33675


  • M.A.D.
    #9460
    Ja, amúgy érdekes, hogy a Moment of Silence ment vasárnap este úgy 2 órát az új karival. Minden max.-on. Még azon is szembetűnő volt a változás.
  • M.A.D.
    #9459
    Persze! Egyből kér két kiló 7800-ast. :)))
  • M.A.D.
    #9458
    1.Mivel az új játékok szívesen használják a vertex és pixel shadereket, így még szerencse, hogy nem dobtam ki az ati sapphire 9100-asomat. Ezért nem megy pl. Gef4MX-en sok mostani game. :(((
    2. A három közül egyedül a 4 CD-s (jó tudom?) Salammbo nem volt meg. Igen, jónak néz ki.
  • Axon
    #9457
    Az új Nvidia 7800-as kártyákról elég jókat hallottam. Na és az sem utolsó, hogy rögtön kettőt is vehetsz belőlük, mivel össze lehet kötni őket :-)
  • Atomreaktor
    #9456
    Nálam a Geforce4 Mx-el van baja:( Nem egy játékot ki kellett már hagynom e miatt, lassan érik a csere...
  • IMYke2.0.0.0
    #9455
    Az én gépemen fut a Boiling Point.
    Gép:
    AMD 1700+ (1466 MHz), 2*256 MB DDR (266 MHz), ATI [BBA] Radeon 9500 Pro (128 MB, 275/270 MHz), WinXP Eng SP1, DirectX 9.0c
    Így: felbontás - 1024*768/32, árnyékok be, AA: nincs

  • Atomreaktor
    #9454
    :))) Be kell szereznem egy vidkártyát... habár... mire való a szomszéd srác:)
    TLJ rlz;)
  • Axon
    #9453
    Úgy látom átléptük a 10 gigás határt, így a vészhelyzet elkerülése végett gyorsan töröltem a Rivent. Remélem nem töltötte senki. Ha mégis, akkor majd újra feltöltöm.
  • Axon
    #9452
    Úgy érzem minket főleg az első sor végén szereplő vastag betűs rész izgatott fel :-)
  • IMYke2.0.0.0
    #9451
    A következő fordítás - ezer százalékos erőbedobással - The Longest Journey.
    Mellette fogok befejezni majd ilyen fordítgatásokat, hogy SWAT 4, Boiling Point... :)))

  • Atomreaktor
    #9450
    Váááá, köszi, már nagyon kíváncsi vagyok rá!!
  • Axon
    #9449
    Behoztam végre az ígért anyagokat. Töltöm is felfele:
    Tony Tough (Atomreaktor)
    Journey to the... (serito)
    Salambo (Atomreaktor) Ez a méltatlanul elfeledett ritkaság is felkerül a szerverre. Még hasonló témájú játékkal sem találkoztam soha.
  • Axon
    #9448
    Én már pont kérni akartam, hogy folyamatosan tájékoztathatnál minket a fordítás állásáról. Volt most jó pár nap, amikor semmi hír nem volt, hogyan is halad a fordítást. Már azt gondoltam, hogy valami miatt félre kellett raknod.
  • M.A.D.
    #9447
    Ez a Ripper jónak néz ki. Igaz, nem mai darab...
  • M.A.D.
    #9446
    Ehhh....miért nem szóltál? Én mondtam volna neked, hogy nem egy a Boiling Poin (még patch-csel sem) olyan gépen, ami nem erős. Nálam az introig ment.
  • M.A.D.
    #9445
    Jó reggelit!
    1.Hmm...Still Life magyarításteszt...:)))
    2.Eladni? Kéne neked 20k-ért egy 9600-os connect 3d? Amúgy alaplacsere lesz úgy, hogy megmeneküljön a 768mb ramom és a procim a hűtővel.

