64
emulátorok/mame32
  • d34thcore
    #64
    Hali. Már régóta nyomom Mame32-n. Viszont csak mostanában kezdtem el foglalkozni a netplay funkcióval. A blogomon találtok leírást róla. Jó volna magyarokkal is játszani...
  • Carloska
    #63
    fatal fury 3 al kenem most :D
  • Carloska
    #62
    de régi topik baszki én meg most is tolom vele :D
  • LackoMester
    #61
    ja tudom biztos kevés neki a 4GB memoria...
  • LackoMester
    #60
    wazz szaggat a 8800GTS 640MB karim bizonyos játékoknál,elég baszki kiv8gom az ablakon...
  • DeaTHRaTTLe
    #59
    No de milyen "szar szöveget" ir ki? :)
  • buda21
    #58
    hello valaki léci segitsen letöltöttem a mame emulátort de már vagy 50 féle verzioját de egyik se akarja elinditani mindegyik kiir valami szar szöveget léci mondjatok már egyet ami müködik meg hogy hogyis kell kezelni e-mail:[email protected]
  • :)
    #57
    mame viszi má a mortál kombat 4-t ?
  • Kandurex
    #56
    Egyébként lehet benézek, pár név amit itthon őrzök:

    Cadillac and dinosaur
    Final Fight
    Killer instinct I - II (full játéktermi konverzió eggyenként 150 megások)
    Haunted Castle
    Street Fighter
    Vendetta
    Terminator 2
    Golden axe
    Dungeon & Dragons Shadow of mystara
    Asterix
    Cabal
    Crude Baster

    ....és még más mennyei finomságok a 90 - 98' évek játékterem mániásainak
  • Kandurex
    #55
    emulátoros konzolos

