3669
Shadows of Amn - A saga folytatódik...
  • I.C.ram
    #1219
    bocsi :(( csak atugrottam veletlenul a leveleiteken es nem vettem eszre csak most! :(
  • I.C.ram
    #1220
    ja es most jutott eszembe hogy elromlott a CD-irom de van 2 peldanyom ezt a kettot tudom odadni! sot most mar csak az egyiket mert arra mar reg volt jelentkezo es neki tettem felre!

    OTLET: en valakinek odadom az meg lemasolja mindenkinek akinek kell! (ingyen, illetve ures CD elleneben) tehat nem akarom hogy az en faradozasaim miatt kazdagogyon meg valaki :)) (letoltes nem volt keves ido :))
  • I.C.ram
    #1223
    ok akkor most felmegyek
  • I.C.ram
    #1224
    hupsz levan torolve :((
  • I.C.ram
    #1226
    LEVAN TOROLVE :((
  • I.C.ram
    #1229
    IRC-m az van
  • I.C.ram
    #1230
    IRC:

    irc.utgames.com (vagy .net) szerveren vagyok ott keress ram a privatban
  • Lehoka
    #1236
    Helló. Ti magtaláltátok a Druid Grove-ot?
    És hol lehet felvenni Cernd-t(a druidát)?
  • I.C.ram
    #1238
    na VEGIG nyomtam a TOB-ot es nekem tetszett!

    (rossz istenkent fejeztem be a jatekot :))
  • Jockey
    #1241
    Locust: igazából tök mind1 milyen magust indítasz..
    egy megkötés van a specializálodott iskolával ellentétes iskolába tartozó varikat nem fogod tudni használni..
    ezt neked kell eldönteni..
    én pl egy idéző mágust indítottam, csak azért, mert neki minden szinten van egy plusz varija..
    ha nem akarsz megötéseket akkor indíts sima magust, így minden iskola varázslata elérhető lesz, tehát bármilyen varit tudsz memorizálni..
  • Jockey
    #1242
    Vizilo: tudom, az elején elég kaotikusnak tünhet a rengeteg küldi, de haladj szép sorjába..
    szerintem először érdemes az athlakaba lévő questeket megcsinálni, D'Arnesse-ba szerintem később menj, ott húzosabb csatik várnak rád, fejlődkj egy kicsit hozzá...
  • I.C.ram
    #1244
    az arnysarkany se tamad meg ne izgulj csak kell hozza a ko ami megved tole addig amig nem tamadod meg es ugyanugy cloudkillel hiaba valtozik pirosra ha nem lat!

    egyebkent te milyen fokozaton nyomod mert a CORE RULES-on es ott bizony joval tobb kell neki mint 10 cloudkill
  • I.C.ram
    #1246
    hasznalj breach-et azzal leveszed rola az immunitast ado varazslatokat!
  • I.C.ram
    #1249
    BG1 forditas ti megvagytok buggyanva hisz nemsokar itt a Neverwinternights (BG3-nak is megfelel)!!!! kicsit szart sem fog erni a verejtekes munkatok ha senki se fogja mar jatszani a BG1-et a maga ocsmany grafikajavl :))
  • I.C.ram
    #1251
    HAAAT...
  • I.C.ram
    #1253
    1d4 az a sebzes megpedig ugy kell nezni hogy 1 db 4 oldalu kockaval dob sebzest!! tehat a sebzes : 1-4ig lehet + a modositok (ero,stb)
  • Ersiman
    #1255
    Üdv mindenkinek!
    májcsojsz: milyen karakterrel játszol? Kiket vettél már be a csapatba? Minscet és Jaheirát kiszabadítottad már?
    A Record oldalon látod a karaktered jellemzőit, a bal oldalon a főtulajdonságok alatt van egy pajzs alakú ikon az abban látható szám a védelmedet jelzi minnél ALACSONYABB annál jobb. Fegyverből a nagyobbat sebzőt válaszd, abból a fajtából amire specializálódtál. A Record oldalon a jobb oldalon láthatod a THACO értékedet ez is minnél ALACSONYABB annál jobb. Ha olyan fegyvert használsz amire adtál profiency pontot az csökkenti ezt az értéket, a többi növeli és kisebb lesz az esélye, hogy eltalálod az ellent. A varázslatok hasznossága attól is függ, hogy ki ellen akarod használni. A magic missile általában jól használható főleg varázstudók ellen mert megzavarja a koncentrációt, erre jó a summon insect és az insect plague is. A summon.... varázslatok általában jók, de egyszerre csak 5 megidézett teremtményed lehet. A területre ható varázslatok (pl: fireball) akkor a legjobbak ha több ellen van egy csoportban, de vigyázz ezek a te csapatodra is hatnak, ha túl közel vagy.
    Üdv Ersiman