  • Atomreaktor
    #9444
    Hát meg is szívtam:(( MAD, nem adod el a vidkártyád?;) Az enyémmel nem fut a Boiling Point... :()
  • Atomreaktor
    #9443

    Következő fordítás mi lesz? Van már vmi terved?;)
  • IMYke2.0.0.0
    #9442
    Still Life HUN: 87%.
    Ígérem, nem fogom naponta beírogatni a százalékokat, de már csak a napló bejegyzések vége van hátra és már kész is a nagy mű!
  • pluhi
    #9441
    Azért nem vacak. Erősen közepes.
  • szotyimutyi
    #9440
    Senkit, állítólag vacak.
  • Lord Myn
    #9439
    Sikerült beszereznem a Bard's Tale CD-s verzióját. Ugyanaz, mint a DVD-s, kivéve, hogy csak angolul van rajta. Viszont "csak" 6 CD-s, így ráfér végre 1 sima DVD-re. Érdekel majd vkit?
  • IMYke2.0.0.0
    #9438
    Kívánom, hogy legyen elég türelmed hozzá. Ugyanis:
    - rohadt sok bug van benne
    - rengeteget tölt
    - még a legerősebb gépeken is akad
    Az 1.1-es Patch sem sokat segített rajta.

  • szotyimutyi
    #9437
    :))
  • Atomreaktor
    #9436
    :))Megyek kipróbálom a Boiling Pointot:)
  • szotyimutyi
    #9435
    Így van, nézzük a jó oldalát.:))
  • Atomreaktor
    #9434
    :((( mindegy, legalább őszre is marad vmi
  • szotyimutyi
    #9433
    http://www.gameboomers.com/cgi-bin/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic;f=2;t=016460;p=0
  • Atomreaktor
    #9432
    De miért? hiszen németül már megjelent.:( pedig már nagyon vártam...
  • szotyimutyi
    #9431
    Egy rossz hír: Nibiru eltolva októberre...:((
  • Atomreaktor
    #9430
    Szeretem ilyenkor a hétvégéket;)
  • IMYke2.0.0.0
    #9429
    Csak a csigázás végett: Still Life HUN: 84% - ez már teljesen átnézve, tartalmilag, konzisztenciálisan és helyesírásilag is megfelel az általam elvártaknak
    Hamarosan lehet jelentkezni a tesztelésre...

  • Lord Myn
    #9428
    Na, végre felért a teljes Ripper. Mint mondtam, ha vmi technikai gond van a játékkal, keressetek meg!
  • M.A.D.
    #9427
    PEdig igaza lesz. A franba. Ma találtam egy topicban. :((
    "A VPU recover nem csak akkor állítja alaphelyzetbe a grafkártyát amikor az hibás, hanem amikor a kártya/alaplap/driver párosítás sem tetszik neki.

    Pl Connect 3D 9550/9600-at ne nagyon akarj VIA KT600 alatti és SiS 748 alatti deszkához párosítani, mert nem fog sikerülni kb 99%-ban."
  • Atomreaktor
    #9426
    Most néztem meg a videót, sztem nagyon kamion!!!;) Ajánlom mindenkinek;) Kicsit talán túl sok mindent akarnak belezsúfolni a játékba, de ha az egyensúly nem borul fel...
  • Atomreaktor
    #9425
    Könnyen ráfogják, nehogy náluk legyen a hiba. Akkor asszem alaplapcsere lesz a vége:o Én ezért nem újítom a gépem. Egy valamit szeretnék venni, mégis újíthatom a fél gépet:)
  • M.A.D.
    #9424
    Na, azt mondták telefonba, hogy állítólag alaplap-hiba. :((( ABIT KG-7-es. És már régi. :(
  • M.A.D.
    #9423
    Épp most olvasom a neten a szakirodalmat. Sokféle hiba lehet. De, ok! Vusszaviszem. Garis.
  • Atomreaktor
    #9422
    Hát igen, ezt már régóta várjuk;)


    "Key features:
    A bizarre combination of first-person game, role-playing features, non-linear plot and real time flow;
    The town has a life of its own, it constantly changes and adequately reacts to the player’s behaviour and random circumstances;
    Well-balanced proportion of random factors and pre-arranged events;
    Original enemy concept – omnipresent, omniscient, invisible infection;
    3 unique campaigns, several endings;
    Original graphic concept and photorealistic portraits of NPCs;
    A complicated system of context-sensitive music arrangement. Artistic sound direction;
    A large variety of individual survival and resource-hunting strategies under the resource hunger conditions;
    3 heroes act independently: when one chosen, the two rejected heroes act on their own, plotting against the player."
  • IMYke2.0.0.0
    #9421
    Azonnal vidd vissza - valószínűleg pip-hibás!