18:07:02
  • sempronius18
    #22726
    Mert folyamatosan ágálsz itt a szurkolói kártya ellen meg rakod ki az ilyen képeket amiket ma is kiraktál, pedig pont annyi közöd van hozzá ha sohasem jársz ki, mint a Sahtor Szlogirszk ügyeihez na csöcs.
  • ReszegKoldus
    #22725
    Mikor mondtam én hogy közöm van az ultra mozgalomhoz? :D

    Amúgy nem mintha rád tartozna, de tény hogy nem voltam meccsen már sok sok éve, utoljára még nb2-es meccsen voltam, de én ezt nem is titkoltam eddig sem.
  • sempronius18
    #22724
    Eddigi is bármikor rákérdeztem hogy voltál-e kint meccsen sohasem voltál kint hanem itt osztottad az észt. Pofázol itt az ultrák jogairól meg szabadságáról, mintha neked ahhoz bármi közöd lenne, pedig nincs mert soha nem jártál ki meccsre és nem is fogsz, mert egy szájhős kis nyomi vagy az összes jel szerint, ám egy biztos kurvára semmi közöd nincs az ultra mozgalomhoz, ha annyira lenne akkor a BKV pályára kimehettél volna, mert ahhoz kurvára nem kellet kártya.

    Kurvára szánalmas amit csinálsz......

    OFF vége.
  • ReszegKoldus
    #22723
    Bár eleve nem is értem a kérdést már korábban mondtam, hogy nincs kártyán és nem is tervezem kiváltani...
  • sempronius18
    #22722
    Gondoltam köszönöm te kis fotelhuligán.
  • ReszegKoldus
    #22721
    Ennek amit írsz van értelme is, vagy csak üres gágogás? Nem tudom mi köze egy trollfocis képnek ahhoz, hogy én hol vagyok ott vagy hol nem, de nem voltam ott egyiken sem.
  • sempronius18
    #22720
    Ott voltál bármelyik rendezvényen is vagy csak megint szokás szerint a gép előtt ülve szopod a nagy fiúk faszát?
  • Takezó
    #22719
    már hogy a fenébe férhetne bele a - hangsúlyozom - kulturált hangulatba a cigányozás? minden, csak nem kulturált: ) azt értem, hogy szerinted ez belefér, meg senkinek nem esik baja ettől (szerintem amúgy de), de azt nem mondhatod, hogy ez kulturált
  • Láma!
    #22718
    a kulturált hangulatba simán belefér a szívtől az égig, a ki nem ugrál, a 30an vagytok, és az ehhez hasonló nem kurvaanyázós rigmusok is, a buzdító dalok mellé. ezekben nincs semmi különös, mindig is voltak, mindenhol a világon vannak, és lesznek is. zrikálás, akinek nem tetszik, nézzen teniszt vagy golfot, ott kuss van.
  • Takezó
    #22717
    : ) mindenesetre nekem megfelel a kulturált hangulat, nem kell a "szívtől az égig" meg a cigányozás: )
  • banok
    #22716
    Az én capture-met használták fel és az nem HD minőségű streamről készült :(
  • ReszegKoldus
    #22715
    A modern fociban van egy rakás birka, akik a Fradi indulót se ismerik, de legalább az újpest szidása és a nyomorult politikusok kifütyülése megy :)
  • Takezó
    #22714
    A modern fociban nincs HD kamera? :(
  • ReszegKoldus
    #22713
  • karajjj
    #22712
    hátöö, európa szinte mindegyik nagy stadionjában fapados a vendégöltöző, ez így szokás, nem értem, hogy miért kell kiakadni ezen
  • Pares
    #22711
    Jobban fújolnak mint szurkolnak... :D
  • Zenszkij
    #22710
    Gera beverte, szép volt :).
  • Pares
    #22709
    Amíg Torres pályán van, addig a Fradi emberelőnyben játszik (mondom ezt Chelsea szurkolóként) :D
    Utoljára szerkesztette: Pares, 2014.08.10. 21:00:03
  • banok
    #22708
  • ReszegKoldus
    #22707
    na mindjárt jön orbán remélem azt is kifütyülik
    adhattak volna nekem is ingyen jegyet, úgy látom van még hely szerencsére
    kártya és szkennelés nélkül vállaltam volna a szurkolást :D
  • Takezó
    #22706
    Na, megy az OV-seggnyalás meg a Fidesz-dicséret a megnyitón is. Végül is jönnek az önkormányzati választások: )
  • Pares
    #22705
    Kubatov kapja a fújolást rendesen :D
  • SzocsA
    #22704
    A meccs előtti utolsó héten ingyen osztogatták a jegyeket.
  • Narxis
    #22703
    Szerintem a szurkolás és a szándékosan kulturálatlan vendég öltöző között óriási különbség van. Aki ezt nem érzi az nem tudja mi a fair play.
  • Mor3llo
    #22702
    Kb akkor be lehetne tiltani a szurkolást a stadionokban, mert az is egyfajta mentális hadviselés. Ugyanmár...
  • Takezó
    #22701
    A legmagyarabb szó csak abból jön, hogy a szerző azonosítja a kicsinyességgel a magyarságot. Ez valóban hülyeség, mások is lehetnek kicsinyesek.
    Hogy mi az öltözős dologgal a baj? Most meg kellene magyarázni, hogy ez miért mond ellent a fair play szellemének?
  • Mor3llo
    #22700
    "A 16 méter szárnyfesztávolságú óriási acél sast, a ferencvárosi megszállási emlékművet..."

    Én eddig olvastam el, képtelen vagyok az ilyen undorító index-stílusban írt cikket elolvasni. Konkrétan mi van a cikkben?
    Gondolom az angol link alapján az, hogy mentálisan gyengítsék az ellenfelet már a környezettel is (öltöző stb). Mi ebben a baj? És hogy jön ide az a szó, hogy "legmagyarabb"?
  • Takezó
    #22699
    függetlenül attól, hogy nyugaton mi van, ez primitív dolog
  • ReszegKoldus
    #22698
    zsindex

    mekkora barom írta ezt a cikket :D

    persze, nyugaton nincs ilyesmi...
  • ReszegKoldus
    #22697
    Tessék, itt az van új Fradi-stadion megnyitójának a forgatókönyve!
    Már a Puskás megnyitó óta előre tartottam tőle milyen marhaságot sikerül összehozni, hát ezt sikerült... :D
  • a.carkey
    #22696