  • I.C.ram
    #1258
    azert mert pancel van rajta!! a pancel leszedi a varazs kepessegedet!!
  • Ersiman
    #1259
    májcsojsz: Imoen tolvaj-varázsló, ahhoz hogy varázsolni tudj vele le kell vennie a páncéljat.
    Ha Minsc és Jaheira a csapatban van öket küld előre, hogy feltartsák a gólemeket, te és Imoen a háttérből szórjátok az áldást. ha csak ketten vagytok próbald lelassítani a gólemeket web vagy grease varázslatokkal, esetleg monster summoninggal idézz néhány lényt és amíg azt üti adj neki. Magic missile, flame arrow, Melf's acid arrow, fireball (csak óvatosan). Ha közelharcba keveredsz idézz magadra valami védelmet armor, shield, blur, a speciális képességeid közül használd a Draw Upon Holy Might-ot (ez megnöveli az erőd)és ha már megtaláltad a Quarterstass+1t. Imoen speciális képessége a csapda állítás, azt is használhatod. Vagy próbálj lelépni előlük, invisibility-vel talán meglóghatsz és később Minsc és Jaheira segítségével leverheted őket.
    Üdv Ersman
  • Ersiman
    #1260
    Hoppá...Quarterstaff +1
  • I.C.ram
    #1261
    Huha :)) melyik sarkoba szarjak ?? :)) az a bot kb er 5 aranyat 5 arnay = nagy rakas szar!!

    tehat en azt mondom addel :))
  • I.C.ram
    #1264
    hajjaj!!

    a dzinn kiszabaditasat ugy lehet megcsinalni ha elmesz a 3 csajszihoz es kerdezoskodsz a dzsinnrol ok adnak neked valami szar kis tartokat! azt kell elvnni a Dzsinnek! a 3 csajszi kuldetesehez kellenek a makkok (acorns) amit a torpe veertol szerezhetsz meg! az egyik duergar! lent a bortonben! a feltamasztast csak akkor tudod vegrehajtani ha meg ott van jobb oltald a feje (fekete-feheren) jaheiranak! a feltamasztashoz kell zerezni egy ressurection varazslat tekercset de csak ha valaki el is tudja olvasni pl fighter ne mtudja olvasni a ktetkercset! vagy pedig bemezs egy templomba (regeteg van beloluk az egesz varosban!(a legtobbet a temple districtben talalsz:))) tehat s ott kered azt a varszalatot a paptol hogy ressurection (egy kereszt a kepe)!! Es ajanlom figyelmedbe az auto saveket mert ha valaki meghal akkor en altalaban ujra probalom az egeszet!! loadal vagy folyamatosan QUICKSAVELJ a Q gomb lenyomasaval!!
  • Ersiman
    #1265
    Üdv mindenkinek!
    májcsojsz: a Pommel Jewel kivételével eladhatod az ékköveket. A templomokban lehet feltámasztást "vásárolni". Egyébként éppen Jaheira ismer feltámasztó varázslatot a Harper's Call-t később majd Aerie is ismeri a Raise Dead-et. Ha varázslóval játszol kerüld a közelharcot! Varázsolj a háttérben vagy használj sling-et. A vérfarkasok ellen +os fegyvereket használj. Yoshimo katanája az, és Minscnek is találhattál +os kardot. A dzsinn adott volna egy igen jót a palackért cserébe ami a driádoknál volt.
  • I.C.ram
    #1267
    ERISMAN pls olvasdd el az elotted irokat mert en pont ugyanazt irtam le nmint amit TE!! ugy hogy szerintem elobb olvass!! :))
  • The Lord
    #1268
    Gyerekek én most kezdtem a gamét nagyon teccik szal lehet hogy nemsoká rátok szorulok :-)
  • Chris
    #1270
    májcsojsz:
    Pénzt csak szívvel, hittel és acéllal tudsz csinálni. :) Rengeteg varázstárgyat találsz majd, ezeket legegyszerűbb eladni az Adventurer's Mart-ban.
    Kövekről meg annyit, hogy nem ostoba diabló ez... A drágakövek funkciója mindössze értékükben rejlik. Eladod=arany.