    ez két külön szó is lehet
  • Sephi
    #54
    PS2:::XBOX:::GAMECUBE

    Foleg erre lennek en naon kivancsi :DDD
  • Microcosmos
    #53
    Most indult emulátoros konzolos magyar Dc++ hub: microcosmos.no-ip.org
    ..:::MICROCOSMOS CONSOLE EMULATOR WORLD:::..
    .::EMULATOR:::MAME:::PSX:::PS2:::XBOX:::GAMECUBE:::DREAMCAST:::SATURN:::N64:::SNES:::SMD:::GBA::.
  • Microcosmos
    #52
    Van az oldalon magyar nyelvü mame! Meg egy csomó magyar nyelv emulátor! És leirások mindenhez!
  • Microcosmos
    #51
    Vagy látogasd meg ezt a magyar emulátor oldalt! http://www.nidocom.hu/~emudelirium/forum/
  • KillYou
    #50
    A zipeket a mame32 Roms könyvtárába másold (ne csomagold ki).
    Ha neogeo játékokat futatsz akkor igen kell még egy olyan hogy neogeo.zip azt is oda kell másolnod. Jó szorakozást.
  • Tombi
    #49
    sziasztok, pls vki irja le hogy lehet ezt az emut használni mert nem látom át..szedtem le hozzá játékot ami zip-ben van és sok pici file...meg halottam hogy vmelyikhez neo-geo kell (ami nemtom mi)
    szal vmi használati utasitást mondjatok röviden..biztos csak én nem értem :(
  • sirdond
    #48
    okés, csak nem bírom elindítani. mit kell csinálni amikor azt írja hogy insert coin??? bocs de most használok először ilyet.
  • Aramir
    #47
    http://www.romnation.net/srv/download/rom/28149/nes/Battle-City-VS.html
  • sirdond
    #46
    jaja, erre ám. kiskoromban rengeteg játszottam ezzel a gammával.
    lelehet tölteni valahonnan?
  • Aramir
    #45
    Erre gondolsz?
    http://redirect.sunnyho.com:8080/game/nes/tank/p01.htm
  • sirdond
    #44
    ááá, nem akarok venni, isten ments. csak volt egy régi tankos játék és azt akartam letölteni, csak nem tudtam hogy mlyen emulátor kell hozzá.
    köszi a segítségket.
  • Anubys
    #43
    A neve mindnek más (Ez itt pölö Neofami névre hallgat, a dobozon láthatod is a sárga cartridge képét a bal alsó sarokban).
    A játékok pedig síma NES játékok, annyi különbséggel, hogy egy kártyára rányomnak kb. 20-at, 20 féle verzióban (pl. Super Mario 5 - itt Mariónak lila ruhája van, és az összes zöld színt lecserélik kékre, Contra 9 - több életed van, etc), valamint van pár kalóz játék, pl a Mortal sorozat első három részét átírták, van rá Tekken 2 is, ezek ugyebár hivatalosan nem jelentek meg NES-re...
  • Inquisitor
    #42
    Kb. 1000 néven és alakban kapható, ami azért gáz, mert 8 bites Nintendo klón, és néha 16 bites Sega vagy Nintendo alakú dobozban van, és újabban PSX alakban is kapható.
    Általában be szoktak dögleni néhány hét vagy hónap használat után. Tekintve egy használt régi Nintendo/Sega konzol árát, nem szabad rákölteni egy fillért se ilyenre!
  • KillYou
    #41
    Nekem sincs rá biztos ötletem de arra nem írnak új játékokat gyakorlatilag egy NES nek felel meg. Vagy nem jól tudom?
  • sirdond
    #40
    lehet hoy egy picit hülyeséget kérdezekde lécci segítsetek.
    mi a neve annak a konzolnak amelyiknek sárga kazettái vannak és általában piacokon szokták árulni? van hozzá emulátor és játék?
  • Aramir
    #39
    Warlords a király, akár négyen is :)
  • Microcosmos
    #38
    Sunsit riders 4-en nagyon király!
  • :)
    #37
    van 1 csomó gémsz ami olyasmi mint a golden axe:) na az ilyesmi játékokkal nyomulhatunk akár 4-n is:) vagy 3-man:D
  • :)
    #36
    jajaja engem se győzött meg az online cuccos.. de mi egymásközött nyomulhatnánk! összekéne verődni 3-4-n aztán nyomni vmi yó kis gamét!:)
  • unknown nick
    #35
    Én próbáltam winkawaks-al, de nem volt meggyőző. Eléggé laggolt.
  • Microcosmos
    #34
    Kailera szerveren senki nem nyomja online-ba?
  • unknown nick
    #33
    ezeknek a játékok = ezek a játékok
  • unknown nick
    #32
    Én is jó ideje játszok mame-vel, de egyszer elszállt az összes romom, ezért egy kicsit szüneteltettem. Periodikusan azonban általában belém csap a játék kedv. Gamepad-el nyomulok, de közben rájöttem, hogy ezek a játékok nem arra vannak kitalálva. Gamepaddal csak 1-1 ujjal lehet irányítani. Ezeknek a játékok pedig a 1-2(bal kéz: marok - jobb kéz: használt ujjak), 1-3, 1-4 vannak tervezve. Vagyis jobb kézzel sokszor kell egy időben 2 gombot lenyomni, ami gamepadnál szerintem a maximált egy ujjal. Makrózni nem szeretek, mert pont a mortal jellegű játékok élvezetét veszik el. Azt a skillt, hogy az adott időben meg tudom csinálni a megfelelő, esetleg összetettebb mozdulatsort.
  • :)
    #31
    killer instiket is nyomom néha:) meg van tower of doom ami nagy királyság:) ezeket régen játéktrmekben is gyürtem:)
    A mame meg teljesen ugyanazt adja a gépre mint amik a játéktermekben volt
  • :)
    #30
    én a mortálokat eléggé szerettem:) néha azzal gyűrök még:) meg shinobit szerettem,shadow dancert,golden axe... ezeket néha nyomázom a mai napig is... Fent van a gépemen ez a mame már 5 éve:)
  • KillYou
    #29
    Mivel?
  • :)
    #28
    Én elég yókat nyomulok még mostanában is... :)
  • KillYou
    #27
    Inkább arról beszélnétek milyen jókat nyomultatok hétvégén a MAME val.
  • :)
    #26
    hát nekem a mortal 4 még ezzel se megy 92-sel:(
    megy a teszt és a chipeknél azt irja hogy zeus chip error:(
    má a tököm kivan vele hogy kiadnak úgy romokat hogy nem tökéletes:(
  • Major
    #25
    Jó csúnya a topik emulatorok/mame32...nah mindegy, majd nyitunk egy másikat :) amúgy innen lehet leszedni a legújabb wines verziót: http://www.classicgaming.com/mame32qa/ , másrészt nekem csak 1 gondom van vele. Nincsenek az újabb (3D) játékok megfelelően bekonfigolva, és azért elég erős gép kell, a szaggatás nélküli futtatáshoz! Legalább 2500 Mhz-es proci és 512 ram vagy nagyobb szükséges...