    Az álom amit láttál a sztori része, kár, hogy nem értetted, mivel a kibontakozó történet adja a játék varázsát.
    (pedig mennyire jó szimbolikája van az emlékekkel eltűnő tájrészleteknek... elhalványuló emlékek, és mögöttük csak a sötét űr marad:)

    Na ennyi, písz. :)
  • Chris
    #1272
    Ja bocs, a felsőfokú nem nagy kunszt... :)
    Hmm, milyen tárgyból OKTV? :)
  • Jockey
    #1277
    ismét én rontom a lvegőt:)
    kérdésem akövi: az igen fiatal csapatom jelenleg : Minsc, Korgan, Jaheria, Yoshimo, Aierie és a Főkarim Sintia :)
    na most többször előfordult Yoshimoval hogy nem tudott kinyitni néhánys zárat, amit szerintem levileg tudnia kellett volan.
    elég szar %-a van a zártörésre..
    csreléjem le, és kire?
  • Jockey
    #1280
    thx a választ KH, ettől tartottam: mármint hogy jan zárnyitó képessége sem lesz elég..
    alapból nekem is Yoshimo 65%-os, de akkor meghagyom a team-e, bejön az a dilis tolvaj..:)
    Sintia (skrizofénia rulez:)) egy idéző magus, most 10es szintű, pár ezer xp hiányzik a 11-hez..
    eddig megoldottam amúgy a knock varázslattal a problémás zárak nyitását, csak a baj hogy így nincs xp érte..:( (másrészt meg problémás memorizálni állandóan, pláne hogy most jöttem ki a harper főhadiról, ahol vagy 5zár is kikezdett velem)
    ja még valami: mik szerinted a legjobb magjaleszedő varik ezen a szinten? jeleneg még csak az 5-ős szintű magusvarázslatokat tudom használni..?
    valamit ez a csapdaállítás sem kristálytiszta előtem hogy-hogy működik...?
    jock
  • Jockey
    #1282
    1 szintlépése volt ha jól emléxem ezidáig, és mivel a lock az 65-ős, szerintem a set trap-re meg talán a rejtőzködésre...
    de nemtom, este majd megnézem....itt a melóba kár hogy nem lehet...:)
    ja igen azt a fránya licht a városkapunál (amelyik egy csúnya pitch-t idéz meg) egyszerűen nemtom leverni...
    van náluk valami értékes tárgy? mert ha nem akkor inkább megyek ki D'aermese-ba..
  • I.C.ram
    #1290
    a bg1-ben max 89k XP van????????????????????????? hu bazz akkor jo lassan kell fejlodni ahhoz egy 5 CD-s jatekot vegignyomd es csak 6-7-8 zintu leszel :)) hehe az mokas!!
  • Jockey
    #1293
    hat sajna azért nem írtam elérést, mert nemtom hol lehet elérni a bg1-hez ezt..
    esetleg nézz szét a hivatalos hp-n, lehet van ott valahol..;)
  • Mano
    #1295
    Csátok!Lenne egy hatalmas problémám:Mikor kijutok az Underdarkból megjelenik a térképemen a 3 erdős terület.Miutám bejártam őket fogalmam sincs hogy mit kell csinálni!Itt már nem kéne hogy vége legyen?Lehet amugy hogy elkurtam valamit!Tudna nekem valaki segiteni hogy mit csináljak?
  • Mano
    #1298
    Sziasztok!
    RedMage!
    Én bodyt már akkor kinyirtam amikor kijöttem az underdarkból!Légyszi nézzd meg az e-mailodat!Amugy köszi szépen!
  • Mano
    #1301
    Csátok!
    Drizzt hoé lehet megtalálni tudja valaki?
  • [SaintS]Hicks
    #1306
    HI

    kérdésem lenne: véletlenül a csatiban nem vettem fel Firecam pajtit (paladin). későbbiekben fel tudom venni valahol? pl CC vagy a házában, mert még sehol sem találom


    pls hlp :)) thx
  • Mano
    #1308
    HI!A paladinok(papok rendje)hol találhato meg?Tudnátok ismét segiteni!Please!
  • [SaintS]Hicks
    #1311
    yo ppl

    KHKH: köszönöm :)

    Jock: mert ő tudja használni azt a szép +5 -ös fegyverkét :))) de látom a Breganos csibék is itt lebzselnek :)))

    na tsók all
  • [SaintS]Hicks
    #1314
    Matt valami bibi lehet azon az oldalon, mert a belinkelt dolgokat nem lehet leszedni :(((
  • Jockey
    #1317
    milyen karaktereket?
    nem értem a kérdést...